Slušate: Dan sa Danijelom Milošević

Pesma: Nina Badrić - Ceznja

Dan sa Danijelom Milošević
Naxi Radio
  • Poslednjih 5 pesama
    1. Nina Badrić - Ceznja
    2. Laki Pingvini - Šizika
    3. Marija - Pozuri, Pozuri
    4. Minea - Rano
    5. Crvena jabuka - Uzmi me
  • Beograd Uzivo
  • Propuštene emisije
    Ostale emisije
    1. Jelena Jovičić - Petak - Mojih 50
    2. 12. jun - 1 - Dodir noći
    3. 12. jun - 2 - Dodir noći
    4. 12. jun - 3 - Dodir noći
    5. Jelena Jovičić - Četvrtak - Mojih 50
  • Preporučujemo
    Domaći sladoled od nektarina Domaći sladoled od nektarina

    Ako niste imali priliku da probate sladoled od nektarina pravo je pitanje šta čekate? Isprobajte recept koji ne uključuje veštačke arome i verujte nam na reč da će vas ukus ovog fenomenalnog deserta oduševiti.

    Kokos rolat Kokos rolat

    Ako ste ljubitelj kokosa, obavezno obradujte sebe ovim fenomenalnim desertom. Poslužite ga uz kafu ili hladnu limunadu za još bolji ugođaj.

  • Zdravlje
    Šta uzrokuje tamne podočnjake i kako ih ublažiti? Šta uzrokuje tamne podočnjake i kako ih ublažiti?

    Tamni kolutovi ispod očiju (poznati i kao periorbitalna hiperpigmentacija) mogu se pojaviti iz više razloga - genetike, alergija, umora, dehidratacije i drugih faktora. Mada nisu opasni po zdravlje, mogu uticati na samopouzdanje. Postoje kućni i medicinski tretmani koji mogu pomoći u ublažavanju njihovog izgleda.

    Ubrzajte metabolizam i dovedite liniju do savršenstva! Ubrzajte metabolizam i dovedite liniju do savršenstva!

    Postoji nekoliko jednostavnih i efikasnih načina da podržite svoj metabolizam, od kojih mnogi uključuju jednostavne promene u vašoj ishrani i načinu života.

  • Naxi aplikacija radio 2
  • Putovanja
    Italija proglašena za „ultimativnu“ destinaciju za solo avanturiste u 2025. godine! Italija proglašena za „ultimativnu“ destinaciju za solo avanturiste u 2025. godine!

    Ako ste planirali solo putovanje u 2025. i tražite destinaciju koja ne nudi samo kulturno obogaćenje već i uzbuđenje i dozu adrenalina, Italija je – prema novom istraživanju – pravo mesto za vas.

    Lisabon je zvanično dom najboljeg luksuznog hotela na svetu! Lisabon je zvanično dom najboljeg luksuznog hotela na svetu!

    TripAdvisor je objavio dobitnike nagrada Travellers’ Choice, otkrivši listu najboljih hotela na svetu – a titula apsolutnog pobednika pripala je jednom portugalskom dragulju.

  • Preporučujemo
    Zaboravite hemikalije: Očistite celu kuću uz pomoć limuna! Zaboravite hemikalije: Očistite celu kuću uz pomoć limuna!

    Limunska kiselina poseduje izuzetnu moć čišćenja i pokazala se kao jedno od najučinkovitijih prirodnih sredstava za održavanje higijene doma. Zahvaljujući svojim antibakterijskim i dezinfekcionim svojstvima, idealna je za sve koji žele da izbegnu upotrebu agresivnih hemikalija i opredele se za zdravije, ekološki prihvatljivije alternative.

    Savet dizajnera: Kombinacije boja koje donose luksuzni izgled prostora Savet dizajnera: Kombinacije boja koje donose luksuzni izgled prostora

    Dizajneri enterijera otkrili su za Homes & Gardens da postoje izvesne kombinacije boja koje da prostoru daju luksuzan izgled.

  • Kursna lista
    Kupovni Srednji Prodajni
    EUR 116.40 117.22 118.04
    CHF 124.08 124.96 125.83
    USD 100.90 101.61 102.32
  • Povezani članci
  • Predstavljen program 50. FEST-a: Publiku očekuje preko 400 projekcija

    Međunarodni filmski festival - FEST u ovoj godini doživljava svoje jubilarno 50. izdanje, i biće održan od 25. februara do 6. marta 2022. godine u Beogradu, u 12 bioskopskih sala, u produkciji Centra beogradskih festivala – CEBEF-a. Slogan predstavljen na vizuelnom rešenju ovogodišenjeg festivala koji glasi Novi hrabri svet , igra je rečima u odnosu na slogan prvog FEST-a održanog 1971. godine koji je glasio "Hrabri novi svet". Na konferenciji za medije povodom jubilarnog FEST-a govorili su: Ivan Karl, gradski Sekretar za kulturu; Jugoslav Pantelić, umetnički direktor FEST-a; Damir Handanović, v.d. direktora Centra beogradskih festivala i Dragoslav Fredi Stanisavljević, direktor Muzičke produkcije RTS.




    02-02-2022 | 12:21 | Autor/Izvor: Naxi media-Pro PR promo-50.FEST

    Foto: Naxi media, Željka Dimić

     

    Ivan Karl, gradski Sekretar za kulturu, izjavio je: “Imamo vrlo respektabilan i ozbiljan program, imaćemo značajnije veći broj projekcija da bismo nadomestili privremeno odsustvo Sava centra. Tokom FEST-a biće promovisan nastavak edicije “FEST-ovih 50”, koju priprema Biblioteka grada Beograda; to su knjiga o Dinku Tucakoviću koju je napisao i priredio Milan Nikodijević, knjiga o Nebojši Đukeliću koju je pripremila Maja Medić i drugo izdanje knjige o Emiru Kusturici Gorana Gocića. Pošte Srbije objavile su takođe ediciju poštanskih marki - FEST-ovih 50”.

    Jugoslav Pantelić, umetnički direktor FEST-a, izjavio je: “Na 421 filmskoj projekciji publika će na ovom jubilarnom festivalu moći da pogleda 88 celovečernjih filmova u okviru osam programskih celina. Biće prikazana i dva kratka filma, a imaćemo priliku da pogledamo premijerno i prve dve epizode druge sezone serije “Klan”. U okviru glavnog takmičarksog programa u trci za nagradu “Beogradski pobednik” ove godine je 20 filmova iz iz Francuske, Nemačke, SAD, Rumunije, Rusije, Italije, Poljske, Grčke, Slovenije, Severne Makedonije, Australije, Crne Gore, Hrvatske i Srbije.”


    “Čast mi je da najavim da ove godine programska celina namenjena filmskim profesionalcima Fest Forward ponovo postaje deo FEST-a. “Inustry” program će se održati u Jugoslovenskoj kinoteci uz prisustvo preko 80 profesionalaca iz inostranstva, što radimo u saradnji sa Filmskim centrom Srbije. Cene ulaznica ostaće na prošlogodišnjem nivou, biće od 300 do 500 dinara.”, izjavio je Damir Handanović, v.d. direktora Centra beogradskih festivala - CEBEF.


    Na otvaranju 50. FEST-a  25. februara u Kombank dvorani, biće prikazan film “Strahinja Banović”, reditelja Stefana Arsenijevića. Ovo će biti srpska premijera ostvarenja koje je osvojilo brojne nagrade među kojima se ističe Kristalni globus za najbolji film na prestižnom 55. Filmskom festivalu u Karlovim Varima, gde je svojio i nagrade za najboljeg glumca i specijalno priznanje žirija za direktorku fotografije.

    50. FEST će prikazati veliki broj filmova iz čitavog sveta, među kojima je pregršt onih čija će festivalska projekcija biti jedinstvena prilika da se pogledaju na velikom platnu.

    Među autorima čiji se filmovi prikazuju na 50. Festu, su. Pedro Almodovar, Megi Džilenhal, Dario Arđento, Pol Šrejder, Paolo Đenoveze, Pol Tomas Anderson, Gaspar Noe, Žak Odijar, Dušan Milić, Ursula Mejer, Nani Moreti, Fransoa Ozon, Stefan Arsenijević, Odri Divan, Miloš Pušić, braća Dinočenco, Kenet Brana i mnogi drugi stari znanci i novi stvaraoci po čijim ćemo filmovima pamtiti ovu sezonu.


    Na FEST-u će biti prikazani filmovi koji su osvojili glavne nagrade na dva najznačajnijia svetska festivala u Kanu i Veneciji prošle godine - film TITAN, rediteljke  Žulije Dukorno, dobitnik je Zlatne palme u Kanu, i film DOGAĐAJ, rediteljke Odri Divan, koji je osvojio nagradu Zlatni lav za najbolji film na 78. Filmskom festival u Veneciji.


    Nagrada "Beogradski pobednik" za izuzetan doprinos filmskoj umetnosti biće dodeljena našim istaknutim filmskim stvaraocima  - reditelju Emiru Kusturici i glumcu Predragu Mikiju Manojloviću.

    Zatvaranje 50. FEST, biće obeleženo koncertom Simfonijskog orkestra RTS koji će izvoditi muziku iz čuvenih filmskih hitova kao što su Ratovi zvezda, Indijana Džons, Supermen, Hari Poter i drugih koje je komponovao jedan od najvećih kompozitora filmske muzike našeg doba, Džon Vilijams.


    Program postFESTum kao sjajna prilika za one koji nisu stigli da pogledaju filmove koje su želeli tokom festivala, biće ove godine održan u trajanju od 7 dana.

    Ulaznice za FEST u prodaji su od 4. februara na blagajnama dvorana u kojima se filmovi prikazuju, kao i online putem sajta tickets.rs.


    Program 50. FEST-a može se preuzeti sa sajta fest.rs: https://www.fest.rs/upload/document/fest_program.pdf

     

  • Pročitajte i...
    Enter Dok takmičarska selekcija DOK #7 festivala Enter Dok takmičarska selekcija DOK #7 festivala

    Sedmo izdanje međunarodnog festivala dugometražnog dokumentarnog filma DOK #7 biće održano od 30. januara do 2. februara u mts Dvorani.

    DOK #7: Dokumentarci o Leni Rifenštal i fotografu Ernestu Koulu DOK #7: Dokumentarci o Leni Rifenštal i fotografu Ernestu Koulu

    Sedmo izdanje međunarodnog festivala dugometražnog dokumentarnog filma DOK #7 biće održano od 30. januara do 2. februara u mts Dvorani.

    Kids fest Otvoren 19. KIDS FEST: "Dnevnik Pauline P. oduševio publiku

    Svečanom premijerom dečijeg igranog filma "Dnevnik Pauline P." otvoren je jedinstveni dečiji filmski festival KIDS FEST.

    Branka Katić Branka Katić: Ovo je brzo vreme pa svi pokušavaju brzo da snimaju

    Naša poznata glumica gostovala je na LIFFE festivalu. Tim povodom podelila je svoje utiske.

  • Komentari

    Komentara: 0

    Postavi komentar: