-
Poslednjih 5 pesama
- Kemal i Oliver - Nije htjela
- Rogati & Boris Rezak - Pozelim Ti Srecu
- EKV - Srce
- Gibonni - Libar
- Frano Lasic - Zagrljeni
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
Engleska pita sa jabukama
Naša domaća pita sa jabukama je savršen desert, ali ako volite da eksperimentišete probajte i englesku, starinsku verziju.
Grčka musaka sa šampinjonima
Vrlo interesantna musaka koja će oduševiti sve ljubitelje šampinjona...
-
Zdravlje
Evo šta se dešava u telu tokom šest sati nakon prve jutarnje kafe
Mozak je izuzetno složen sistem, koji se neprestano prilagođava. Što češće konzumirate kafu, u mozgu se stvara veći broj adenozinskih receptora, zbog čega vam s vremenom može biti potrebno više kofeina da biste ostali budni nego kada ste prvi put počeli da je pijete u mlađim danima.
Šest znakova da vam nedostaje kalijum: Evo kako da ga nadoknadite
Kalijum je mineral koji se često zanemaruje, iako ima presudnu ulogu u funkcionisanju tela – od pravilnog rada mišića i srca, do regulacije krvnog pritiska i održavanja ravnoteže tečnosti. Njegov dovoljan unos može imati veći efekat na snižavanje pritiska čak i od smanjenja unosa soli, zbog čega je važno prepoznati signale koje telo šalje kada mu ovog minerala nedostaje.
-
-
Putovanja
Jedan od najpopularnijih evropskih gradova za vikend putovanja uvodi zabranu alkohola
Od srede, 25. juna, Porto je počeo sa primenom zabrane prodaje alkohola za konzumaciju na javnim mestima u večernjim satima – evo šta to znači za noćni život u ovom portugalskom gradu.
Da li je ovo najbolji grad za stanovanje u 2025. godini?
Beč je ponovo dospeo u žižu međunarodne pažnje zahvaljujući izuzetnom kvalitetu života – ali ovog puta sa posebnim naglaskom na stanovanje. Prema najnovijem izdanju prestižnog magazina Monocle, austrijska prestonica proglašena je najboljim gradom na svetu za stanovanje u 2025. godini.
-
Preporučujemo
Koliko je dovoljno? Proverite da li koristite previše deterdženta prilikom pranja u veš mašini
Ako vam se dešava da odeća nakon pranja u veš mašini deluje grubo, kruto ili neprijatno na dodir – iako je naizgled čista i mirišljava – možda niste ni svesni da koristite previše deterdženta. Prekomerna količina praška ili tečnog sredstva ne znači nužno bolje pranje, a često može imati suprotan efekat: vlakna postaju tvrđa, koža iritirana, a mašina se dodatno opterećuje. Vreme je da proverite – možda je manje zapravo više kada je deterdžent u pitanju.
Sunčani dani – idealno vreme za pranje zavesa, ali koliko često bi to trebalo da radimo?
Leto je donelo sunčane i tople dan, što znači da je pravo vreme za pranje zavesa. Ipak, mnogi nisu sigurni koliko često bi trebalo da ih peru. Stručnjaci za čišćenje upozoravaju da prljave zavese mogu zadržavati prašinu, alergene i neprijatne mirise, čineći prostor nezdravim i vizuelno neurednim.
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.32 117.14 117.96 CHF 124.52 125.40 126.27 USD 98.69 99.38 100.08
-
Frajle promovisale novi album u Beogradu
Dobra energija, vesela atmosfera i kvalitetne pesme bile su vise nego dovoljne da Frajle opčine prisutne u Delta sitiju na promociji novog albuma B strana ljubavi.
12-11-2015 | 11:34 | Autor/Izvor: Naxi media
Foto: Željka Dimić, Naxi media
Drugi deo priče o ljubavi od juče je pred fanovima grupe The Frajle. Sa albumom “B strana ljubavi”, u izdanju PGP RTS-a, Frajle su ponovo napravile korak napred, donele novi zvuk, pesme na španskom i francuskom i sve to kroz saradnju sa Ante Gelom, Alkom Vujicom, Goranom Karanom i Magnifikom. Potpis na mesto producenta i ovog puta stavio je Vojislav Aralica.
- Protekla godina je bila vrlo zanimljiva, sa puno putovanja, ljubavi, poznanstava. Nikada ne znate gde će vas inspiracija naći. Nas je našla na svim tim mestima, uzele smo najbolje i stavile u svaku pesmu. Super je, jer sve te trenutke kroz pesme delimo sa publikom. Drago nam je što je ova naša priča dobila još jednu dobru – humanitarnu stranu, hrabru i neverovatnu Natašu Kovačević - kažu Frajle.
“B strana ljubavi” ekskluzivno će se prodavati u Lilly drogerijama, a promocija je protekla upravo u predstavljanju pete Frajle – košarkašice Nataše Kovačević i partnera koji su zajedno sa četiri šarmantne dame u novoj, humanitarnoj ulozi – Lilly drogerija, Coca Cola, Color press grupe i Naxi radija.
Od svakog prodatog diska 150 dinara biće uplaćeno u Fondaciju Nataše Kovačević.
I koncerti koji su zakazani u Beogradu, 3.decembra i u Novom Sadu, 6.decembra imaće humanitarnu notu. Od svake prodate karte 200 dinara biće uplaćemo u Natašinu Fondaciju.
Album “B strana ljubavi” je raznolik i slušaoci će krenuti od pesme “Menjam dane”, preko “Imala je lijepu rupicu na bradi” i “Vo kosi da ti spijam” Tošeta Proeskog, do drugačijeg zvuka u pesmama „Tajna“, te pesama “Luda za tobom”, “Sarajevo“, balada „Zašto ljubav mora da se krije“ i „Moli me, moli“. Jedinstvena numera „Nevolja“ biće pravi magnet za slušaoce, a poslastica će biti pesma „Štiklice (Tacones)“ na španskom jeziku i za ljubitelje gitare „Je suis folle de toi“ sa Stochelom Rosenbergom.
Kreativni tim Sever Zolak, fotograf i dizajner Nikola Vučićević, učinili su da album ima prepoznatljiv izgled. Briga o stajlingu i ovog puta bila je u rukama stiliste Srđana Švelje i Norberta Horvata, mađioničara za frizure.
”B strana ljubavi” je u prodaji u Lilly drogerijama u Beogradu, a od 14. novembra u ostalim gradovima širom cele Srbije.
Poslušajte kako je protekla premijera novog albuma Frajli na Naxi radiju. -
Pročitajte i...
"Ja se moru molim": The Frajle imaju novu pesmu!
Slušaoci Naxi radija danas će tačno u 12:30h imati priliku da premijerno čuju novu pesmu „Ja se moru molim“ u izvođenju grupe The Frajle.
Izletnički vodič za Prvi Maj; Beograd i okolina Beograda
Ako živite u Beogradu, a nemate nikakav plan za praznik koji se bliži, ovaj vodič sigurno može da vam pomogne pri izboru savršene lokacije. S druge strane Beograd, ali i okolina Beograda mogu dosta toga da ponude ako dolazite iz drugog kraja zemlje.
Barcelona Gipsy Balkan Orchestra i Frajle objavili spot za zajedničku pesmu
Spot za pesmu "Neka Neka", koji je rezultat saradnje između dve izuzetne muzičke grupe - Frajle i Barcelona Gipsy balKan Orchestra konačno je dostupan na svim digitalnim platformama.
Frajle održale OSMOMARTOVSKI koncert u mts Dvorani
Popularne Novosađanke, tročlani ženski sastav The Frajle, koji ove godine obeležava 15. godinu rada, nastupile su u petak na koncertnoj sceni pune mts Dvorane.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: