Slušate: Noć uz Naxi

Pesma: Goran Karan - Kazna mi je sto te ljubim

Noć uz Naxi
Naxi Radio
  • Poslednjih 5 pesama
    1. Goran Karan - Kazna mi je sto te ljubim
    2. Željko Bebek - Mene tjera neki vrag
    3. Kaliopi - Crno I Belo
    4. Kerber - Bolje da sam druge ljubio
    5. Danijela - Neka mi ne svane
  • Beograd Uzivo
  • Propuštene emisije
    Ostale emisije
    1. Goran Radaković - Sreda - Mojih 50
    2. 4. oktobar - 1 - Dodir noći
    3. 4. oktobar - 2 - Dodir noći
    4. 4. oktobar - 3 - Dodir noći
    5. Goran Radaković - Utorak - Mojih 50
  • Preporučujemo
    Ražnjići od povrća Ražnjići od povrća

    Ukusan način pripreme povrća.

    Šejk od bundeve Šejk od bundeve

    Prava jesenja poslastica!

  • Zdravlje
    Prirodni napici za detoksikaciju Prirodni napici za detoksikaciju

    S vremena na vreme, poželjno je telo očistiti od nakupljenih toksina, a jedan od načina jeste konzumiranje prirodnih napitaka. Ove kombinacije sokova i čaja pomoći će u čišćenju jetre i izbacivanju toksina.

    Zašto je dobro jesti bademe? Zašto je dobro jesti bademe?

    Ukoliko niste alergični, šaka badema svakog dana može imati pozitivan uticaj na sveukupno zdravlje vašeg organizma.

  • Naxi aplikacija radio 2
  • Putovanja
    Kapri: Mesto za odmor iz bajke Kapri: Mesto za odmor iz bajke

    Kapri je ostrvo u Napuljskom zalivu, koje važi za mondensko letovalište, te predstavlja destinaciju koja privlači turiste iz celog sveta.

    Putovanje kolima kao nezaboravna avantura Putovanje kolima kao nezaboravna avantura

    Ukoliko ste avanturističkog duha putovanje kolima, obilazak cele jedne regije ili nekoliko gradova može biti iskustvo za pamćenje.

  • Preporučujemo
    Reciklirajte: Kako da vaše iskorišćene tegle dobiju novu namenu? Reciklirajte: Kako da vaše iskorišćene tegle dobiju novu namenu?

    Staklenim teglama u kojima su se nalazile namirnice nakon upotrebe, uz malo kreativnosti, možete dati novu namenu.

    Uklonite buđ u vašem kupatilu Uklonite buđ u vašem kupatilu

    Zbog vlage kupatilo, pored podruma, je prostorija u kojoj se najčešće javljaju znakovi buđi. Dobra vest je da je možete ukloniti pomoću ove smese koju možete napraviti u vlastitom domaćinstvu.

  • Kursna lista
    Kupovni Srednji Prodajni
    EUR 116.51 117.33 118.15
    CHF 119.17 120.01 120.85
    USD 116.77 117.59 118.41
  • Povezani članci
  • Od danas postFESTUM: Filmovi koje niste stigli da pogledate na 50. FEST-u

    Program “postFESTum”, kao sjajna prilika za one koji nisu stigli da pogledaju filmove koje su želeli tokom trajanja 50. FEST-a, biće ove godine održan od 7. do 13 marta u tri bioskopske dvorane, navodi se u saopštenju za javnost.




    07-03-2022 | 12:45 | Autor/Izvor: Naxi media-FEST PR

    Foto: Bigstockphoto-NejroN Photo


    U salama Doma omladine, Dvorane Kulturnog centra Beograda i Cineplexx Ušće Shopping center, publika će moći da uživa u nekim od najtraženijih filmskih naslova sa ovogodišnjeg festivala, među kojima su KOCKAR, VORTEKS, HEROJI, NITRAM, ELEKTRIČNI ŽIVOT LUJA VEJNA, GEJM, OPTUŽBA, ŠARLOTA O DŽEJN, SMRT ŽENSKAROŠA, SUNCOKRET, SUPERHEROJI, ZBORNICA, BELFAST i mnogi drugi.

    Kompletan program može se naći na sajtu i društvenim mrežama FEST-a, kao i na sajtovima navedenih bioskopa.

    Celokupan program je u nastavku.

    DOM OMLADINE BEOGRADA


    7. mart
    17:30
    RIZNICA / The Storage
    Kina/Srbija
    2021, 93’
    R: Chen Danyan
    Dokumentarni

    20:00
    EVOLUCIJA / Evolution
    Nemačka/Mađarska
    2021, 97’
    R: Kornél Mundruczó
    U: Annamária Láng, Lili Monori, Goya Rego
    F: Kan, Solun

    22:15
    NEKA BUDE JUTRO / Let It Be Morning
    Izrael/Francuska
    2021, 101’
    R: Eran Kolirin
    U: Alex Bakri, Juna Suleiman, Salim Dau
    F: Kan, Palm Springs


    8. mart
    17:30
    INTRO FEST ZVEZDA / The Star
    SAD/Izrael, 2021, 16’
    R: Nadav Lapid
    NEUKALJANA / Imaculat
    Rumunija, 2021, 114’
    R: Monica Stan, George Chiper
    U: Ana Dumitrascu, Cezar Grumazescu, Ilona Brezoianu
    F: Venecija, Stokholm

    20:00
    KOCKAR / The Card Counter
    Velika Britanija/SAD
    2021, 111’
    R: Paul Schrader
    U: Oscar Isaac, Tiffany Haddish, Willem Dafoe
    F/N: Venecija, Valjadolid (Najbolji scenario)

    22:15
    MREŽA GOSPOĐE KOLINS / Madeleine Collins
    Francuska/Belgija
    2021, 103’
    R: Antoine Barraud
    U: Virginie Efira, Quim Gutiérrez, Jacqueline Bisset
    F: Venecija, Čikago

     

    9. mart

    17:30
    VUK / Wolf
    Irska/Velika Britanija
    2021, 99’
    R: Nathalie Biancheri
    U: Lily-Rose Depp, George MacKay, Paddy Considine

    20:00
    HEROJI / Heroes
    Srbija
    2021, 71’
    R: Goran Nikolić
    U: Mladen Sovilj, Todor Jovanović, Žarko Laušević

    22:15
    NITRAM
    Australija
    2021, 112’
    R: Justin Kurzel
    U: Caleb Landry Jones, Judy Davis, Anthony LaPaglia
    F/N: Kan (Najbolji glumac)

     

    10. mart

    17:30
    UKUS GLADI / A Taste of Hunger
    Danska/Švedska, 2021, 104’
    R: Christoffer Boe
    U: Katrine Greis-Rosenthal, Nikolaj Coster-Waldau, Nicolas Bro

     

    20:00
    JAHAČI PRAVDE / Riders of Justice
    Danska/Švedska, 2020, 116’
    R: Anders Thomas Jensen
    U: Mads Mikkelsen, Nikolaj Lie Kaas, Lars Brygmann

    22:15
    SVET POSLE NAS / Le monde après nous
    Francuska, 2021, 85’
    R: Louda Ben Salah
    U: Aurélien Gabrielli,
    Louise Chevillotte, Léon Cunha Da Costa

    11. mart

    17:30
    HASANOVA ZAKLETVA / Baglilik Hasan
    Turska, 2021, 147’
    R: Semih Kaplanoglu
    U: Umut Karadag, Filiz Bozok, Mahir Günsiray
    F: Kan, Karlove Vari

    20:00
    ELEKTRIČNI ŽIVOT LUJA VEJNA / The Electrical Life of Louis Wain
    Velika Britanija, 2021, 111’
    R: Will Sharpe
    U: Benedict Cumberbatch, Claire Foy, Taika Waititi


    22:15
    MALI TVIST / Twist à Bamako
    Francuska/Kanada/Senegal 2021, 129’
    R: Robert Guédiguian
    U: Stéphane Bak, Alice Da Luz, Saabo Balde
    F: Valjadolid

     

    12. mart
    17:30
    TOČAK SREĆE I FANTAZIJE / Wheel of Fortune and Fantasy
    Japan, 2021, 121’
    R: Ryûsuke Hamaguchi
    U: Kotone Furukawa, Hyunri, Kiyohiko Shibukawa, Fusako Urabe
    F/N: Berlin (Srebrni medved-Nagrada žirija)

    20:00
    GEJM / The Game
    Srbija/SAD, 2021, 93’
    R: Ana Lazarević
    U: Branislav Trifunović, Yousef Al Khaled, Boris Isaković
    F: Toronto

    22:15
    NEVEROVATNO, ALI ISTINITO / Incroyable mais vrai
    Francuska, 2022, 90’
    R: Quentin Dupieux
    U: Léa Drucker, Anaïs Demoustier, Benoît Magimel
    F: Berlin


    13. mart
    17:30
    OPTUŽBA / Les choses humaines
    Francuska, 2021, 138’
    R: Yvan Attal
    U: Charlotte Gainsbourg, Ben Attal, Mathieu Kassovitz

    20:00
    SVE JE PROŠLO DOBRO / Tout s’est bien passé
    Francuska, 2021, 113’
    R: François Ozon
    U: Sophie Marceau, André Dussollier, Charlotte Rampling
    F: Kan, San Sebastijan

    22:15
    VORTEKS / Vortex
    Francuska/Belgija, 2021, 135’
    R: Gaspar Noé
    U: Dario Argento, Françoise Lebrun, Alex Lutz
    F: Kan, Karlove Vari


    DVORANA KULTURNOG CENTRA BEOGRADA


    7. mart
    17:00
    ŠARLOTA O DŽEJN / Jane par Charlotte Francuska/Velika Britanija 2021, 86’
    R: Charlotte Gainsbourg
    U: Jane Birkin, Charlotte Gainsbourg, Jo Attal
    F: Kan, San Sebastijan
    dokumentarni

    19:30
    DRUGI SVET / Un autre monde
    Francuska, 2021, 96’
    R: Stéphane Brizé
    U: Vincent Lindon, Sandrine Kiberlain, Anthony Bajon

    22:00
    LATINSKA AMERIKA / America Latina
    Italija/Francuska, 2021, 90’
    R: Damiano D'Innocenzo, Fabio D'Innocenzo
    U: Elio Germano, Astrid Casali
    F: Venecija


    9. mart
    17:00
    MORNAR SA PLANINA / O Marinheiro das Montanhas
    Brazil/Francuska/Alžir, 2021, 95’
    R: Karim Aïnouz
    F: Kan, Karlove Vari
    dokumentarni

    19:30
    VORTEKS / Vortex
    Francuska/Belgija
    2021, 135’
    R: Gaspar Noé
    U: Dario Argento, Françoise Lebrun, Alex Lutz
    F: Kan, Karlove Vari

    22:00
    KRSTAŠKI POHOD: KAKO SPASITI PLANETU / La croisade
    Francuska, 2021, 68’
    R: Louis Garrel
    U: Laetitia Casta, Louis Garrel, Joseph Engel
    F: Kan, San Sebastijan

    10. mart
    17:00
    SMRT ŽENSKAROŠA / Death of a Ladies’ Man
    Kanada/Irska, 2020, 100’
    R: Matt Bissonnette
    U: Gabriel Byrne, Jessica Paré, Brian Gleeson

    19:30
    PREVARA / Tromperie
    Francuska, 2021, 105’
    R: Arnaud Desplechin
    U: Denis Podalydès, Léa Seydoux, Emmanuelle Devos
    F: Kan, Busan

    22:00
    EVOLUCIJA / Evolution
    Nemačka/Mađarska
    2021, 97’
    R: Kornél Mundruczó
    U: Annamária Láng, Lili Monori, Goya Rego
    F: Kan, Solun

    11. mart
    17:00
    BEZ TRAGOVA / Leave No Traces
    Poljska/Češka, 2021, 160’
    R: Jan P. Matuszynski
    U: Tomasz Zietek, Sandra Korzeniak, Jacek Braciak
    F: Venecija, Palm Springs

    20:00
    FANTAZIJE / Les fantasmes
    Francuska, 2021, 102’
    R: David Foenkinos, Stéphane Foenkinos
    U: Denis Podalydès, Suzanne Clément, Monica Bellucci, Nicolas Bedos

    22:00
    UKUS GLADI / A Taste of Hunger
    Danska/Švedska, 2021, 104’
    R: Christoffer Boe
    U: Katrine Greis-Rosenthal, Nikolaj Coster-Waldau, Nicolas Bro

    12. mart
    17:00
    SUNCOKRET / Sunflower
    Kazahstan, 2021, 97’
    R: Elya Gilman
    U: Erkebulan Dairov, Sloboda Mićalović, Kirill Käro

    19:30
    JAHAČI PRAVDE / Riders of Justice
    Danska/Švedska, 2020, 116’
    R: Anders Thomas Jensen
    U: Mads Mikkelsen, Nikolaj Lie Kaas, Lars Brygmann

    22:00
    LINIJA / La ligne
    Francuska/Belgija, 2022, 100’
    R: Ursula Meier
    U: Stéphanie Blanchoud, Valeria Bruni Tedeschi
    F: Berlin

    13. mart
    17:00
    EMIGRANTI / The Emigrants
    Švedska/Danska, 2021, 148’
    R: Erik Poppe
    U: Gustaf Skarsgård, Sofia Helin, Tove Lo

    19:30
    SUPERHEROJI / Supereroi
    Italija, 2021, 125’
    R: Paolo Genovese
    U: Alessandro Borghi, Flavio Parenti, Jasmine Trinca

    22:00
    ZBORNICA / The Staffroom
    Hrvatska, 2021, 126’
    R: Sonja Tarokić
    U: Marina Redžepović, Stojan Matavulj, Nives Ivanković
    F: Karlove Vari


    CINEPLEXX UŠĆE SHOPPING CENTER, sala 2


    7. mart
    17:00
    BERGMANOVO OSTRVO / Bergman Island
    Francuska/Belgija/ Nemačka, 2021, 112’
    R: Mia Hansen-Løve
    U: Vicky Krieps, Tim Roth, Mia Wasikowska
    F: Kan, Toronto

    19:30
    JAHAČI PRAVDE / Riders of Justice
    Danska/Švedska, 2020, 116’
    R: Anders Thomas Jensen
    U: Mads Mikkelsen, Nikolaj Lie Kaas, Lars Brygmann

    22:00
    TRI SPRATA / Tre piani
    Italija/Francuska, 2021, 119’
    R: Nanni Moretti
    U: Riccardo Scamarcio, Margherita Buy, Alba Rohrwacher
    F: Kan, Toronto

    8. mart
    17:00
    NESPOKOJAN / Les intranquilles
    Belgija/Francuska, 2021, 117’
    R: Joachim Lafosse
    U: Leïla Bekhti, Damien Bonnard, Patrick Descamps
    F: Kan, San Sebastijan

    19:30
    IZ AFRIKE S LJUBAVLJU / OSS 117: Alerte rouge en Afrique noire
    Francuska/Belgija, 2021, 117’
    R: Nicolas Bedos
    U: Jean Dujardin, Pierre Niney, Natacha Lindinger

    22:00
    JEDNA SEKUNDA / One Second
    Kina/Hong Kong, 2020, 104’
    R: Yimou Zhang
    U: Yi Zhang, Haocun Liu, Wei Fan
    F: San Sebastijan, Toronto

     


    9. mart

    17:00
    KRALJ SMEHA / Qui rido io
    Italija/Španija, 2021, 133’
    R: Mario Martone
    U: Toni Servillo, Maria Nazionale, Cristiana Dell'Anna
    F: Venecija

    19:30
    PLAN A
    Nemačka/Izrael
    2021, 109’
    R: Doron Paz, Yoav Paz
    U: August Diehl, Sylvia Hoeks, Michael Aloni

    22:00
    ZALAZAK SUNCA / Sundown
    Francuska/Meksiko
    2021, 83’
    R: Michel Franco
    U: Charlotte Gainsbourg, Tim Roth, Henry Goodman
    F: Venecija, London, Čikago

    10. mart
    17:00
    GRAD PROKLETIH / Hinterland
    Austrija/Luksemburg
    2021, 98’
    R: Stefan Ruzowitzky
    U: Murathan Muslu, Liv Lisa Fries, Marc Limpach
    F/N: Lokarno (Nagrada publike), London

    19:30
    DAN MAJKE / Mothering Sunday
    Velika Britanija, 2021, 104’
    R: Eva Husson
    U: Olivia Colman, Odessa Young, Colin Firth
    F: Kan, Toronto, London

    22:00
    SVE JE PROŠLO DOBRO / Tout s'est bien passé
    Francuska, 2021, 113’
    R: François Ozon
    U: Sophie Marceau, André Dussollier, Charlotte Rampling
    F: Kan, San Sebastijan

    11. mart
    17:00
    DŽOKEJ / Jockey
    SAD, 2021, 94’
    R: Clint Bentley
    U: Clifton Collins Jr, Molly Parker, Moises Arias
    F: Sandens, Toronto

    19:30
    KOCKAR / The Card Counter
    Velika Britanija/SAD
    2021, 111’
    R: Paul Schrader
    U: Oscar Isaac, Tiffany Haddish, Willem Dafoe
    F/N: Venecija, Valjadolid (Najbolji scenario)

    22:00
    PAKT / Pagten
    Danska, 2021, 115’
    R: Bille August
    U: Birthe Neumann, Simon Bennebjerg, Nanna Skaarup Voss

    12. mart
    17:00
    SUPERHEROJI / Supereroi
    Italija, 2021, 125’
    R: Paolo Genovese
    U: Alessandro Borghi, Flavio Parenti, Jasmine Trinca

    19:30
    BELFAST
    Velika Britanija, 2021, 98’
    R: Kenneth Branagh
    U: Judi Dench, Caitriona Balfe, Jamie Dornan
    F/N: Zlatni globus (Najbolji scenario)


    22:00
    PILOT / Letchik
    Rusija, 2021, 105’
    R: Renat Davletyarov, Cindy Robinson
    U: Maksim Emelyanov, Pyotr Fyodorov, Michael Ihnow


    13. mart

    17:00
    DAN ZASTAVE / Flag Day
    SAD
    2021, 109’
    R: Sean Penn
    U: Josh Brolin, Sean Penn, Dylan Penn, Regina King

    19:30
    ELEKTRIČNI ŽIVOT LUJA VEJNA / The Electrical Life of Louis Wain
    Velika Britanija, 2021, 111’
    R: Will Sharpe
    U: Benedict Cumberbatch, Claire Foy, Taika Waititi


    22:00
    TOČAK SREĆE I FANTAZIJE / Wheel of Fortune and Fantasy
    Japan, 2021, 121’
    R: Ryûsuke Hamaguchi
    U: Kotone Furukawa, Hyunri, Kiyohiko Shibukawa, Fusako Urabe
    F/N: Berlin (Srebrni medved-Nagrada žirija)

  • Pročitajte i...
    Pobednica Sanrema prvi put u Beogradu Pobednica Sanrema prvi put u Beogradu

    Ambasada Italije u Beogradu i Italijanski institut za kulturu u Beogradu u saradnji sa Domom omladine Beograda predstavljaju muzički spektakl: Aliče peva Batijata! Pobednica Sanremo festivala Aliče (Alice) nastupiće prvi put u Beogradu 23. maja 2022. u 20:00h.

    Večeras počinje 15. Beldocs Večeras počinje 15. Beldocs

    Danas, 11. maja, u 19.30, u Domu omladine Beograda svečano će biti otvoren jubilarni 15. Međunarodni festival dokumentarnog filma Beldocs. Festival će otvoriti srpska premijera filma "Muzej revolucije", nagrađivanog autora Srđana Keče, nakon brojnih svetskih festivala na kojima je do sada prikazan.

    Nova izložba filmskih plakata od 5. maja u DKC-u Nova izložba filmskih plakata od 5. maja u DKC-u

    Svečano otvaranje izložbe „Tragovi jednog vremena: Filmski plakat 1970-1979” zakazano je 5. maja 2022. godine u Dvorani Kulturnog centra Beograda, sa početkom u 19 časova.

    Magnifico oduševio publiku u Domu omladine Magnifico oduševio publiku u Domu omladine

    Čuveni kantautor Robert Pešut – Magnifico oduševio je svojim nastupom publiku u Domu omladine, u okviru Urban Sessions koncepta, u organizaciji Centra beogradskih festivala - CEBEF.

  • Komentari

    Komentara: 0

    Postavi komentar: