-
Poslednjih 5 pesama
- Djavoli - Dolazi ljubav
- Boris Rezak - Sudbina
- Zdravko Čolić - Pusti pusti modu
- Boris Novković - Ko sam bez tebe
- Doris Dragović - Jedini
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
Kokos kuglof
Ako volite brze i mirisne kolače, ovaj jednostavan kokos kuglof biće vaš novi omiljeni desert za hladnije dane...
Kolač sa tikvicama i maslinama
Ako volite ukuse Mediterana i jela koja se brzo spremaju, ovaj slani kolač sa tikvicama, fetom i maslinama biće pravo otkriće za vas.
-
Zdravlje
Kako ostati budan bez kafe? Pet namirnica koje prirodno daju snagu
Hrana je gorivo za telo i um, ali ne deluje svaka isto: dok one bogate šećerom izazivaju brzi skok i još brži pad energije, postoje namirnice koje pružaju postojan osećaj budnosti i snage. Neke od njih sadrže blagu dozu kofeina uz dodatne hranljive koristi, dok druge telu obezbeđuju prirodnu energiju i pomažu ćelijama da je efikasnije koriste.
Ovo su poruke koje vam telo šalje kada nema dovoljno proteina
Najmanje 10% dnevnog unosa kalorija trebalo bi da potiče iz proteina.
-
Putovanja
Najlepši evropski grad za posetu ove godine - mediteranski dragulj koji je osvojio sve
Pariz, Berlin i Prag su već dobro poznate destinacije, ali prema izboru čitalaca magazina Condé Nast Traveller, najbolji grad za posetu u Evropi 2025. godine je - Valeta, glavni grad Malte.
Prelepi azijski grad proglašen najboljom destinacijom po odnosu cene i kvaliteta ove zime
Post Office je otkrio destinacije na kojima putnici dobijaju najviše za svoj novac.
-
Preporučujemo
Da li je bezbedno jesti smrznutu hranu kojoj je istekao rok?
Pitanje koliko dugo smrznuta hrana ostaje bezbedna za konzumaciju često zbunjuje mnoge. Dr Deina Figure nedavno je u videu na Instagramu objasnila šta zapravo znači kada u zamrzivaču pronađemo namirnice kojima je istekao rok.
Da li čuvate luk na pogrešnom mestu? Otkrijte najlakši trik za duži rok trajanja
Ako primetite da vam se luk pokvari već nakon nekoliko dana, verovatno ga ne skladištite pravilno. Mesto na kojem čuvate luk može značajno uticati na njegovu svežinu i trajanje.
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.36 117.18 118.00 CHF 124.75 125.63 126.51 USD 99.91 100.62 101.32
-
Shopping night: Kupovina i sjajna zabava u Delta City-ju
U petak, 10. maja održan je još jedan uspešan Shopping night, a Naxi radio i Delta City pobrinuli su se da posetioci manifestacije uživaju u sjajnom spoju šopinga i zabave.
11-05-2019 | 00:37 | Autor/Izvor: Naxi media
Foto: Naxi media, Željka Dimić
Pored velikih popusta na aktuelne modne kolekcije vodećih brendova, posetioci Shopping night-a uživali su u zabavnom programu, koji je okupio veliki broj potrošača u u atrijumu Delta City-ja.
Naxi radio se pobrinuo da ovo veče protekne u najboljem raspoloženju, pa je pripremio program koji je obuhvatao spoj mode i nege i sjajne muzike!
Za sve one koji prate modne trendove u oblasti ulepšavanja organizovano je druženje sa poznatim make - up artistima u beauty kutku: Milanom Bauranovim, Ilonom Radoičić i Milicom Lukajom. Naši najuticajniji mladi make-up artisti zainteresovanima su govorili o tajnama "zanata", vodećim trendovima, te podelili praktične savete iz oblasti šminke, a neki od posetilaca su imali priliku da budu i modeli.
(Foto: Naxi media, Željka Dimić)Koncert mlade pevačice Sare Jo, kao i uvek do sada , privukao je veliku pažnju publike. Uvek drugačija, Sara Jo je i ovoga puta pripremila dinamičan nastup. Pesme: "Bez sna","Nemam vremena za to", "Lava", "Ko je ovde ko", "Mahovina" publika je pevala u glas, a Sara se pobrinula da ovo bude još jedan nastup za pamćenje.
(Foto: Naxi media, Željka Dimić)
(Foto: Naxi media, Željka Dimić)
(Foto: Naxi media, Željka Dimić)
Od 19 časova, pa do ponoći, DJ-evi Naxi digitala na dve bine zabavljali su posetioce koji su mogli da uživaju u najvećim hitovima komercijalne strane Pop&RnB muzike.
(Foto: Naxi media, Željka Dimić)
Shopping night je jedinstvena manifestacija koja okuplja ljubitelje šopinga i dobre zabave, a tako je bilo i ovoga puta uz Naxi radio i Delta City! -
Pročitajte i...
Dušan Kaličanin u Mojih 50
Od ponedeljka, 6. oktobra gost emisije Mojih 50 na Naxi radiju je Dušan Kaličanin.
Bilja Krstić u Mojih 50
Od ponedeljka, 8. septembra gošća emisije Mojih 50 na Naxi radiju je Bilja Krstić.
Jadran Malkovič u Mojih 50
Od ponedeljka, 1. septembra gost emisije Mojih 50 na Naxi radiju je glumac, Jadran Malkovič.
Najbolje od Mojih 50 - Dado Topić
Tokom avgusta meseca Naxi radio je odlučio da obraduje svoje slušaoce ponovnim emitovanjem nekih od najboljih emisija u protekloj sezoni. Od ponedeljka, 25. avgusta gost emisije Mojih 50 na Naxi radiju je Dado Topić.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: