-
Poslednjih 5 pesama
- Sergej Ćetković - Ako te nije pronašla ljubav
- Parni Valjak - Ponovo
- Gibonni - Lazu Fotografije
- Vlado Georgiev - Sama bez ljubavi
- Bijelo dugme - U vrijeme otkazanih letova
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
Fenomenalna čokoladna torta
Ko još može da odoli savršenoj čokoladnoj torti koja se topi u ustima... Pripremite je na najjednostavniji način, ušuškajte se i uživajte...
Pasta sa kukuruzom i slaninom
Gotovo da ne postoji osoba koja ne voli pastu, a mnogi od nas je imaju na meniju skoro svake nedlje. Različite kombinacije ukusa mogu da razbiju monotoniju, a nije isključeno ni da vam baš ova kombinacija postane favorit.
-
Zdravlje
Grašak kao izvor zdravlja: Bogatstvo proteina i vlakana
Grašak je dugo bio potcenjen i često smatran „neukusnim“, ali ova moćna mahunarka poslednjih godina sve više postaje omiljeni deo nutritivnih obroka.
-
Putovanja
Španija kreće stopama Francuske: Uvode se nova pravila za pušače
Na plažama, autobuskim stajalištima i terasama barova verovatno više neće biti dozvoljeno pušenje.
Forbes proglasio najlepša sela na svetu - prvih osam nalazi se u Evropi
Kada je reč o slikovitim mestima i bajkovitim gradićima, Evropa nema premca. To potvrđuje i nova Forbes lista 50 najlepših sela na svetu, na kojoj prvih osam mesta pripada evropskim destinacijama.
-
Preporučujemo
Očistite zagorelo posuđe uz pomoć jednostavnih trikova?
Zagorelo posuđe može da predstavlja pravi izazov za čišćenje, a često se poseže za grubim priborom poput žičanih četki ili agresivnim hemijskim sredstvima. Ipak, postoje jednostavni i prirodni načini da ga očistite, bez oštećivanja posuđa – pritom su ekološki prihvatljivi i veoma efikasni.
Kako da operemo patike u veš mašini, a da ih ne oštetimo?
Patike su obuća koju često nosimo u različitim uslovima – tokom šetnje, vežbanja, pa čak i po kiši ili blatu – zbog čega se brzo zaprljaju. Ako planirate da operete patike u veš mašini, važno je da preduzmete nekoliko koraka kako biste ih zaštitili od oštećenja.
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.35 117.17 117.99 CHF 124.48 125.36 126.24 USD 99.22 99.92 100.62
-
Festival pasa svih rasa “Ulični psi” tradicionalno na Kalemegdanu
Najveseliji festival za sve ljubitelje pasa "Ulični psi" vraća se na Kalemegdan od 20. do 22. juna. Ulaz na manifestaciju biće, kao i prethodne četiri godine, besplatan, a organizatori najavljuju bogat program koji okuplja zajednicu oko zajedničke ljubavi prema psima.
12-06-2025 | 15:29 | Autor/Izvor: Naxi media
Foto: Bigstock, Rtvist
Tokom tri festivalska dana, posetioce i njihove ljubimce očekuje više od 30 izlagača - proizvođača hrane, prirodne kozmetike, aksesoara i igračaka za pse. Pored toga, biće organizovane radionice o pravilnoj nezi, edukacije o odgovornom vlasništvu i prezentacije aktuelnih grooming trendova, saveti veterinara, poligoni za ljubimce….U saradnji sa Veterinom Beograd i organizacijom Animal Rescue Serbia, tokom trajanja festivala biće organizovano udomljavanje pasa koji čekaju svoju novu porodicu. Bitan faktor festivala je zaštita životinja i udomljavanje.
Animal Rescue Serbia i ove godine tradicionalno organizuje Temptation izazov za one najspretnije, koji znaju kako odoleti iskušenjima.
Program festivala uključuje i posebne aktivnosti poput veterinarskih saveta, radionica o pripremi pasa za takmičenja i promocije savremene opreme i preparata za negu kućnih ljubimaca.
Talas digitalizacije nije zaobišao ni pet industriju. Na tržištu su se pojavile značajne tehnološke inovacije podstaknute veštačkom inteligencijom. Pametne ogrlice, pametne činije, a sve sa ciljem da mi budemo pametniji kada je reč o kvalitetu života naših ljubimaca.
Ulični psi nije samo društveno - odgovorni i zabavni festival, već pravo porodično okupljanje na kojem se slavi ljubav prema životinjama!
Satnica festivala: petak 20.jun od 12 do 20h, subota i nedelja od 10 do 20h.
Ulaz za sve posetioce je besplatan!
-
Pročitajte i...
Bioskopska akcija: „Dizni dani u MTS dvorani“ od 18. do 21. septembra
Ljubitelji kinematografije imaće jedinstvenu priliku da na velikom, bioskopskom platnu pogledaju reprizu čuvenih naslova iz bogate Diznijeve kolekcije, u okviru velike filmske akcije „Dizni dani u mts Dvorani“, koja će trajati od 18. do 21. septembra u Velikoj sali mts Dvorane. Cene karata za sve projekcije, tokom trajanja akcije biće snižene na 400 dinara.
16. Evropska noć istraživača - „U toku sa naukom” 26. septembra širom Srbije
Leteće perle koje prkose gravitaciji, sedam pločica mudrosti, razna putovanja u prošlost i budućnost, ali i kroz krvotok i nervni sistem, ćelijske i arheološke ekspedicije, odgovorno korišćenje sveprisutne veštačke inteligencije, simulacije jedrenja, letenja i ronjenja, samo su neke od stotinu tema koje će pokriti najuzbudljvija noć nauke u Srbiji.
Humanitarni koncert Dore Trifu i mladih muzičara 3. septembra u Luci Beograd
Muzički događaj pod nazivom „Violončelo i srce“, održaće se 3. septembra 2025. godine u „Open Air Corner-u“ u Luci Beograd, od 19.30 časova, na kojem će nastupiti izuzetno talentovana trinaestogodišnja violončelistkinja Dora Trifu, učenica Muzičke škole „Josif Marinković“ i “International School Belgrade”, zajedno sa svojim prijateljima i kolegama – talentovanim mladim muzičarima iz cele Srbije.
Pod sjajem zvezda: Četvrti beogradski susreti generacija ovog vikenda u Domu kulture Silosi
Tradicionalni, četvrti po redu, beogradski susreti generacija „Pod sjajem zvezda 2025“ održaće se ovog vikenda u Domu kulture Silosi Beograd u subotu 23. i nedelju 24. avgusta.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: