-
Poslednjih 5 pesama
- Film - Zamisli život u ritmu muzike za ples
- Boris Novković - Prodala Me Ti
- Bajaga - Iza nas
- Aleksandra Radović - Ziveo Kraj
- Zdravko Čolić - Zvao sam je Emili
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
Palenta sa semenkama
Ako ste ljubitelj palente sa sirom ili pavlakom možda ćete poželeti da isprobate nešto novo i drugačije... Ako, ipak niste ljubitelj ove vrste obroka ovaj recept može prijatno da vas iznenadi.
Krompir sa slaninom i belim lukom
Pripremite danas zapečeni mladi krompir sa belim lukom i slaninom. Ovo je pravo prolećno jelo koje će uz zelenu salatu i mladi luk biti još ukusnije, a mnoge će vratiti u detinjstvo.
-
Zdravlje
Efekti nedostatka sna na telo!
Nedovoljno sna iscrpljuje mentalne sposobnosti i ugrožava fizičko zdravlje. Nauka je povezala hroničan nedostatak sna sa brojnim zdravstvenim problemima – od gojenja do oslabljenog imunog sistema. Ako ste ikada proveli noć prevrćući se u krevetu, znate kako ćete se osećati sutradan: umorno, razdražljivo i dezorijentisano. Ali, redovno uskraćivanje preporučenih 7 do 9 sati sna ima mnogo ozbiljnije posledice od pukog jutarnjeg umora.
Devet napitaka koje treba da izbegavate ako vodite računa o zdravlju
Neka pića koji mnogi od nas svakodnevno kozumiraju predstavljaju rizik za zdravlje. Možda smatramo da su neka zdravija i bolja opcija od gaziranih pića, ali neki podaci govore suprotno.
-
-
Putovanja
Ovaj gradić proglašen je najlepšim priobalnim mestom na svetu!
Prestižni magazin Architectural Digest sastavio je listu najlepših priobalnih gradova sveta, a na samom vrhu našao se Camogli, slikoviti gradić na severozapadu Italije, nadomak Đenove.
Najdinamičniji gradovi sveta: London opet na vrhu, a evo ko ga prati!
Redakcija magazina Time Out donosi pregled najuspešnijih urbanih sredina na osnovu opsežnog istraživanja IESE Cities in Motion indeksa.
-
Preporučujemo
Koje su to najčešće greške koje pravimo kad peremo veš u veš mašini?
Iako pranje veša deluje kao rutinska aktivnost, mnogi od nas prave uobičajene greške koje utiču na miris, dugotrajnost i izgled odeće. Jedna od najčešćih zabluda ogleda se u korišćenju previše omekšivača ili deterdženta, kao i u pogrešnom izboru temperature pranja.
Pet biljaka za prelepo prolećno dvorište bez mnogo održavanja
Proleće je pravo vreme da udahnete novi život svom dvorištu – bilo da raspolažete prostranim vrtom ili malim zelenim kutkom. Sadnja biljaka koje ne zahtevaju previše nege odličan je način da oplemenite prostor bez dodatnog opterećenja. Donosimo vam pet idealnih biljaka koje će uneti boju, miris i eleganciju u vaše dvorište, a pritom ne traže mnogo pažnje.
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.37 117.19 118.01 CHF 124.22 125.10 125.97 USD 102.31 103.04 103.76
-
Otvorena prva Mi (Xiaomi) prodavnica u Srbiji
Sloboda Mićalović, Viktor Savić, Anastasija Grujić, Darija Vračević i drugi podržali su otvaranje Xiaomi prodavnice u Ušće Shopping Center u Beogradu. Prodavnica nudi najširi spektar proizvoda od mobilnih telefona preko pametnih kućnih uređaja do električnih skutera.
15-03-2019 | 16:12 | Autor/Izvor: Naxi media
Foto: Naxi Media
Povodom otvaranja, Xiomi je pripremio velike popuste i akcije tako da su svi koji su čekali u redu od ranog jutra bili u prilici da kupe željene mobilne telefone i kućne uređaje sa čak 40% popusta, dok je prvi u redu bio u prilici da kupi bilo koji mobilni telefon po ceni od 1 dinar.
U eskluzivnom prostu na drugom spratu Ušće Shopping Center svi zainteresovani mogu da pogledaju čitav prodajni portfolio kompanije Xiaomi koji se po ponudi ne razlikuje od onoga što kupci mogu da prodađu u radnjama u Parizu, Beču, Londonu i drugim gradovima. Tu su pre svega mobilni telefoni po kojima je Xiaomi najpoznatiji, ali i drugi proizvodi poput pametnih usisivača, osveživača vazduha, bluetooth ketlera i električnih skutera.
Nakon sečenja trake koja je simbolično objavila otvaraje radnje, direktor kompanije PC Centar, Darko Gajić, koji je i distributer Xiaomi za teritoriju Srbije, pozvao je okupljene da uđu u zvanično otvorenu prodavnicu i pogledaju proizvode.
Srećan sam što je i Beograda sa Mi Store postao deo velike svetske porodice prodavnica koja je ujedno i nosilac ginisovog rekorda za najveći broj prodavnica otvorenih u isto vreme - rekao je Gajić.
Otvaranju prodavnice prisustvovala je i delegacije kompanije Xiaomi.
Prodavnica se nalazi u Ušće Shopping Center na drugom spratu i radi svakog dana kao i vikendom od 10 do 22h. -
Pročitajte i...
Završen treći po redu Festival pasa svih rasa “ULIČNI PSI”
Završen je treći po redu Festival pasa svih rasa koji se već tradicionalno održava na Kalemegdanu, a sudeći po broju posetilaca definitivno je postao omiljeni festival Beograđana.
Održan WOMEN'S CEO SUMMIT: Neophodna nam je veća podrška među ženama
Juče je u Beogradu održana Women's CEO Summit konferencija koju je organizovala Color Media Communications, okupivši žene iz različitih sfera - državne uprave, diplomatskog kora, medija, kulturnih institucija i marketinških agencija.
Najlepše bajke sveta: Miona Marković i stara priča o potrebi da volimo i budemo voljeni
Na aplikaciji Naxi player postoji poseban kutak za najmlađe u kojem su smeštene najlepše bajke, priče i basne, a čitaju ih naši popularni i proslavljeni glumci. Miona Marković je imala sjajan zadatak, da nam pročita jednu staru i poučnu narodnu bajku.
Kako smanjiti upotrebu mobilnog telefona?
Mobilni telefoni postali su deo naše svakodnevnice, a napretkom tehnologije, odavno više ne služe isključivo za razgovore, već su postali mali kompjuteri preko kojih svakodnevno komuniciramo privatno i poslovno, kao i izvor zabave. Ukoliko previše vremena provodite koristeći mobilni telefon, evo nekoliko načina da uspostavite disciplinu njegovog korišćenja.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: