Stado: Komedija okupila glumačke legende

Satirična komedija Stado čiji scenario potpisuje Nebojša Romčević, okupila je velika imena srpskog glumišta, a od 24. novembra, kada se očekuje premijera, imaćemo priliku da se smejemo životnim situacijama sa scene i iza nje.

29-06-2016

|

15:23

|

Autor / Izvor: Naxi media



Vesna Trivalić, Zoran Cvijanović, Nataša Ninković, Nikola Đuričko, Vojin Ćetković, Dragan Petrović Pele, samo su neka od imena koja će se naći u filmu dok Nikola Kojo
, pored uloge potpisuje režiju i produkciju.

Na održanoj konferenciji za novinare glumačka ekipa je podelila impresijepovodom početka snimanja filma, ali i očekivanja oko distribucije filma.

- Može se reći da je Stado zasnovano na istinitoj priči i na priči koja se u ovom trenutku odvija oko nekog sličnog projekta i odvijaće se dok postoje umetnici i dok postoji država. - napisano je u zvaničnom saopštenju.


(Foto: Naxi media, Željka Dimić)

Na održanoj konferenciji za novinare glumačka ekipa je podelila impresijepovodom početka snimanja filma, ali i očekivanja oko distribucije filma.

- Nije mi uopšte bilo teško da okupim ekipu, rado su se ljudi odazvali. To mi pre svega, imponuje kao čoveku. To znači da smo oni i ja tokom prethodnih 37 godina, koliko se bavim ovim poslom, časno živeli. Drugarski, imamo neke kredite jedni kod drugih i to je lepo. - objasnio je Nikola Kojo.


(Foto: Naxi media, Željka Dimić)


- Iako ne živim ovde, sve ono što se tiče naše profesije, važno mi je, dira me i zato sam deo ovog projekta -
rekla je Vesna Trivalić koja poslednjih godina živi van granica Srbije - Igram Vidu, ona je glumica i u ovom filmu branim ljubav, ali mladalačku ljubav. Posebno mi je drago što ću glumiti sa Natašom Ninković. -


(Foto: Naxi media, Željka Dimić)