Slušate: Dodir noći

Pesma: Jadranka Stojaković - Sve smo mogli mi

Dodir noći
Naxi Radio
  • Poslednjih 5 pesama
    1. Jadranka Stojaković - Sve smo mogli mi
    2. Željko Samardžić - Pokazi mi sta znas
    3. Moby Dick - Ljubomoran
    4. Piloti - Kao Ptica Na Mom Dalnu
    5. Riblja čorba - Dobro jutro
  • Beograd Uzivo
  • Propuštene emisije
    Ostale emisije
    1. Aleksandar Čović - Utorak - Mojih 50
    2. 27. mart -1 - Dodir noći
    3. 27. mart -2 - Dodir noći
    4. 27. mart -3 - Dodir noći
    5. Aleksandar Čović - Ponedeljak - Mojih 50
  • Preporučujemo
    Prebranac Prebranac

    Napravite ukusan obrok za celu porodicu.

    Humus Humus

    Napravite ukusni namaz u domaćoj radinosti.

  • Zdravlje
    Pravilan način sedenja Pravilan način sedenja

    Ukoliko vaša profesija podrazumeva dugo sedenje za računarom, ili generalno dosta vremena provodite u sedećem položaju, pored vežbi istezanja ili laganog hoda, veoma je važan i pravilan način sedenja, odnosno postavljanja tela u adekvatan položaj.

    Zdrav tanjir: Izbalansirajte unos namirnica Zdrav tanjir: Izbalansirajte unos namirnica

    Ukoliko polažete pažnju na količinski i sadržajni unos hrane na dnevnom nivou, možete isprobati tehniku tzv. zdravog tanjira.

  • Naxi aplikacija radio 2
  • Putovanja
    Venecija: Grad mostova Venecija: Grad mostova

    Jedna od veoma popularnih turističkih destinacija Italije je Venecija - grad mostova i kanala, maski i karnevala, veličanstvenih građevina...

    Budimpešta: Grad za uživanje u zimskoj atmosferi Budimpešta: Grad za uživanje u zimskoj atmosferi

    Budimpešta, glavni grad Mađarske, ubraja se među najposećenije destinacije domaćih turista, usled blizine i sjajnog ugođaja koji ova evropska metropola nudi. Ona je posebno magična tokom zime i prazničnog perioda, te predstavlja vikend destinaciju vrednu posete.

  • Preporučujemo
    Neka zamiriše na proleće! Neka zamiriše na proleće!

    Ljubitelji osveživača za dom, proleće mogu osetiti u svojoj kući i pre njegovog datumskog dolaska pomoću neodoljivih osveživača napravljenih u domaćoj radinosti.

    Trik za domaćinstvo: Evo kako možete očistiti odvod od sudopere Trik za domaćinstvo: Evo kako možete očistiti odvod od sudopere

    Odvod od sudopere preventivno je poželjno očistiti s vremena na vreme, kako ne bi došlo do zapušavanja.

  • Kursna lista
    Kupovni Srednji Prodajni
    EUR 116.52 117.34 118.16
    CHF 117.86 118.69 119.52
    USD 107.76 108.52 109.28
  • Povezani članci
  • Nakon godinu dana, muzika se konačno vraća na scenu

    Koncertom Filipa Bulatovića „MAPO KEYS“, u BitefArtCafe-u na Kalemegdanu počinje najbogatija koncertna letnja sezona do sada.




    22-06-2021 | 11:38 | Autor/Izvor: naxi media - BitefArtCafe promo

    Foto: Naxi media - Željka Dimić


    Glasnu tišinu koja je trajala duže od godinu dana, 23. juna u 21h prekinuće sjajna muzika Filipa Bulatovića „MAPO KEYS, koncertom na Letnjoj sceni BitefArtCafe-a na Kalemegdanu.

    Inače, Filip Bulatović je jednan od naših najtalentovanijih autora džez, pop, fank i fjužn muzike, koji već godinama živi i stvara u Njujorku. Na koncertu ćete imati prilike da čujete ceo Filipov autorski opus u izvođenju devetočlanog benda, od Qzama Quartet funk hitova do MAPO KEYS singlova kao sto su “Love And Trust”, “What Did You Do to Me”.  U isto vreme, imaćete prilike da prisustvujete promociji njegovog novog singla “Boyfriend”.  Binu će deliti sa vrhunskim beogradskim muzičarima, od kojih srce benda čine dobro poznati Pedja Milutinović, Dragan Ivanović i Luka Ignjatovic, kao i vokalni solisti Aleksandra Bijelić Aleksijević i Ilija Mihailović.

    Ulaznice za ovaj koncert mogu se kupiti online ili na prodajnim mestima www.tickets.rs.

    Međutim, dobra vest je da nas još puno koncerata očekuje ovog leta, pa se na istoj Summer Stage sceni družimo već narednih dana uz rasprodate koncerte Nine Badrić 24. i 25. juna.


    Već u utorak, 29. juna, nastupiće Vasil Hadžimanov Trio, inače projekat koji okuplja tri virtuoza: klavijaturistu i pijanistu, Vasila Hadžimanova, basistu, Martina Djakonovskog i bubnjara, Aleka Sekulovskog. Njihova bliska komunikacija tokom svih nastupa prilično je impresivna, čineći ovaj trio odličnom muzičkom izvedbom i jedinstvenim susretom tri muzičara sa snažnim duhom i izrazom. Internacionalni trio će svojim prvim beogradskim nastupom predstaviti novi album "Melody Rhymes". Album će moći da se kupi na samom koncertu, a Vasil, Martin i Alek su najavili da će albume sa zadovoljstvom potpisivati nakon nastup.


    (Foto: Naxi media/ Željka Dimić)

    Početak jula na Summer Stage-u obeležiće nastup grupe Negativ 01. jula, koji su članovi benda najavili kao iskren i intiman koncert gde će publika i bend opet biti jedno. Neki članovi benda kažu da će nas možda iznenaditi i nekim novim pesmama koje su stvarali prethodnih meseci.

    U julu nas još očekuje koncert u čast Vlade Divljana. Nenormalni i prijatelji će svirati 4. jula pesme iz svih perioda Vladine bogate muzičke karijere, pa će deo repertoara činiti i najveći hitovi grupe “Idoli”.

    Jedan od najtalentovanijih bubnjara sa ovih prostora, Peđa Milutinović, predstaviće svoj novi autorski projekat, Drumbooty, 15. jula. Ovaj petočlani sastav karakteriše energična i melodična fuzija džeza, elektronike, hip hopa i afrobeat-a na koju je nemoguće ostati ravnodušan. Koncert Marka Luisa održaće se 22. jula, a sedam dana kasnije 29. jula Ničim Izazvan.


    (Foto: Naxi media/ Željka Dimić)

    Tokom ovog leta očekuje nas još mnogo zanimljivih nastupa koje možete pratiti na saju Bitefartcafea, a ulaznice se mogu kupiti online ili na svim prodajnim mestima www.tickets.rs.

  • Pročitajte i...
    Kolo 12. aprila na sceni mts Dvorane Kolo 12. aprila na sceni mts Dvorane

    Nakon velikog uspeha osamdesetominutnog programa izvedenog 11. marta pred punom salom mts Dvoranom, Uskršnji koncert Ansambla narodnih igara i pesama "Kolo", biće, na zahtev publike, održan i 12. aprila u mts Dvorani s početkom u 20 časova.

    Željko Samardžić na turneji u Americi Željko Samardžić na turneji u Americi

    Željko Samardžić koncertom u Njujorku 4. marta započeće prvi deo američke turneje.

    Josipa Lisac slavi 50 godina Dnevnika jedne ljubavi Josipa Lisac slavi 50 godina Dnevnika jedne ljubavi

    Muzička diva Josipa Lisac održaće koncert 12. marta u Srpskom narodnom pozorištu u Novom Sadu, u organizaciji producentske kuće Long Play. Povod za novo druženje legendarne umetnice sa publikom je obeležavanje 50 godina od objavljivanja prvog albuma "Dnevnik jedne ljubavi", koji ne samo da je kamen temeljac njene karijere, već se smatra jednim od naznačajnijih izdanja u istoriji pop-rok muzike bivše Jugoslavije.

    Vodimo te na koncert Nine Badrić Vodimo te na koncert Nine Badrić!

    Za Dan zaljubljenih Naxi radio ima najlepši poklon za tebe!

  • Komentari

    Komentara: 0

    Postavi komentar: