-
Poslednjih 5 pesama
- Oliver Mandić - Osloni se na mene
- Marija Šerifović - Pametna I Luda
- Magazin - Ako poludim
- Prljavo Kazalište - Moj bijeli labude
- Aleksandra Radović - Još danas
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
Fantastični lešnik mafini!
Ljubiteljima mafina posebno će se dopasti fantastična kombinacija lešnika i čokalade. Ako imate dovoljno vremena probajte da pripremite ovaj slatkiš već danas.
Engleska pita sa jabukama
Naša domaća pita sa jabukama je savršen desert, ali ako volite da eksperimentišete probajte i englesku, starinsku verziju.
-
Zdravlje
Tajna kvalitetnog sna možda se jednostavno krije u konzumaciji voća i povrća!
Kvalitetan san je ključan za zdravlje, a najnovija istraživanja pokazuju da bi jedan od najlakših načina da spavamo bolje mogao da se krije u tanjiru prepunom voća i povrća.
Evo šta se dešava u telu tokom šest sati nakon prve jutarnje kafe
Mozak je izuzetno složen sistem, koji se neprestano prilagođava. Što češće konzumirate kafu, u mozgu se stvara veći broj adenozinskih receptora, zbog čega vam s vremenom može biti potrebno više kofeina da biste ostali budni nego kada ste prvi put počeli da je pijete u mlađim danima.
-
-
Putovanja
Jedan od najpopularnijih evropskih gradova za vikend putovanja uvodi zabranu alkohola
Od srede, 25. juna, Porto je počeo sa primenom zabrane prodaje alkohola za konzumaciju na javnim mestima u večernjim satima – evo šta to znači za noćni život u ovom portugalskom gradu.
Da li je ovo najbolji grad za stanovanje u 2025. godini?
Beč je ponovo dospeo u žižu međunarodne pažnje zahvaljujući izuzetnom kvalitetu života – ali ovog puta sa posebnim naglaskom na stanovanje. Prema najnovijem izdanju prestižnog magazina Monocle, austrijska prestonica proglašena je najboljim gradom na svetu za stanovanje u 2025. godini.
-
Preporučujemo
Uštedite vreme: Pametni trikovi za uredan dom bez celodnevnog sređivanja
Da bi dom bio uredan, nije neophodno da svakog dana provedete sate u čišćenju. Dovoljno je da svako jutro odradite nekoliko jednostavnih koraka, i već time možete izbeći da vas po povratku s posla dočeka nered koji vam oduzima energiju.
Koliko je dovoljno? Proverite da li koristite previše deterdženta prilikom pranja u veš mašini
Ako vam se dešava da odeća nakon pranja u veš mašini deluje grubo, kruto ili neprijatno na dodir – iako je naizgled čista i mirišljava – možda niste ni svesni da koristite previše deterdženta. Prekomerna količina praška ili tečnog sredstva ne znači nužno bolje pranje, a često može imati suprotan efekat: vlakna postaju tvrđa, koža iritirana, a mašina se dodatno opterećuje. Vreme je da proverite – možda je manje zapravo više kada je deterdžent u pitanju.
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.34 117.16 117.98 CHF 124.58 125.46 126.33 USD 98.62 99.32 100.01
-
Zijo Valentino: Posle Australije koncerti i u Evropi
Posle fantastičnih koncerata koje je održao prvo u Ouklendu, na Novom Zelandu po onda i u Austriliji u kojoj je posetio Brizbejn, Melburn, Sidnej i Pert, Zijo Valentino je za Uskršnje praznike stigao u Beograd.
19-04-2017 | 13:16 | Autor/Izvor: Naxi media
Foto: Naxi media, Željka Dimić
-Turneja je zaista bila fantastična. Svašta smo videli, doživeli pa i preživeli - smeje se pevač aludirajuci na žestoku oluju koja ih je dočekala u Brizbejnu - Na Novom Zelandu smo otisli iz sunca, šortseva i majica a u Brizbejnu nas je dočekao kijamet. Jedva smo sleteli. Tamo je bilo vanredno stanje, ta dva dana nista nije radilo ali do koncerta se sve sredilo i bilo je stvarno fenomenalno.
Oduševljen atmosferom na australijskim koncertima Zijo ne krije da ga je iznenadilo što publika pored starih hitova grupe Valentino, jednako dobro poznaje i aktuelne pesme a naglasava da je poslednji singl "Lisice" bio apsolutni hit ove prekookeanske avanture.
-Koliko se publici u Melburnu dopala ova pesma govori i to sto smo je otpevali tri puta tokom svirke dok sam u Pertu od nekih devojaka zaista i dobio lisice na poklon. Super smo docekani, koncerti su bili bas uspesni, lepo smo se i zabavili a i zabeležili kadrove za novi spot koji će pratiti pesmu koja se upravo krčka.
Posle praznika koje je, naravno, proveo sa suprugom i sinom u Beogradu, Zijo već za koji dan ponovo pakuje kofere i kreće u Holandiju u kojoj ga očekuju novi koncerti i nastavak promocije već pomenutog singla koji, podsećamo, prati video rešenje u kome glavnu žensku ulogu tumači Marta Keler. -
Pročitajte i...
Ekskluzivno muzičko veče u Nišu: Poseban koncert Sergeja Ćetkovića
Jedan od najvoljenijih pop izvođača regiona, Sergej Ćetković, prirediće ekskluzivan koncert pod zvezdama 27. juna na Letnjoj pozornici Niške tvrđave, zatvarajući ovogodišnje izdanje Evergreen festivala. Ovo neće biti još jedan nastup, već muzički spektakl koji spaja vrhunsku produkciju, emociju i eleganciju orkestarskog zvuka.
Tony Cetinski u Sava Centru: Veče posvećeno ljubavi i muzici
Jedan od najvoljenijih izvođača sa ovih prostora, Tony Cetinski, dolazi pred beogradsku publiku sa novim koncertnim spektaklom pod nazivom „Samo ljubav“, koji će se održati u petak, 28. novembra 2025. godine u renoviranom Sava Centru, sa početkom u 20 časova.
Dodela Naxi Zvezda 2025: Veče za pamćenje uz najpoznatija imena domaće pop i rok muzike
Tradicionalna dodela prestižnih radijskih nagrada Naxi Zvezda održana je sinoć u Pozorištu na Terazijama, a među nagrađenima su se našle najveće zvezde domaće pop i rok muzike.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: