Slušate: Noć uz Naxi

Pesma: Galija - Da li si spavala

Noć uz Naxi
Naxi Radio
  • Poslednjih 5 pesama
    1. Galija - Da li si spavala
    2. Željko Samardžić - Ne spominji ljubav
    3. Sandi Cenov - Malena
    4. Prljavo Kazalište - 17 ti je godina tek
    5. Željko Joksimović - Ima nešto u tom što me nećeš
  • Beograd Uzivo
  • Propuštene emisije
    Ostale emisije
    1. 26. avgust - 1 - Dodir noći
    2. 26. avgust - 2 - Dodir noći
    3. 26. avgust - 3 - Dodir noći
    4. Dado Topić - Utorak - Mojih 50
    5. 25. avgust - 1 - Dodir noći
  • Preporučujemo
    Savršena čokoladna torta Savršena čokoladna torta

    Gotovo da ne postoji osoba koja ne voli savršeno kremastu, čokoladnu tortu koja se jednostavno topi u ustima. Ovakvoj jednoj poslastici nije neophodan poseban opis, dovoljno je samo da se uputite u kuhinju, pratite recept i konačno uživate u ovoj čokoladnoj rapsodiji...

    Krem čorba od pasulja Krem čorba od pasulja

    Kremaste čorbi od mahunarki odličan su izbor za lagan, a hranljiv obrok. Poslužite je uz klasičnu salatu, tost i sir...

  • Zdravlje
    Tajna mršavljenja? Birajte minimalno prerađenu hranu Tajna mršavljenja? Birajte minimalno prerađenu hranu

    Ljudi koji jedu manje prerađene hrane gube više kilograma od onih koji konzumiraju uglavnom ultraprerađenu, pokazuje novo istraživanje. Dok su obe grupe učesnika smršale, oni koji su se hranili namirnicama sa minimalnim stepenom prerade izgubili su duplo više kilograma.

    Samo 22 badema dnevno za dugovečnost i zdravlje Samo 22 badema dnevno za dugovečnost i zdravlje

    „Oksidativno zdravlje“ odnosi se na sposobnost organizma da održi ravnotežu između slobodnih radikala i antioksidanata. Kada ta ravnoteža izostane, dolazi do oksidativnog stresa, koji oštećuje ćelije u telu.

  • Naxi aplikacija radio 2
  • Putovanja
    Najpotcenjenija plaža Evrope nalazi se na Jadranu Najpotcenjenija plaža Evrope nalazi se na Jadranu

    Plaža na Balkanu zauzela je prvo mesto na listi tajnih dragulja evropskog primorja koju je objavio Time Out.

    Najbolji nordijski city break trenutno, prema magazinu Time Out! Najbolji nordijski city break trenutno, prema magazinu Time Out!

    Kako letnje temperature na Mediteranu iz godine u godinu postaju sve više, sve veći broj putnika okreće se severnoj Evropi u potrazi za prijatnijim odmorom. Nordijske zemlje nude ne samo osveženje, već i vrhunske gradske destinacije, idealne tokom cele godine.

  • Preporučujemo
    Da vam bele čarape budu kao da ste ih tek kupili: Zapamtite ovaj trik! Da vam bele čarape budu kao da ste ih tek kupili: Zapamtite ovaj trik!

    Svi mi znamo da je jako teško oprati bele čarape, tako da izgledaju kao da ste ih tek kupili. Nekada ih peremo na najvišoj temperaturi i po nekoliko puta, a rezultati nikako ne budu zadovoljavajući.

    Kako bezbedno očistiti ekran laptopa i monitora bez oštećenja? Kako bezbedno očistiti ekran laptopa i monitora bez oštećenja?

    Dovoljno je nekoliko minuta i malo pažnje da ekran vašeg laptopa ili računara ponovo zablista. Ekrani se brzo zaprljaju, bilo da je u pitanju prašina, otisci prstiju, prljava olovka ili nekontrolisano kijanje. Ali ako se ne očiste na pravi način, lako može doći do još veće štete - zamagljenog ili oštećenog ekrana.

  • Kursna lista
    Kupovni Srednji Prodajni
    EUR 116.35 117.17 117.99
    CHF 124.36 125.24 126.12
    USD 100.16 100.86 101.57
  • Povezani članci
  • Najlepše bajke sveta: Nađa Dulić i priča koja nas uči da sve snove možemo da ostvarimo!

    Naxi Player je pravo mesto za sve ljubitelje bajki, priča i basni koje pričaju naši poznati glumci. Ovog puta, glumica Nađa Dulić pridružuje se odabranoj ekipi i vodi nas kroz avanturističku priču o hrabrosti, zajedništvu i odanosti, bajku „Princeza i žabac“.




    25-08-2025 | 13:00 | Autor/Izvor: Naxi media

    Foto: Naxi media

     

    Nađa Dulić je mlada glumica rođena u Beogradu.

    Diplomirala je na Fakultetu dramskih umetnosti u klasi profesorke Marije Milenković, sa predstavom Majstor i Margarita, koja je osvojila “Grand Prix” za najbolju predstavu na Međunarodnom pozorišnom festivalu u Moskvi. Nakon osnovnih studija upisala je master program na istom fakultetu.


    Svoju prvu profesionalnu ulogu u pozorištu ostvarila je u režiji Milana Karadžića u pozorištu Boško Buha.


    Na pitanje kako je doživela rad na ovoj priči, Nađa je rekla da je ova verzija bajke o Princezi i žapcu mnogo složenija i zanimljivija od one koju je kao mala čitala:


    - Ova verzija bajke nas uči da nam se snovi mogu ostvariti uz dovoljno truda i želje, da ljubav dolazi kada je najmanje očekuješ i ne tražiš, i da je ono ko si iznutra važnije od izgleda.


    Foto: Bigstock, strekalova

    Pojasnila je i da se vrlo rado odazvala pozivu da učestvuje u ovom projektu, jer je kao mala uz svoje roditelje i baku živela u svetu bajki, basni i divnih priča.

    - Mislim da audio bajka kod dece budi i pospešuje maštu i kreativnost. Dok slušaju bajke, deca mogu sama da zamišljaju princezu kako je oni vide i sve druge likove u svojoj verziji - pojasnila je Nađa.

    Mlada glumica je dodala da smatra da je veoma važno da se kroz ovakve priče potencira empatija i prava ljubav:

    - U današnje vreme vrlo je važno da se fokusiramo na stvari koje su najvažnije u životu, a to je unutarnja sreća, porodica i prijatelji.


    Na pitanje koliko su za nju bajke i basne generalno važne Nađa je rekla da su od izuzetog značaja za razvoj dečije mašte.


    - Smatram da su bajke vrlo važne i za razlikovanje dobrog od lošeg i da je ideja audio verzija bajki magična i korisna roditeljima. Bilo mi je pravo uživanje da baš ovu bajku pročitam -
    zaključila je na kraju razgovora mlada glumica.

     
    Čuvenu bajku "Princeza i žabac" u izvođenju Nađe Dulić možete da slušate ako preuzmete NAXI Player aplikaciju koja je dostupna na Google Play ili App Store. Na istoj aplikaciji Naxi nam donosi i najlepše priče za laku noć, ali i odeljak za najmlađe, satkan od smeha i mudrosti - "Najlepše basne".

     

  • Pročitajte i...
    Najlepše bajke sveta: Milan Zarić i priča o solidarnosti, zajedništvu i hrabrosti! Najlepše bajke sveta: Milan Zarić i priča o solidarnosti, zajedništvu i hrabrosti!

    Naxi Player je pravo mesto za sve ljubitelje bajki, priča i basni koje pričaju naši poznati glumci. Ovog puta, glumac Milan Zarić pridružuje se odabranoj ekipi i vodi nas kroz avanturističku priču o hrabrosti, zajedništvu i odanosti – bajku "101 dalmatinac".

    Spisak 50 omiljenih pesama - Nađa Dulić Spisak 50 omiljenih pesama - Nađa Dulić

    Pogledajte koje je pesme Nađa Dulić odabrala u emisiji Mojih 50.

    Nađa Dulić u Mojih 50 Nađa Dulić u Mojih 50

    Od ponedeljka, 28. aprila gošća emisije "Mojih 50" je Nađa Dulić.

    Najlepše bajke sveta: Lenka Petrović i priča koja nam govori da je autentičnost uvek u modi! Najlepše bajke sveta: Lenka Petrović i priča koja nam govori da je autentičnost uvek u modi!

    Naxi Player je pravo mesto za sve ljubitelje bajki, priča i basni koje donose naši poznati glumci. Ovog puta, glumica Lenka Petrović se pridružuje sjajnoj ekipi i vodi nas kroz dirljivu bajku o ljubavi, prijateljstvu i iskrenim emocijama – priču o "Dambu", malom slonu velikog srca.

  • Komentari

    Komentara: 0

    Postavi komentar: