-
Poslednjih 5 pesama
- Knez - Mia bella signorina
- Parni Valjak - Pusti nek traje
- Gibonni - Zamoli me
- Djordje Balašević - Nedostaje mi naša ljubav
- Bajaga - Verujem, ne verujem
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
Najsočnija pita od bundeve
Miris tradicije i miris detinjstva, a sve to u jednostavnom receptu za našu pitu od bundeve... Možemo li uopšte da zamislimo jesen bez ovog sjajnog deserta?
Vitaminska salata sa narom
Hrskavi crveni kupus, sočni krastavci, slatke šargarepe i cvekla u kombinaciji sa malo voća i zanimljivim dresingom čine je savršenim obrokom ili prilogom.
-
Zdravlje
Kako brzo, bezbedno i na prirodan način sniziti krvni pritisak?
Visok krvni pritisak, poznat i kao hipertenzija, nastaje kada je potrebna prevelika sila da bi krv prošla kroz arterije, što dodatno opterećuje srce. Više od 1,2 milijarde odraslih širom sveta ima visok pritisak, a gotovo polovina njih i ne zna za to.
Namirnice koje verovatno nisu dobre za zdravlje mozga
Ishrana je jedan od najvažnijih faktora koji dugoročno oblikuju kako naše telo i mozak funkcionišu. Neke namirnice obezbeđuju stabilnu energiju, štite neurone i podržavaju pamćenje. Druge, međutim, mogu imati suprotan efekat, podizati nivo šećera u krvi, izazivati upale i remetiti san. Vremenom, te posledice mogu da oslabe koncentraciju, pamćenje i kognitivne sposobnosti.
-
Putovanja
Helsinki ponovo proglašen za najodrživiju destinaciju na svetu
Po drugi put zaredom, finska prestonica zauzela je prvo mesto na Global Destination Sustainability (GDS) indeksu - rang listi koja svake godine meri održivost turističkih destinacija širom sveta.
Gde videti Severnu svetlost 2026. godine? Najlepše destinacije za čarobno iskustvo
Aurora Borealis, poznata kao Severna svetlost, za mnoge je jedno od najlepših i najređih iskustava u životu. Ove godine svetleći zavese bile su vidljive čak i u južnoj Engleskoj, ali uobičajeno ih možete posmatrati samo u hladnim, severnim krajevima sveta.
-
Preporučujemo
Ako vaš veš nakon pranja ima neprijatan miris isprobajte ove trikove!
Ako primetite da vaš veš ima neprijatan, pa čak i gori miris nego pre pranja, to je znak da vašoj mašini za pranje veša treba dubinsko čišćenje.
Održavanje dušeka: Koliko često treba da ih usisavamo?
Verovatno redovno usisavate podove i nameštaj, ali postoji jedan deo doma koji mnogi često zanemaruju - dušek. Iako na prvi pogled deluje čist, on može biti pravo leglo prašine, alergena i grinja, što može negativno uticati na kvalitet vazduha i vaš san. Zato je važno da ga redovno održavate i usisavate, kako biste smanjili nakupljanje nečistoća i poboljšali higijenu spavaće sobe.
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.34 117.16 117.98 CHF 124.40 125.27 126.15 USD 99.14 99.84 100.53
-
Novi album Zdravka Čolića od sutra u prodaji
Novi, petnaesti studijski album Zdravka Čolića Ono malo sreće, prvo zajedničko izdanje dve najveće diskografske kuće regiona - PGP RTS i Croatia Records, od sutra 15. decembra je u prodaji.
14-12-2017 | 14:26 | Autor/Izvor: Naxi media
Foto: Zdravko Čolić PR team-Aleksandar Kerekes Keky
U pretpraznične dane, Zdravko Čolić svojoj vernoj publici poklanja muzičku čestitku „Ono malo sreće“, novi album sa 11 brižno odabranih pesama.
Pesme koje će započeti s ispisivanjem nekih novih antologija prate vrhunski aranžmani, a uz Čolića, potpisuju ih značajni regionalni autori: Momčilo Bajagić Bajaga, Gibonni, Zlatan Fazlić, Antonija Šola, Sandra Sagena, Aleksandar Sretenović, Damir Arslanagić, Maya Sar i Miroslav Rus.
Čolić ih publici prenosi punom snagom svog umetničkog dara, zadivljujućim glasom koji osvaja, prepoznatljivom harizmom i nepresušnom stvaralačkom energijom, dokazujući tako da su istinske muzičke zvezde večne.
Produkciju albuma potpisuje Nikša Bratoš, dugogodišnji saradnik Zdravka Čolića.
Poseban doprinos albumu dali su i gosti - Theodosii Spasov, svetski priznati kavalista, Matija Dedić, Dejan Petrović Big Band i Aleksandar Banjac.
Album je sniman u studijima RSL, Novo Mesto i NB, Zagreb. Miks albuma rađen je u Pragu, u studiju Sono records, u kome su, između ostalih, snimali i miksali David Bowie, Joss Stone, Gypsy Kings, Nazareth, Julian Lennon, Mike Ster. Mastering albuma rađen je u Londonu.
Novi CD "Ono malo sreće", po ko zna koji put će potvrditi status Zdravka Čolića kao miljenika publike i čarobnjaka iz čije muzičke radionice nastaju večni hitovi, bezvremenske pesme koje će pratiti dugi i glasni aplauzi. -
Pročitajte i...
Knez sprema magični spektakl: Nostalgija, strast i hitovi za sva vremena!
Beograd će 4. decembra biti u znaku prave muzičke magije! Jedan od najvoljenijih izvođača sa naših prostora, Nenad Knežević Knez, vraća se na scenu i publici poklanja koncert o kojem će se dugo pričati.
Šta bi se desilo kada bi svi svetlosni izvori na svetu bili uključeni odjednom?
Najveći efekat uključivanja svih svetala odjednom bio bi ogroman skok u potrošnji električne energije, koju većina ljudi širom sveta koristi za napajanje svojih svetala.
Pop legende, grupa Tap 011 i ove godine u MTS Dvorani
Prošle godine, čuveni Tapovci su počeli sa jednim koncertom u mts Dvorani, a pop sagu završili sa čak četiri održana koncerta! Publici jedne od najpoznatijih pop grupa 90-ih , nije bilo dovoljno samo jedno veče, pa su se mnogi vraćali i na reprizu.
Žera najavio dva koncerta Crvene jabuke 13. i 14. novembra
Jedan od najpopularnijih sastava sa ovih prostora Crvena jabuka, uveliko se u okviru velike turneje povodom obeležavanja 40 godina karijere tokom koje obilazi 40 gradova širom regiona i Evrope, sprema za čak dva uzastopna koncerta u Sava Centru 13. i 14. novembra.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: