"Veruj mi da verujem": Jelena Tomašević izbacila spot za pobedničku pesmu

Na "Beogradskom proleću", muzičkom festivalu održanom u mts Dvorani 20. aprila ove godine titulu pobedničke pesme odnela je pesma Jelene Tomašević "Veruj mi da verujem". Pobedničku pesmu je izglasala publika, a sada imamo priliku da vidimo i spot za ovu sjajnu baladu.

23-04-2024

|

12:24

|

Autor / Izvor: Naxi media


Posle pesme “Rano moja mila” koju je objavila krajem prošle godine, Jelena je u susret izlasku novog albuma predstavila i pesmu “Veruj mi da verujem” koja je već osvojila publiku.

Ovo je još jedna Jelenina saradnja sa kompozitorkom i tekstopiscem Aleksandrom Milutinović i Mahirom Sarihodžićem, koji kao kao producent potpisuje veći deo pesama na predstojećem albumu. 

- "Veruj mi da verujem" je autentični potpis zajedničnog rada sa Aleksandrom Milutinović. tu je i Mahir Sarihodžić koji je radio aranžman. Možda ih ovo podseća na "staru Jelenu". Odlične su reakcije, a mnogi mi pišu da im se posebno dopao tekst. Miloš Nadaždin je radio spot i on nosi njegov pečat - rekla je Jelena za Naxi.

Kako je slavna srpska pevačica otkrila njen novi, treći studijski album, stiže u prvim danima maja.


Podsetimo, Jelena Tomašević je jedna od naših najsjajnijih muzičkih zvezda i jedan od najraskošnijih glasova u regionu. Svetsku scenu dotakla je saradnjom sa najvoljenijim tenorom sveta Andreom Bočelijem nastupajući na njegovim koncertima u Beogradu i Abu Dabiju, ali i visokim plasmanom na Pesmi za Evroviziju 2008. godine. Objavila je albume “Panta rei” i “Ime moje”.

NE PROPUSTITE DA POGLEDATE SPOT ZA PESMU "VERUJ MI DA VERUJEM"!