-
Poslednjih 5 pesama
- Jinx - Tamo gdje je sve po mom
- Idoli - Ona To Zna
- Oliver Dragojević - Vjeruj mi
- Parni Valjak - Neda
- MVP - Celu noć i celi dan
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
Zapečena boranija sa pečurkama
Boranija se savršeno uklapa sa pečurkama, pa ovo jelo ima potpuno drugačiji ukus od standardnog. Ako još uvek niste isprobali ovu kombinaciju, uradite to obavezno.
Čia puding sa nektarinom i malinama
Ovaj obrok može da bude sjajan doručak, ali takođe i odlična užina ili poslastica nakon treninga...
-
Zdravlje
Avokado: Saveznik zdravog srca po preporuci kardiologa
Kardiolozi objašnjavaju zašto bi ovaj zeleni plod trebalo redovno da bude deo vaše ishrane. Bogat je mononezasićenim mastima, vlaknima, kalijumom i antioksidansima, pa doprinosi zdravlju srca tako što snižava LDL („loš“) holesterol, reguliše krvni pritisak i smanjuje upale.
Melatonin iz prirode: Najbolje namirnice za miran san
Melatonin je hormon ključan za regulaciju sna. Proizvodi ga epifiza u mozgu, a njegovi nivoi prirodno rastu nakon zalaska sunca i opadaju s dolaskom dana. Istraživanja pokazuju da povećan unos melatonina putem ishrane može poboljšati kvalitet sna.
-
-
Putovanja
Notr Dam pretekao Sakreker kao najposećenija atrakcija u Francuskoj
Krajem 2025. godine katedrala Notr Dam očekuje da ugosti čak 12 miliona posetilaca, čime je prestigla baziliku Sakreker i postala najposećenija znamenitost u Francuskoj.
Nepal omogućio besplatan uspon na skoro 100 planina, a evo i zašto
Planinarenje po Himalajima jeste ozbiljan hobi i ujedno ozbiljan trošak, ali vlada Nepala je nedavno saopštila uzbudljivu vest: naredne dve godine čak 97 planina biće dostupne za besplatan uspon. Prava planinarska prilika!
-
Preporučujemo
Očistite tepih za deset minuta uz ove trikove
Mnogi ljudi angažuju stručnjake za čišćenje kako bi se rešili mrlja na tepihu, čak i onda kada to mogu da urade sami za samo nekoliko minuta.
Zašto ne bi trebalo da okrećemo čaše naopako nakon pranja?
Mnogi ne obraćaju pažnju na način odlaganja čaša nakon pranja, ali stručnjaci upozoravaju da ih nikada ne treba stavljati naopako. Iako se često čini praktičnim jer čaše brže osuše, to može ozbiljno da ugrozi njihov kvalitet i dugovečnost.
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.35 117.17 117.99 CHF 124.00 124.87 125.75 USD 99.90 100.61 101.31
-
Nikola Bulatović: Pesma kao umetnički krik
Glumac Nikola Bulatović snimio je sa producentom Miroslavom Kraupom (aka Shomy Woodman) novu pesmu i spot Odgovor ne znam.
20-09-2016 | 10:37 | Autor/Izvor: Naxi media
Foto: Naxi media
Poznati beogradski glumac Nikola Bulatović, koji iza sebe ima i pet muzičkih albuma, ponovo se našao u pesmi Miroslava Kraupe (aka Shomy Woodman), producenta i kompozitora prepoznatljivog po spoju kotrljajućih hip hop ritmova i fanki bas i gitarskih deonica. Nikola i Miroslav snimili su uz pomoć basiste Ivana Mihajlovića pesmu i spot za numeru “Odgovor ne znam”, koja se već vrti na beogradskim radio stanicama. Oni iza sebe već imaju nekoliko pesama, a najpoznatija je “Kolima u špicu”, singl koji je domaća publika dobro prihvatila.
Spot za pesmu “Odgovor ne znam” snimljen je na Adi Ciganliji, a akteri u njemu igraju basket, što publiku, po rečima Woodmana, “treba da podseti na to da u Srbiji ima stvari u kojima nismo loši i da možda možemo da budemo bolji i na ostalim poljima”.
- Sve pesme koje smo uradili angažovane su i nose komentar društva i zemlje u kojoj živimo. Muzika, tekstovi i moj glas jednostavno su se sklopili i postali nešto što je alternativa ove scene - kaže Nikola Bulatović i dodaje da će i ubuduće pevati Woodmanove stihove.
- Naše ambicije nisu prevelike. Radimo kako bismo iz sebe pustili umetnički krik. Nastavićemo ovako, sa pesmama i spotovima, a album i koncerti će se možda desiti jednog lepog dana. -
Pročitajte i...
Sergej Ćetković predstavlja novu, duetsku verziju pesme “Nisu mi dali da te volim”
Nedavni viralni snimak iz Skadarlije, na kojem Sergej Ćetković zajedno sa uličnim sviračima peva svoj hit “Nisu mi dali da te volim”, izazvao je ogroman broj reakcija i postao viralan širom regiona. Inspirisan tim spontanim trenutkom i podrškom publike, Sergej je sada objavio novu, duetsku verziju pesme, zajedno sa uličnim muzičarem Milanom Balinovićem.
„Dolaziš“ - album sa neobjavljenim pesmama Olivera Dragojevića i premijera pesme!
Sećanje na Olivera Dragojevića živi kroz njegovu muziku i nasleđe koje nikada neće biti zaboravljeno. Danas ćemo premijerno na Naxi radiju imati priliku da čujemo pesmu „Dolaziš“ – tačno u 14:30h.
"Ja se moru molim": The Frajle imaju novu pesmu!
Slušaoci Naxi radija danas će tačno u 12:30h imati priliku da premijerno čuju novu pesmu „Ja se moru molim“ u izvođenju grupe The Frajle.
Muzika doslovno menja ritam našeg mozga!
Nova teorija otkriva kako naši moždani talasi rezonuju sa muzikom – i zašto nas ona pokreće.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: