Slušate: Popodne sa Milošem Lazićem

Pesma: Crvena jabuka - To Mi Radi

Popodne sa Milošem Lazićem
Naxi Radio
  • Poslednjih 5 pesama
    1. Crvena jabuka - To Mi Radi
    2. Boris Rezak - Pokora
    3. Aerodrom - Obicna ljubavna pesma
    4. Boris Novković - Kad Te On Ostavi
    5. Knez - Nijedna zena na svijetu
  • Beograd Uzivo
  • Propuštene emisije
    Ostale emisije
    1. Jelena Jovičić - Petak - Mojih 50
    2. 12. jun - 1 - Dodir noći
    3. 12. jun - 2 - Dodir noći
    4. 12. jun - 3 - Dodir noći
    5. Jelena Jovičić - Četvrtak - Mojih 50
  • Preporučujemo
    Domaći sladoled od nektarina Domaći sladoled od nektarina

    Ako niste imali priliku da probate sladoled od nektarina pravo je pitanje šta čekate? Isprobajte recept koji ne uključuje veštačke arome i verujte nam na reč da će vas ukus ovog fenomenalnog deserta oduševiti.

    Kokos rolat Kokos rolat

    Ako ste ljubitelj kokosa, obavezno obradujte sebe ovim fenomenalnim desertom. Poslužite ga uz kafu ili hladnu limunadu za još bolji ugođaj.

  • Zdravlje
    Moć maline: Letnje voće koje može da učini čuda za vaše zdravlje! Moć maline: Letnje voće koje može da učini čuda za vaše zdravlje!

    Maline sadrže malo ugljenih hidrata, a bogate su vlaknima, što ih čini odličnim izborom za većinu ljudi. Njihove zdravstvene prednosti su brojne, a kako sezona kratko traje, bila bi šteta ne iskoristiti je.

    Šta uzrokuje tamne podočnjake i kako ih ublažiti? Šta uzrokuje tamne podočnjake i kako ih ublažiti?

    Tamni kolutovi ispod očiju (poznati i kao periorbitalna hiperpigmentacija) mogu se pojaviti iz više razloga - genetike, alergija, umora, dehidratacije i drugih faktora. Mada nisu opasni po zdravlje, mogu uticati na samopouzdanje. Postoje kućni i medicinski tretmani koji mogu pomoći u ublažavanju njihovog izgleda.

  • Naxi aplikacija radio 2
  • Putovanja
    Putovanja zbog koncerata sve su popularnija, a evo koji gradovi prednjače! Putovanja zbog koncerata sve su popularnija, a evo koji gradovi prednjače!

    Putovanja na koncerte i muzičke festivale – poznata kao gig-tripping – već neko vreme su jedan od izraženijih trendova u turizmu. Predviđa se da će tržište „muzičkog turizma“ do 2030. godine dostići vrednost od gotovo 263 milijarde dolara.

    Italija proglašena za „ultimativnu“ destinaciju za solo avanturiste u 2025. godine! Italija proglašena za „ultimativnu“ destinaciju za solo avanturiste u 2025. godine!

    Ako ste planirali solo putovanje u 2025. i tražite destinaciju koja ne nudi samo kulturno obogaćenje već i uzbuđenje i dozu adrenalina, Italija je – prema novom istraživanju – pravo mesto za vas.

  • Preporučujemo
    Saveti koji će pomoći da vam paradajz danima ostane svež i sočan Saveti koji će pomoći da vam paradajz danima ostane svež i sočan

    Paradajz zaista može da ostane svež danima, pa čak i nedeljama, ako nije previše mekan i zreo. Međutim, veoma je važno da obratite pažnju na način na koji skladištite paradjz, jer postoji jedno mesto koje nikako nije povoljno.

    Zaboravite hemikalije: Očistite celu kuću uz pomoć limuna! Zaboravite hemikalije: Očistite celu kuću uz pomoć limuna!

    Limunska kiselina poseduje izuzetnu moć čišćenja i pokazala se kao jedno od najučinkovitijih prirodnih sredstava za održavanje higijene doma. Zahvaljujući svojim antibakterijskim i dezinfekcionim svojstvima, idealna je za sve koji žele da izbegnu upotrebu agresivnih hemikalija i opredele se za zdravije, ekološki prihvatljivije alternative.

  • Kursna lista
    Kupovni Srednji Prodajni
    EUR 116.40 117.22 118.04
    CHF 124.08 124.96 125.83
    USD 100.90 101.61 102.32
  • Povezani članci
  • Veliki uspeh: Šavovi nagrađeni u Berlinu

    Srpski film Šavovi osvojio je nagradu Europa Cinemas Label kao najbolji evropski film u programu Panorama. Ovo je petnaesti put da se na Berlinskom filmskom festivalu dodeljuje ova nagrada.




    18-02-2019 | 12:33 | Autor/Izvor: Naxi media-MCF-Cebef

    Foto: Bigstockphoto-Elena Larina


    Šavovi“ će sada imati podršku mreže Europa Cinemas i bolji pristup bioskopskoj distribuciji zahvaljujući finansijskom podsticaju ovoj mreži bioskopa da uvrste ovu srpsko-slovenačko-hrvatsko-bosansko-hercegovačku koprodukciju na svoje repertoare.

    U žiriju za ovu nagradu bili su: Juha Elomäki – Arthouse Cinema Niagara, Tampere, Finska; Daniela Zuklic – Thalia Programm Kino, Potsdam, Nemačka i Marlena Gabryszewska – Kino Elektronik, Varšava, Poljska.

    Žiri je ovim povodom izdao sledeće saopštenje: „Ovaj film je dobar primer moći filma kao vida umetnosti. Sjajna režija, fotografija, montaža i vrhunske glumačke kreacije. Ovaj film je zasnovan na istinitim događajima i pokazuje da postoji mnogo nepravde u svetu, ali, ako verujete u sebe i svoje emocije, možete da sruši te zidove. Priča slama srca. Kada pogledate ovaj film, on će dugo ostati u vama. Šta biste vi uradili da se to dogodi vama? Hrabrost lika majke u ovom filmu je istinski vanserijska. Sve čestitke reditelju Miroslavu Terziću.“

    Film "Šavovi" će biti prikazan u okviru 47. FEST-a. 

    Film Šavovi Miroslava Terzića osvojio je Europa Cinemas Label nagradu kao najbolji evropski film u programu Panorama, i drugu nagradu za najbolji film po oceni publike. Ovo potresno ostvarenje zasnovano je na istinitoj priči jedne krojačice iz Beograda koja smatra da joj je dete oteto iz porodilišta i dato na usvajanje. Ovakvih priča je nažalost puno, a retko dobiju svoj epilog. Snežana Bogdanović u filmu glumi majku koja se upušta u borbu sa vetrenjačama protiv zakona i birokratije da bi pronašla svog sina. U ostalim ulogama su i Marko Baćović, Jovana Stojiljković, Vesna Trivalić, Dragana Varagić, Pavle Čemerikić. Za ovaj film vlada veliko interesovanje, a za njegovu premijeru na FEST-u su karte već rasprodate.  

     
    Pored "Šavova", pravo s Berlinalea na 47. FEST dolaze i ovi filmovi. 

    Fransoa Ozon osvojio je Srebrnog medveda- Gran pri žirija za film Milošću Božjom. Ovo je osamnaesti film kultnog francukog reditelja, i njegov peti put u Glavnom takmičarskom programu Berlinala. Film se bavi kontorverznom temom zlostavljanja u katoličkoj crkvi, a zasnovan je na istinitom slučaju. Optuženi sveštenik pokušao je bezuspešno da blokira distribuciju filma u Francuskoj do okončanja istrage koja se vodi protiv njega, ali Ozon tvrdi da njegovo ostvarenje ne iznosi nikakve nove činjenice, već podstiče na dijalog o ovoj teškoj temi. Film je fokusiran na intimnu priču žrtava koje se u srednjim godinama suočavaju sa traumom koju su doživeli kao deca.

    Angela Šanelec osvojila je Srebrnog medveda za najbolju režiju filma Bio sam kod kuće, ali. To je veliki uspeh i za srpsku kinematografiju, budući da je film urađen u nemačko-srpskoj koprodukciji, a direktor fotografije je upravo mladi srpski snimatelj Ivan Marković. Ovo je poetičan, enigmatičan film koji podstiče na razmišljanje, stilizovan portret jedne porodice u periodu emotivne krize. Kritičari se slažu da je ovo film koji ostavlja jak utisak i sasvim sigurno će ostati da živi u sećanju publike dugo nakon projekcije.

    Tagovi: berlinale savovi
  • Pročitajte i...
    Srpski autori i filmovi na 72. Berlinskom filmskom festivalu Srpski autori i filmovi na 72. Berlinskom filmskom festivalu

    Danas, 10. februara, 2022. godine, počinje 72. Berlinski filmski festival. Srpski autori će biti prisutni i na ovogodišnjem Berlinalu, a u festivalskoj ponudi će se naći i nove režije Miloša Pušića i Daneta Komljena. I to nije sve.

    film-naxi Svetska premijera filma "Kelti" Milice Tomović u zvaničnom programu Berlinskog filmskog festivala

    Obelodanjen je program predstojećeg izdanja prestižnog Berlinskog filmskog festivala, a mesto u zvaničnom programu Panorama izborio je i jedan srpski film, „Kelti“, prvenac rediteljke Milice Tomović na planu dugometražnog igranog filma, nastao uz podršku i Filmskog centra Srbije (FCS).

    Berlinska publika izglasala: Film Otac najbolji u okviru Panorama programa    Berlinska publika izglasala: Film Otac najbolji u okviru Panorama programa

    Nakon svetske premijere na Berlinalu i svečanog otvaranja beogradskog FEST-a, ekipi filma "Otac" ukazana je još jedna velika čast. Publika filmskog festivala u Berlinu je glasala i u konkurenciji od 36 filmova iz celog sveta dodelila filmu Otac nagradu za najbolje igrano ostvarenje u okviru Panorama programa.

    Srdan Golubović o filmu Otac Srdan Golubović o filmu Otac

    Ovogodišnji FEST otvara film Otac Srdana Golubovića, proslavljenog reditelja filmova Apsolutnih sto, Klopka i Krugovi. Pročitajte intervju koji je Golubović dao za FEST uoči svetske premijere u Berlinu, a potom i domaće u Beogradu.

  • Komentari

    Komentara: 0

    Postavi komentar: