Željko Vasić predstavio novi spot

Poznati pevač Željko Vasić u sredu, 1. aprila predstavio je novu pesmu

06-06-2015

|

11:37

Poznati pevač Željko Vasić u sredu, 1. aprila predstavio je novu pesmu "Na pola metra" koju prati interesantan spot.

Autor/izvor: Naxi media
Datum objave: 2.4.2015. - 11:40:00

Željko Vasić predstavio novi spot
(Foto: Naxi media, autor: Željka Dimić)

Na press party-ju organizovanom u prestižnom beogradskom hotelu Hajat, Željko Vasić predstavio je pesmu "Na pola metra". Ovaj hotel bio je i lokacija na kojoj je snimljen spot, a klub Eligonton's bio je idealna scenografije priče koja odiše atmosferom iz tridesetih godina prošlog veka.

Kada je pesma "Na pola metra" u pitanju Željko kaže da se muzika jednostavno dogodila, a da joj je završni pečat dao tekst Saše Miloševića Mareta.

Poznati pevač najavio je još nekoliko novih spotova u narednom periodu.

- Do početka juna meseca organizovaću redovna druženja sa novinarima, na kojima ću prezentovati nove pesme. Još sedam novih singlova i sedam spotova objaviću do kraja ove godine - istakao je muzičar koji je nedavno snimio duet sa Ninom Badrić "Lozinka za raj".

Pogledajte spot za pesmu "Na pola metra" koja će, sudeći po prvim komentarima, obeležiti ovo proleće.