-
Poslednjih 5 pesama
- Laki Pingvini - Moja devojka
- Ana Stanić - Molila sam andjele
- Severina - Bros
- U Škripcu - Ako Ti Kazem (Je, Je, Je)
- Željko Samardžić - Zaustavite januar
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
PreporučujemoNajukusnija boranija sa piletinom
Boranija mnogima nije omiljeni obrok, ali ako isprobate ovaj recept postoji velika verovatnoća da ćete promeniti mišljenje.
Vitaminska salata sa ananasom i cveklom!Stiglo nam je vreme za zdravije obroke i pripreme za lepše dane. Birajte vitaminsku salatu umesto jake hrane i imajte na umu da će vam telo biti zahvalno zbog toga.
-
ZdravljeDoktor otkriva najbolje vreme za doručak i večeru ako želite da smršate
Mnogi gube vreme na neučinkovite dijete, ali prema dr Naheedu Aliju, ključ za sagorevanje masnih naslaga na stomaku leži u pravilnom vremenskom rasporedu obroka. Prilagođavanje ishrane prirodnom cirkadijalnom ritmu tela može poboljšati metabolizam i smanjiti visceralnu mast – onu najopasniju masnoću koja se taloži oko unutrašnjih organa i povećava rizik od bolesti.
Devet znakova da ne unosite dovoljno ugljenih hidrata!U svetu zdrave ishrane, proteini se često doživljavaju kao heroji, dok su ugljeni hidrati nepravedno demonizovani. Ideja da smanjenje unosa ugljenih hidrata doprinosi bržem gubitku kilograma vodi poreklo još iz dijetne kulture osamdesetih godina. Popularnost keto dijete dodatno je uticala na ovu percepciju, iako ugljeni hidrati igraju ključnu ulogu u našem telu.
-
PutovanjaOvo su najturbulentnije avionske rute u Evropi – Alpi kao ključni faktor
Bilo da se radi o kratkom letu od dva sata ili o dugom interkontinentalnom putovanju, turbulencije su deo letačkog iskustva, ali uglavnom nisu ozbiljne.
Iznenađenje: Proglašen najbolji spomenik u Španiji – i nije Sagrada FamiliaMezquita-Katedrala u Kordobi nosi titulu najboljeg spomenika u Španiji, prema istraživanju kompanije Iglu Cruises, koja je analizirala hiljade recenzija turista o arhitektonskim znamenitostima širom zemlje.
-
PreporučujemoVratite sjaj starom srebrnom nakitu koji volite
Srebrni nakit vremenom gubi sjaj... Takav nakit često završi u kutijicama, kao vid uspomene, ali ne i kao modni detalj koji možemo da nosimo. Ako ste ljubitelj srebra sve što treba da uradite jeste da ga pravilno očistite, a to je mnogo lakše nego što možete da pretpostavite.
Najbolji trikovi za održavanje nameštaja ako ste vlasnik kućnog ljubimacaVlasnici kućnih ljubimaca, prinuđeni su da čiste nameštaj mnogo češće od ostalih... Svakodnevno usisavanje se podrazumeva, ali nekada ni to nije dovoljno da u potpunosti očistite sve i otarasite se krzna koje ostaje iza vašeg prijatelja... Zato vam predstavljamo najbolje trikove koji mogu da vam pomognu da održite higijenu prostora na visokom nivou.
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.29 117.11 117.93 CHF 123.86 124.73 125.60 USD 113.08 113.88 114.67
-
Spisak 50 omiljenih pesama - Aleksandar Sanja Ilić
Pogledajte koje pesme je Aleksandar Sanja Ilić odabrao u emisiji Mojih 50.
10-03-2020 | 10:06 | Autor/Izvor: Naxi media
Foto: Naxi media, Željka Dimić
PONEDELJAK
50. FILM – ZAMISLI ŽIVOT U RITMU MUZIKE ZA PLES
49. ANDREJ ILIĆ – NEMAM TE
48. MAJA ODŽAKLIJEVSKA – SREĆO, RECI
47. NEDA UKRADEN – PISMA LJUBAVI
46. BORIS NOVKOVIĆ – KUDA IDU IZGUBLJENE DJEVOJKE
45. ALEKSANDRA RADOVIĆ – S TOBOM ZAUVEK
44. PEĐA D BOJ – JUGOSLOVENKA
43. AZRA – USNE VRELE VIŠNJE
42. COD – DENY
41. BALKANIKA – ZA KRAJUTORAK
40. EKV – PAR GODINA ZA NAS
39. GENERACIJA 5 – TI SAMO BUDI DOVOLJNO DALEKO
38. PARNI VALJAK – JESEN U MENI
37. P I L – UMIRU JELENI
36. GARAVI SOKAK – BIĆE BOLJE AKO BUDEŠ TU
35. ZDRAVKO ČOLIĆ – SVITANJE
34. DADO TOPIĆ – MIA
33. INDEXI – DA SAM JA NETKO
32. IDOLI – DOK DOBUJE KIŠA
31. BALKANIKA – PLAVA PTICASREDA
30. BIJELO DUGME – RUŽICA SI BILA
29. FRANO LASIĆ – ZAGRLJENI
28. CRVENA JABUKA & KEMAL MONTENO – NEKAKO S PROLJEĆA
27. SLAĐANA I GORAN – JEDNOM ĆE NEKO
26. BAJAGA – RUSKI VOZ
25. TUTI FRUTI BEND – STVARI LAGANE
24. LADO LESKOVAR – POTRAŽI ME U PREDGRAĐU
23. GIBONNI – TEMPERA
22. BALKANIKA – NEW ĐIPAJ (VERZIJA SA SALETOM)
21. GABI NOVAK – BILO JE DANAČETVRTAK
20. OLIVER DRAGOJEVIĆ – CESARICA
19. GENERACIJA 5 – DOLAZIM ZA 5 MINUTA
18. TOŠE PROESKI – IGRA BEZ GRANICA
17. ZORICA KONDŽA – BAR DA ZNAM
16. PRLJAVO KAZALIŠTE – CRNO-BIJELI SVIJET
15. ARSEN DEDIĆ – KUĆA PORED MORA
14. RADOJKA ŠVERKO – NISI KAO NEKAD
13. BALKANIKA – MALJČIKI
12. INDEXI – BACILA JE SVE NIZ RIJEKU
11. ŽAK HUDEK & IVANA HUSAR – PRINCEZAPETAK
10. ASKE – HALO, HALO
9. BISERA – BAJ, BAJ, BAJ
8. BALKANIKA – NOVA DECA
7. MAJA ODŽAKLIJEVSKA – DALJINE
6. BEBI DOL – ZATVORI, MAMA, PROZORE
5. IZOLDA I ELEONORA – OPET BEOGRAD
4. JASNA ZLOKIĆ – IDI, DOBRO JE
3. JADRANKA STOJAKOVIĆ I SANJA ILIĆ – PROTIV NAS SU SVI
2. BISERA – AVGUST ’75
1. ANDREJ ILIĆ – KASNO JE -
Pročitajte i...Spisak 50 omiljenih pesama - Marina Ćosić
Pogledajte koje pesme je Marina Ćosić odabrala u emisiji Mojih 50.
Najbolje od Mojih 50 - Spisak 50 omiljenih pesama - Anđelka PrpićPogledajte koje pesme je Anđelka Prpić odabrala u emisiji Mojih 50.
Spisak 50 omiljenih pesama - Jasna i Pjer ŽalicaPogledajte koje pesme su Jasna i Pjer Žalica odabrali u emisiji Mojih 50.
Najbolje od Mojih 50 - Spisak 50 omiljenih pesama - Tijana ČurovićPogledajte koje pesme je Tijana Čurović odabrala u emisiji Mojih 50.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: