-
Poslednjih 5 pesama
- Elektricni Orgazam - Igra R'n'R cela Jugoslavija
- Goca Tržan - Stoperka
- Vještice - Totalno drukciji
- Sergej Ćetković - Ne zaboravi
- Van Gogh - Za Godine Tvoje
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
Gulaš sa paprikama i mesom
Pravi gurmani nikako neće moći da odole ovom savršenom, aromatičnom jelu.
Kokos kuglice sa malinama
Recept je toliko jednostavan, pa ove kuglice uvek možete pripremati sa decom i prijateljima...
-
Zdravlje
Melatonin iz prirode: Najbolje namirnice za miran san
Melatonin je hormon ključan za regulaciju sna. Proizvodi ga epifiza u mozgu, a njegovi nivoi prirodno rastu nakon zalaska sunca i opadaju s dolaskom dana. Istraživanja pokazuju da povećan unos melatonina putem ishrane može poboljšati kvalitet sna.
Ultra-prerađena hrana može da sabotira mršavljenje, čak i kada se zdravo hranite!
Ultra-prerađena hrana (UPF) već ima lošu reputaciju, a nova studija pokazuje da čak i njene „zdravije“ varijante mogu ozbiljno narušiti napore u mršavljenju.
-
-
Putovanja
Nepal omogućio besplatan uspon na skoro 100 planina, a evo i zašto
Planinarenje po Himalajima jeste ozbiljan hobi i ujedno ozbiljan trošak, ali vlada Nepala je nedavno saopštila uzbudljivu vest: naredne dve godine čak 97 planina biće dostupne za besplatan uspon. Prava planinarska prilika!
Pet najboljih gradova za digitalne nomade u 2025. godini
Život digitalnog nomada može biti izuzetno ispunjavajući, naravno, ako se pravilno organizuje. Prava i etička opcija smeštaja, fleksibilni radni prostori, prilika da se izgradi nova zajednica i sloboda da se svet istražuje sopstvenim tempom i sve to čini ovaj stil života sve privlačnijim.
-
Preporučujemo
Koliko često bi zapravo trebalo da peremo kuhinjske krpe?
Kuhinjske krpe se ne koriste samo za sudove – često njima brišemo ruke, radne površine, pa čak i ostatke hrane. Nakon toga ih obično zgužvamo i ostavimo da vise preko stolice, radijatora ili na nekom uglu radne ploče. Ali koliko često ih zaista operemo?
Koliko dugo možemo da čuvamo jaja u frižideru?
Jaja su sigurno jedna od najvažnijih namirnica u ljudskoh ishrani. Ako niste vegan i nemate određene zdravstvene tegobe, verovatno uvek imate jaja u frižideru, čak i kada vam sve drugo nestane...
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.35 117.17 117.99 CHF 123.66 124.53 125.41 USD 99.98 100.68 101.39
-
Ono što nas ne ubije uskoro u bioskopima
U filmu Ono što nas ne ubije pratimo život glavne junakinje Lizbet Salander koja spašava žene od nasilnih muškaraca i ispravlja nepravdu.
22-10-2018 | 15:36 | Autor/Izvor: Naxi media-Con film
Foto: Bigstockphoto-NejroN Photo
Odrasla u teškim okolnostima još kao devojčica bila je hrabra i samostalna. Kroz razvoj radnje filma na momente pomišljamo da je u svojim spasilačkim misijama zaboravila da spase najbitniju osobu, svoju sestru, ali stvari nisu onakve kako izgledaju na prvi pogled.U otkrivanju istine pomaže joj novinar Mikael Blomkvist. Međutim, oboje vrlo brzo upadnu u mrežu špijuna, sajber-kriminalaca i korumpiranih vladinih službenika. Strah, napetost i nove pretnje s kojima se svakodnevno suočavaju će ih primorati na opasnu igru. Lizbet Salander je snažna žena, koja nailazi na mnogo prepreka, na trenutke nam se čini da gubi, ali uvek nastavlja dalje ka ostvarenju svojih ispravnih ciljeva. Film sadrži veliki broj akcionih scena, automobilskih trka i nesreća.
U filmskoj verziji kultni lik Lizbet Salander tumači Kler Foj, a u filmu se pojavljuje i bosanska glumica Andreja Pejić, javnosti poznata kao najpoznatiji svetski transeksualni model. Dejvid Finčer, reditelj prvog filmskog naslova, ovaj put je preuzeo ulogu izvršnog producenta, a režiju je potpisao Fed Alvarez koji je ovoga puta okupio švedsku filmsku ekipu.
Film je ekranizacija četvrte knjige, koja je nastavak Milenijum serijala (Muškarci koji mrze žene, Devojčica koja se igrala vatrom i Kule od karata). Poslednja filmska ekranizacija koja je ostvarila uspeh kako kod publike tako i kod kritike bio je film Muškarci koji mrze žene iz 2011. godine.
Knjiga ONO ŠTO NAS NE UBIJE u Americi je ostvarila status bestselera. Kod nas je dostupna za čitaoce na ovogodišnjem sajmu knjiga u okviru izdavačke kuće “Čarobna knjiga”, a ilustracija za korice inspirisana je istoimenim filmom.
-
Pročitajte i...
Bob Odenkirk i Šeron Stoun u akcionom trileru „Niko 2“
Ovog leta u naše bioskope donosimo pravu fllmsku poslasticu za sve ljubitelje brutalne akcije, napetog trilera i inteligentnog crnog humora. Sve nabrojano i mnogo više od toga, čeka vas u filmu "NIKO 2" (NOBODY), koji na velika platna naših bioskopa stiže 21. avgusta.
Počinje 8. Dunav film fest u Smederevu!
Od 19. do 24. avgusta Smederevo će biti domaćin ljubiteljima sedme umetnosti na 8. izdanju Dunav film festa. Publiku očekuje bogat filmski program sa 40 naslova na više gradskih lokacija: Smederevska tvrđava – Mali grad (takmičarski program), Plato kod Karađorđevog duda (Porodica na okupu), Dunavski park (Neprolazni), Centar za kulturu Smederevo – bioskop (Reka-pitulacija) i Centar za kulturu Smederevo – letnja scena (Dokumentarni film).
Svečana premijera filma „Izgubljeni Drim Tim“ 16. septembra u MTS Dvorani
Beogradska premijera filma "IZGUBLJENI DRIM TIM" nagrađivanog reditelja Jura Pavlovića o poslednjoj jugoslovenskoj košarkaškoj reprezentaciji, održaće se 16. septembra u mts Dvorani, s početkom od 20h. Povodom najave svečane projekcije upravo je objavljen i prvi trejler za film čija je svetska premijera održana tokom večeri zatvaranja filmskog festivala u Puli.
Akciona komedija "Goli pištolj" u bioskopima od 14. avgusta
Vrela akcija, urnebesna komedija, omiljeni glumac i jedna od najprivlačnijih glumica devedesetih su savršeni recept za blokbaster koji će ovo leto učiniti još boljim! Komedija kakvu smo decenijama čekali, GOLI PIŠTOLJ (NAKED GUN), u naše bioskope stiže u četvrtak, 14. avgusta! Zato požurite u omiljeni bioskop, jer pravda nikad nije bila zabavnija!
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: