-
Poslednjih 5 pesama
- Marija Šerifović - U nedelju
- Leb i Sol - Cukni Vo Drvo
- Time - Makedonija
- Marija - Pozuri, Pozuri
- Denis & Denis - Soba 23
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
Napravite domaći kikiriki puter za samo pet minuta
Donosimo vam recept za domaći kikiriki puter koji se veoma jednostavno priprema.
-
Zdravlje
Savet psihologa: Evo kako da zaustavite napad panike uz pomoć limuna
Napadi panike pogađaju milione ljudi, uključujući čak i one koji se ne suočavaju sa mentalnim zdravstvenim problemima.
Ovo su zdravstveni problemi koji češće pogađaju žene, a o kojima se malo priča
O nekim zdravstvenim stanjima i problemima se malo i nerado govori.
-
-
Putovanja
Tri najbolja evropska grada za jesenje putovanje
Jesen je vreme kada Evropa blista, a gradovi širom kontinenta pripremaju se za doček putnika koji žele da dožive čaroliju ovog godišnjeg doba.
Planirate put u Veneciju? Možda ćete morati da platite kartu za ulaz u grad
Venecija razmatra da uvede posebne karte za ulazak u grad, a cilj je kontrola turizma.
-
Preporučujemo
Većina ljudi pogrešno čisti dasku za sečenje: Kuvar savetuje kako to da uradite na pravi način
Ako ne očistite pravilno drvenu dasku ona može da postane ležište bakterija.
Rešite se moljaca uz pomoć jeftinog i jednostavnog trika
Insekti u domu mogu da vam naprave haos, a mnogima stvaraju stres i nelagodu.
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.39 117.21 118.03 CHF 121.54 122.40 123.25 USD 109.40 110.17 110.94
-
Subota sa Vladom Georgievim
Ove subote, 19. decembra emisija Subota sa...biće u znaku jednog od najvećih šarmera domaće reginalne muzičke scene. Početak vikenda rezervisan je za najveće hitove Vlada Georgieva!
15-12-2015 | 12:21 | Autor/Izvor: Naxi media
Foto: Naxi media, Željka Dimić
Prve ljubavi, prve patnje, letovanja ili svadbeni ples...gotovo da ne postoji osoba koja barem jednu njegovu pesmu ne vezuje za neki trenutak u životu!
Od kada se pojavio na muzičkoj sceni sredinom 90-ih godina svojim baladama Vlado je osigurao neprikosnoveno mesto u samom vrhu najpopularnijih pop pevača u regionu!
"Kad vino popijem", "Žena bez imena", "Jedina", "Ti i ja", "Nisam kao on", "Do svitanja", "Hej ti", "Anđele"...samo su neki od hitova čija popularnost ne jenjava.
Ove subote, prisećamo se velikih ljubavi, plovimo morskim prostranstvom, osećamo sunce i miris leta...Od 12 do 18 časova slušamo najveće hitove i govorimo o najznačajnijim trenucima u dosadašnjoj karijeri Vlada Georgieva.Emisiju "Subota sa...", možete slušati i na Naxi nacionalu, najvećoj radijskoj mreži u Srbiji.
-
Pročitajte i...
Naxi Zvezda 2022: Koncerti u kojima je publika uživala
Koncerti predstavljaju značajan deo muzičke karijere svakog izvođača i muzičara, jer se na njima postiže direktna interakcija sa publikom. Nakon pauze usled pandemije i online izdanja, publika je, uz poštovanje mera, bila u prilici da ponovo čuje omiljene umetnike uživo, a oni da stanu pred publiku i probude u njoj najlepše emocije. Ovo su koncerti koji su se našli u ovogodišnjoj konkurenciji za "Naxi Zvezdu 2022".
Nina i Vlado oduševili beogradsku publiku
Nina Badrić i Vlado Georgiev održali su dva uzastopna koncerta 13. i 14. decembra u Belexpocentru.
Georgiev održao dva koncerta u Sava Centru
Ovog vikenda, Vlado Georgiev održao je dva uzastopna koncerta u Sava Centru, a jedna od najpopularnijih koncertnih dvorana u Beogradu bila je ispunjena tokom obe večeri.
Boris Pingović u Mojih 50
Od ponedeljka, 23. decembra gost emisije Mojih 50 na Naxi radiju je Boris Pingović.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: