-
Poslednjih 5 pesama
- Tony Cetinski - Ko da je sudbina htjela
- Oliver Mandić - Osloni se na mene
- Oktobar 1864 - Denis
- Zdravko Čolić - Ti Mozes Sve, Al Jedno Ne
- Crvena jabuka - Vjetar
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
Ramen na naš način
Zaboravite na komplikovane, egzotične začine... Ovo je jednostavan, domaći ramen koji možete napraviti sa sastojcima koje već imate u kuhinji.
Najsočnija pita od bundeve
Miris tradicije i miris detinjstva, a sve to u jednostavnom receptu za našu pitu od bundeve... Možemo li uopšte da zamislimo jesen bez ovog sjajnog deserta?
-
Zdravlje
Deset najboljih ideja za užinu ako imate dijabetes
Pravilno izabrana užina može da pomogne u održavanju stabilnog šećera u krvi, produži osećaj sitosti i da doprinese boljem zdravlju srca i metabolizma. Ako imate dijabetes, važno je da grickalice budu bogate vlaknima, proteinima i zdravim mastima, a da sadrže što manje rafinisanih šećera i praznih kalorija.
Kako brzo, bezbedno i na prirodan način sniziti krvni pritisak?
Visok krvni pritisak, poznat i kao hipertenzija, nastaje kada je potrebna prevelika sila da bi krv prošla kroz arterije, što dodatno opterećuje srce. Više od 1,2 milijarde odraslih širom sveta ima visok pritisak, a gotovo polovina njih i ne zna za to.
-
Putovanja
Najlepše destinacije u Evropi za jesenje pešačenje
Leto možda jeste sezona odmora na plaži i festivala, ali jesen je pravo vreme za avanturu na otvorenom.
Helsinki ponovo proglašen za najodrživiju destinaciju na svetu
Po drugi put zaredom, finska prestonica zauzela je prvo mesto na Global Destination Sustainability (GDS) indeksu - rang listi koja svake godine meri održivost turističkih destinacija širom sveta.
-
Preporučujemo
Osam interesantnih mesta u domu koja možete očistiti ručnim paročistačem
Jedan od najvećih trendova u čišćenju danas nije još jedan viralan TikTok proizvod, već, stara dobra vrela (tačnije, parna) voda. Paročistači su ponovo u centru pažnje i to s razlogom. Para uklanja svakodnevnu prljavštinu, razgrađuje tvrdokorne naslage i dezinfikuje bez ikakvih hemikalija. Najveća prednost je što je potpuno bezbedna za kuće sa decom i kućnim ljubimcima.
Ako vaš veš nakon pranja ima neprijatan miris isprobajte ove trikove!
Ako primetite da vaš veš ima neprijatan, pa čak i gori miris nego pre pranja, to je znak da vašoj mašini za pranje veša treba dubinsko čišćenje.
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.35 117.17 117.99 CHF 124.67 125.55 126.42 USD 99.24 99.94 100.64
-
Dušan Kaličanin u Mojih 50
Od ponedeljka, 6. oktobra gost emisije Mojih 50 na Naxi radiju je Dušan Kaličanin.
05-10-2025 | 18:01 | Autor/Izvor: Naxi media
Foto: Naxi media, Željka Dimić
Dušan Kaličanin je srpski glumac i baletski igrač. Rođen je 14. septembra 1985. godine u Nišu, a živi i radi u Beogradu.
Završio je glumu na Fakultetu umetnosti u Prištini, najpre u klasi profesora Svetozara Rapajića, a diplomirao u klasi profesora Milana Plećaša. Kasnije je magistrirao komunikologiju i započeo doktorske studije na Filozofskom fakultetu u Nišu.
Učestvovao je na 20. Svetskom kongresu igre u Atini 2006. godine, čime je paralelno započeo i baletsku karijeru.
Pozorišna publika najviše ga poznaje iz brojnih uloga u Pozorištu na Terazijama, gde je član ansambla od 2008. godine. Pored glumačkih angažmana, deo je i baletskog ansambla, a ljubitelji mjuzikla ga prepoznaju po ulogama u predstavama „Fantom iz opere“, „Mister Dolar“, „Viktor Viktorija“, „Zona Zamfirova“, „Mamma mia!“...
Ipak, možda najveću popularnost donela mu je uloga asistenta Joce u domaćoj telenoveli „Istine i laži“. Televizijska publika upoznala ga je još kao gimnazijalca kada je vodio emisiju na „Trećem kanalu“.
Bavio se i sportom, i to streljaštvom i karateom vrlo uspešno, a okušao se i u modnoj industriji kao maneken i dizajner odeće.Prvu epizodnu ulogu dobio je 2005. godine u seriji „Dangube!“. Nakon toga usledile su uloge u serijama „Bela lađa“, „Gorki plodovi“ i „Greh njene majke“, a kasnije i u projektima „Kolo sreće“ i „Od jutra do sutra“.
U emisiji ,,Mojih 50'' Dušan će, pored ostalih, odabrati i nekoliko pesama svoje Nišlijke. Čućete i pesmu grupe uz koju je ,,počeo njegov duhovni život'', kao i koja mu se pesma, u nekom trenutku, ,,vratila''.
Emisija ,,Mojih 50'' na programu je svakog radnog dana od 18 do 19 časova na Naxi radiju. Emisiju "Mojih 50", možete slušati i na Naxi nacionalu, najvećoj radijskoj mreži u Srbiji. -
Pročitajte i...
Bojan Suđić u Mojih 50
Od ponedeljka, 29. septembra gost emisije Mojih 50 na Naxi radiju je Bojan Suđić.
Spisak 50 omiljenih pesama - Aleksandar Karakašević
Pogledajte koje je pesme Aleksandar Karakašević odabrao u emisiji Mojih 50.
Aleksandar Karakašević u Mojih 50
Od ponedeljka, 22. septembra gost emisije "Mojih 50" je Aleksandar Karakašević.
Spisak 50 omiljenih pesama - Aleksandar Dunić
Pogledajte koje je pesme Aleksandar Dunić odabrao u emisiji Mojih 50.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: