-
Poslednjih 5 pesama
- Djavoli - Suncan dan
- Flamingosi - Obala
- Neki To Vole Vruće - Kakva noć
- Oliver Dragojević - Pred tvojim vratima
- Djordje Balašević - Devojka sa čardaš nogama
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
Grčka musaka sa šampinjonima
Vrlo interesantna musaka koja će oduševiti sve ljubitelje šampinjona...
Osvežavajući voćni koktel!
Ovaj koktel je idealan i za nas i za decu jer ne sadrži alkohol. Osvežiće nas tokom vrućina, a svakako je savršena zamena za kupovne, industrijske sokove...
-
Zdravlje
Šest znakova da vam nedostaje kalijum: Evo kako da ga nadoknadite
Kalijum je mineral koji se često zanemaruje, iako ima presudnu ulogu u funkcionisanju tela – od pravilnog rada mišića i srca, do regulacije krvnog pritiska i održavanja ravnoteže tečnosti. Njegov dovoljan unos može imati veći efekat na snižavanje pritiska čak i od smanjenja unosa soli, zbog čega je važno prepoznati signale koje telo šalje kada mu ovog minerala nedostaje.
Tri sporne navike koje povećavaju rizik od dijabetesa
Nije tajna da je hranljiva, uravnotežena ishrana važna komponenta vašeg ukupnog zdravlja.
-
-
Putovanja
Da li je ovo najbolji grad za stanovanje u 2025. godini?
Beč je ponovo dospeo u žižu međunarodne pažnje zahvaljujući izuzetnom kvalitetu života – ali ovog puta sa posebnim naglaskom na stanovanje. Prema najnovijem izdanju prestižnog magazina Monocle, austrijska prestonica proglašena je najboljim gradom na svetu za stanovanje u 2025. godini.
Velika vest: Avio-kompanije u Evropi više neće smeti da naplaćuju ručni prtljag
Putnici u EU uskoro će moći da ponesu kabinski prtljag bez dodatne nadoknade, a evo šta za sada znamo...
-
Preporučujemo
Sunčani dani – idealno vreme za pranje zavesa, ali koliko često bi to trebalo da radimo?
Leto je donelo sunčane i tople dan, što znači da je pravo vreme za pranje zavesa. Ipak, mnogi nisu sigurni koliko često bi trebalo da ih peru. Stručnjaci za čišćenje upozoravaju da prljave zavese mogu zadržavati prašinu, alergene i neprijatne mirise, čineći prostor nezdravim i vizuelno neurednim.
Kako da eliminišete neprijatne mirise iz usisivača uz jednostavne trikove?
Ukoliko ste primetili da vaš usisivač tokom rada širi neprijatan miris, niste jedini – to je čest problem koji može pokvariti utisak svežine u domu. Dobra vest je da postoji nekoliko jednostavnih i pristupačnih rešenja pomoću kojih možete efikasno neutralisati te mirise.
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.35 117.17 117.99 CHF 124.24 125.12 125.99 USD 99.18 99.88 100.58
-
MOJ OFF: Saznajte šta je na repertoaru
Filmovi svetskih kinematografije obeležiće i narednu nedelju Online bioskpa MOJ OFF te će se u saradnji sa Austrijskim kulturnim forumom, od subote 13. juna na repertoaru Online bioskopa MOJ OFF naći poslednji film proslavljenog austrijskog reditelja i scenariste Mihaela Hanekea – drama "Hepiend” (Happy End).
09-06-2020 | 13:46 | Autor/Izvor: Naxi media-MCF PR
Foto: Bigstockphoto/ maxxyustas
„Hepiend” koji se 2017. našao u trci za prestižnu nagradu Zlatnu palmu, a iste godine bio najgledaniji film na Festivalu autorskog filma (FAF), ponovo je spojio dvojicu proslavljenih filmskih radnika - reditelja Mihaela Hanekea i veterana francuskog filmskog glumišta Žana Luja Trentinjana, čije je zajedničko ostvarenje, film „Ljubav“ (Amour) osvojilo Oskara za najboji strani film (2012.)
Napeti engleski triler „Mali Džo” (Little Joe) koji je Emili Bičam doneo nagradu za najbolju glumicu na prošlogodišnjem Kanskom festival još jedan je evropski film koji će od subote, 13. juna obogatiti redovni reperotar bioskopa MOJ OFF.
Drama rediteljke Džesike Hosner koja je ušla svojevremeno u trku za najveće priznanje Kanskog festivala – Zlatnu palmu, predstavlja likove koji se suočavaju sa čudnim ličnim promenama nakon što se u laboratoriji, uzgaja biljka stvorena genetskim inžinjeringom.„Mali Džo“ je priča o Alis, samohranoj majci posvećenoj uzgajanju biljaka u korporaciji koja se bavi razvojem novih vrsta. U njoj se uzgaja poseban cvet koji je ne samo lep već ima i terapeutsko dejstvo. Naime, ako se drži na idealnoj temperaturi, adekvatno prehranjuje i ako se sa njim redovno razgovara, cvet osobu koj ga poseduje čini srećnom. Protiv pravila kompanije junakinja odnosi jedan ovakav cvet kući kao poklon svom sinu tinejdžeru Džou. Cvet nazivaju Mali Džo. Alis, međutim, ubrzo počinje sumnjati da cvet i nije tako bezopasan kao što njegov nadimak sugeriše.
Francuski film "Jaovo putovanje" sa Omarom Sijem u glavnoj ulozi koji je prikazan na prošlogodišnjem Festivalu francuskog filma u Beogradu još jedno je ostvarenje Online bioskopa, o gospodinu Talu, poznatom francuskom glumcu koji dolazi u zemlju svojih predaka kako bi promovisao knjigu. Tokom ture po Senegalu susreće se s mladim, samouverenim obožavaocem po imenu Jao, koji je zbog Talovog autograma spreman da pređe i 387 km duž svoje zemlje.
Višestruko nagrađivani italijanski film „Dogman“ reditelja Matea Garonea čiji je protagonista filma Marčelo Fonte proglašen najboljim glumcem 71. Kanskog festivala (2018.), biće prikazan BESPLATNO u ponedeljak, 15. juna.
Film "Dogman" koji je okarakterisan kao "urbani vestern" snimljen je prema istinitoj priči o ljudskim sudbinama i sklonosti čoveka ka nasilju. U mračnom Napulju odvija se istinita priča, u kojoj se sučeljavaju pristojnost i nasilje, ljudsko dostojanstvo i organizovani kriminal. -
Pročitajte i...
Moj OFF - Besplatan onlajn letnji filmski maraton
Besplatan onlajn letnji filmski maraton „Moj OFF“ biće održan od 1. do 31. avgusta na platformi mojoff.net.
Od danas postFESTUM: Filmovi koje niste stigli da pogledate na 50. FEST-u
Program “postFESTum”, kao sjajna prilika za one koji nisu stigli da pogledaju filmove koje su želeli tokom trajanja 50. FEST-a, biće ove godine održan od 7. do 13 marta u tri bioskopske dvorane, navodi se u saopštenju za javnost.
Memorija ekskluzivno na Moj Off platformi
Najnoviji film miljenika kritike, tajlandskog reditelja Apičatponga Verasetakula, Memorija, od danas je premijerno dostupan na MojOFF platformi, kao i MojOFF Android aplikaciji. Sa Tildom Svinton u glavnoj ulozi, koja je dobila priliku da pokaže i svoje znanje španskog jezika, kritičari ovo ostvarenje opisuju kao hipnotišuće i intrigantno.
MOJ OFF: Eksluzivni repertoar uskoro na Android i IOS aplikaciji
MojOFF platforma koja je prošle godine nastala kao jedinstveni Moj ONline Filmski Festival, početkom leta 2021. prešla je na sistem mesečne pretplate, a od januara 2022. svim ljubiteljima filma biće dostupna i aplikacija za Android i iOS mobilne uređaje.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: