-
Poslednjih 5 pesama
- Bajaga - Muzika na struju
- Piloti - Dan koji prolazi zauvek
- Tony Cetinski - Kao U Snu
- Merlin - Ne Zovi Me Na Greh
- Zdravko Čolić - Šta mi radiš
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
Čizkejk za početnike
Recept za čizkejk koji danas predstavljamo verovatno je jedan od najjednostavnijih, ali istovremeno i najukusnijih koje možete da pronađete na internetu.
Domaći sladoled od nektarina
Ako niste imali priliku da probate sladoled od nektarina pravo je pitanje šta čekate? Isprobajte recept koji ne uključuje veštačke arome i verujte nam na reč da će vas ukus ovog fenomenalnog deserta oduševiti.
-
Zdravlje
Moć maline: Letnje voće koje može da učini čuda za vaše zdravlje!
Maline sadrže malo ugljenih hidrata, a bogate su vlaknima, što ih čini odličnim izborom za većinu ljudi. Njihove zdravstvene prednosti su brojne, a kako sezona kratko traje, bila bi šteta ne iskoristiti je.
Šta uzrokuje tamne podočnjake i kako ih ublažiti?
Tamni kolutovi ispod očiju (poznati i kao periorbitalna hiperpigmentacija) mogu se pojaviti iz više razloga - genetike, alergija, umora, dehidratacije i drugih faktora. Mada nisu opasni po zdravlje, mogu uticati na samopouzdanje. Postoje kućni i medicinski tretmani koji mogu pomoći u ublažavanju njihovog izgleda.
-
-
Putovanja
Putovanja zbog koncerata sve su popularnija, a evo koji gradovi prednjače!
Putovanja na koncerte i muzičke festivale – poznata kao gig-tripping – već neko vreme su jedan od izraženijih trendova u turizmu. Predviđa se da će tržište „muzičkog turizma“ do 2030. godine dostići vrednost od gotovo 263 milijarde dolara.
Italija proglašena za „ultimativnu“ destinaciju za solo avanturiste u 2025. godine!
Ako ste planirali solo putovanje u 2025. i tražite destinaciju koja ne nudi samo kulturno obogaćenje već i uzbuđenje i dozu adrenalina, Italija je – prema novom istraživanju – pravo mesto za vas.
-
Preporučujemo
Saveti koji će pomoći da vam paradajz danima ostane svež i sočan
Paradajz zaista može da ostane svež danima, pa čak i nedeljama, ako nije previše mekan i zreo. Međutim, veoma je važno da obratite pažnju na način na koji skladištite paradjz, jer postoji jedno mesto koje nikako nije povoljno.
Zaboravite hemikalije: Očistite celu kuću uz pomoć limuna!
Limunska kiselina poseduje izuzetnu moć čišćenja i pokazala se kao jedno od najučinkovitijih prirodnih sredstava za održavanje higijene doma. Zahvaljujući svojim antibakterijskim i dezinfekcionim svojstvima, idealna je za sve koji žele da izbegnu upotrebu agresivnih hemikalija i opredele se za zdravije, ekološki prihvatljivije alternative.
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.40 117.22 118.04 CHF 124.08 124.96 125.83 USD 100.90 101.61 102.32
-
Zdravko Čolić 20. juna u Kragujevcu
Najveće ime naše pop muzike Zdravko Čolić, kao što je bilo i najavljeno, održaće u subotu 20. juna (20:00) veliki koncert na otvorenom u prostoru istorijskog "Kneževog arsenala" u Kragujevcu
05-06-2020 | 14:32 | Autor/Izvor: Naxi media-Longplay PR
Foto: Naxi media, Željka Dimić
Zdravko Čolić dolazi u Kragujevac, sasvim odgovarajuće, 20. juna na dan kad zvanično počinje leto i to će biti prvi veliki koncert na otvorenom u Srbiji, a i u Evropi, nakon višemesečnih vanrednih mera. Koncert će biti održan uz poštovanje svih propisa i maksimalnu brigu o zdravlju i bezbednosti posetilaca.
Ulaznica za koncert Zdravka Čolića 20. juna u Kragujevcu košta 1.500 dinara. VIP karta je 3.000 dinara. Prodaja ide preko mreže i mesta www.tickets.rs , a u Kragujevcu preko Da Gama Travel-a, Doma omladine Kragujevac i Music Store-a.
Pored važnosti trenutka, koncert Zdravka Čolića u Kragujevcu biće i vizuelno poseban, pošto je "Knežev arsenal" nekadašnja fabrika municije iz 19. veka, i upečatljiv je po zgradama iz te epohe. "Knežev arsenal" se poslednjih desetak godina pokazao kao prvorazredan koncertni prostor na prostoru bivše Jugoslavije i šire, u kome se održavaju "Arsenal Fest" i drugi muzički događaji.
Naravno, tu je i, malo je reći, impresivan spisak hitova, istinskih klasika i bezvremenih pesama kakvi su "Jedna zima sa Kristinom", "Zvao sam je Emili", "Ti si mi u krvi", "April u Beogradu", "Pjevam danju, pjevam noću", "Pjesmo moja", "Stanica podlugovi", "Čija je ono zvijezda", "Okano", "Moja draga"...
"Publika je ta koja pravi energiju, da li ćeš ti da pjevaš duže ili kraće. Sve je na publici, ona ti daje imput da budeš ovakav ili onakav. Kod mene je veliki problem napraviti set listu. Kad imaš toliko pjesama, jako je teško", rekao je nedavno Čola.
-
Pročitajte i...
Zabranjeno pušenje 31. oktobra u MTS dvorani!
Nakon rasprodatih koncerata u Sarajevu, Ljubljani i Zagrebu, legendarni bend u akustičnoj postavi stiže i u Beograd, gde će nastupiti 31. oktobra u mts Dvorani.
Crvena jabuka – 13. novembra u Sava Centru!
Crvena jabuka je nedavno najavila svoju novu turneju „Nije slučajno“, a kao deo nje zakazan je i veliki beogradski koncert 13. novembra u Sava Centru. Najava je stigla simbolično – s prvim danima proleća, baš kao u njihovoj pesmi „Nekako s proljeća“. A proleće, kao i ova turneja, donosi novi početak, boje, mirise i emocije.
Još jedan koncert posvećen Vladi Divljanu 11. maja u MTS Dvorani
Još jedan koncert posvećen Vladi Divljanu biće održan u mts Dvorani. Tako će događaj pod nazivom "Samo jednu ljubav imam", posvećen jednom od najznačajnih muzičkih autora sa Balkana biti održan dva dana zaredom 10. i 11. maja.
"Neverne bebe" oduševile i rasplakale beogradsku publiku na koncertu!
Jedna od najdugovečnijih i najpopularnijih regionalnih atrakcija, pop-rok grupa "Neverne bebe", ostavila je bez daha sve koji su došli na koncert pod nazivom "Priča o nama", održan u petak u mts Dvorani.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: