-
Poslednjih 5 pesama
- Piloti - Kada sanjamo
- Toše Proeski - Jos uvek sanjam da smo zajedno
- Dino Dvornik - Ljubav se zove imenom tvojim
- Hari Mata Hari - Otkad Tebe Nema
- Nina Badrić - Ti ne znaš kako je
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
Onion Rings
Ako volite grickalice koje su i hrskave i aromatične, onion rings (kolutovi luka) su savršen izbor. Jednostavni su za pripremu, a idealni kao prilog uz burger, pivo ili kao samostalna užina.
Bolonjeze kao iz restorana!
Najveći broj ljudi verovatno misli da zna kako se priprema ovo tradicionalno italijansko jelo. Međutim, mnogi se iznenade kada ga pripreme i shvate da ukus ipak ne može da se poredi sa onim iz restorana i obično se pitaju gde su pogrešili. Zato zapamtite da postoje izvesni trikovi poput dugog dinstanja na srednjoj vatri, dodavanja kašike mleka na kraju dinstanja, ali i dodavanja izvesnih (neobičnih sastojaka) koji će poboljšati ukus ovog jela i dati mu pravi "šmek".
-
Zdravlje
Studija otkriva koliko treba da hodamo kako bismo sprečili hroničan bol u leđima
Duge šetnje ne samo da mogu ublažiti, već i sprečiti pojavu hroničnog bola u donjem delu leđa, pokazuje novo istraživanje
Pet namirnica koje izazivaju zadržavanje vode u organizmu
Zadržavanje vode može se javiti u bilo koje doba godine, ali otečene i teške noge posebno su česta (i neprijatna) pojava tokom leta. Srećom, postoje načini da se ublaži osećaj nadutosti, ili još bolje, da se potpuno izbegne. Jedan od najefikasnijih koraka jeste izbacivanje namirnica koje pospešuju zadržavanje tečnosti.
-
-
Putovanja
Futuristički grad sa najviše nebodera na svetu
Možete li da pogodite koji grad prednjači po broju nebodera? Jedna od najlepših stvari u šetnji velikim gradovima jeste pogled na njihove impozantne, visoke zgrade. Ovi vertikalni džinovi predstavljaju platno za arhitekte, koje zahteva mnogo mašte i pametno urbanističko planiranje kako bi se dostigla takva visina.
Šarmantna prestonica proglašena najpovoljnijom letnjom destinacijom u Evropi
Tražite evropsku destinaciju koja neće isprazniti vaš budžet? Ova prestonica nudi luksuz po pristupačnoj ceni, prema najnovijoj listi.
-
Preporučujemo
Zbog čega vaše zamrzivač troši više struje nego što mislite?
Malo je onih koji uživaju u procesu odmrzavanja zamrzivača – često se to doživljava kao dugotrajan i zamoran posao. Ipak, ovo je neophodan zadatak koji se nikako ne treba da zanemarimo, jer samo redovnim odmrzavanjem možemo da osiguramo da hrana u zamrzivaču ostane bezbedna za konzumaciju.
Jedna površina obično ostane neprimećena dok čistimo: Pogledajte bolje!
Australijanka Džodi Alen podelila je slike svog kauča na Fejsbuku, iznenadivši mnoge. Iako je u prvom trenutku njena fotografija izazvala čuđenje, ubrzo je podstakla mnoge da pregledaju sopstvene domove.
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.35 117.17 117.99 CHF 125.16 126.05 126.93 USD 101.73 102.45 103.17
-
Sergej Ćetković u Mojih 50
Od ponedeljka, 27. novembra gost emisije Mojih 50 na Naxi radiju je Sergej Ćetković.
26-11-2023 | 18:15 | Autor/Izvor: Naxi media
Foto: Naxi media, Željka Dimić
Sergej Ćetković, rođen je u Podgorici, 8. marta 1976. godine, a danas se ubraja među najpopularnije pop pevače u regionu.
Umetnik je koji privlači pažnju mnogobrojne publike zbog specifičnog muzičkog izraza, ali i mnoštva hitova koji su obeležili njegovu muzičku karijeru.
Osvrćući se na njegove muzičke početke, dolazimo do podatka da se Sergej, kao mladi talenat pojavio prvi put na sceni, sada već davne 1986. godine na festivalu "Naša radost", gde je osvojio drugo mesto.
U početku karijere, bio je član crnogorske grupe "Vatrena srca", gde je svoj doprinos pružao kao klavijaturista i prateći vokal. Sa ovom grupom, nastupao je kasnije na brojnim festivalima.
Solo karijeru počinje nakon raspada grupe "Amfiteatar", 1998. godine na Sunčanim skalama sa pesmom "Bila si ruža". Posle dve godine rada, u decembru 2000. godine izdaje CD "Kristina".
Na festivalu u Budvi 2003. godine pojavljuje sa pesmom "Postojim i ja" koja osvaja nagradu za najbolji aranžman i postaje hit. Godine 2004. snima pesme "Ne mogu da ti oprostim" i "Ljubavi prokleta". Svoj treći album "Kad ti zatreba" sa deset novih pesama je objavio 2005. Najpopularnija među njima je pesma "Pogledi u tami" koja je postala veliki hit.
U godinama koje slede obavio je albume: Live "Sava centar" (2006), "Pola moga svijeta"(2007.), "Platinum collection", "2 minuta"(2010. ), "Moj Svjet" (2015).
Zanimljivo je da je Ćetković 2017. godine radio muziku za popularnu seriju "Istine i laži" , a poznato je i da je autor popularnog animiranog serijala za decu "Lola i Mila", za koji je uradio i muziku, a koji je upravo insprisan njegovim ćerkama.U poslednje tri godine objavio je singlove „Ne odlaziš“, „Kofer“ ,„Vratile se ptice“ , „Na prvi pogled“ i "Daj šta daš", a posebno je interesantna njegova saradnja sa Zoranom Predinom na numeri “Stari moj”.
U emisiji ,,Mojih 50'' Sergej će odabrati, pored ostalih, i pesmu koja bi trebalo da bude ,,pesma 21. veka''. Čućete i šta uvek zapeva jednom kolegi kad ga negde sretne, a čućete i dve ekskluzive u vezi s njegovom karijerom, i muzičkom i poslovnom.
Emisija ,,Mojih 50'' na programu je svakog radnog dana od 18 do 19 časova na Naxi radiju. Emisiju "Mojih 50", možete slušati i na Naxi nacionalu, najvećoj radijskoj mreži u Srbiji.
Pogledajte koje je pesme Sergej Ćetković odabrao u Mojih 50.
Ukoliko ste propustili emisiju u kojoj je gostovao, možete je poslušati OVDE. -
Pročitajte i...
Spisak 50 omiljenih pesama - Marina Ćosić
Pogledajte koje je pesme Marina Ćosić odabrala u emisiji Mojih 50.
Spisak 50 omiljenih pesama - Ana Štajdohar
Pogledajte koje je pesme Ana Štajdohar odabrala u emisiji Mojih 50.
Spisak 50 omiljenih pesama - Stefan Đoković
Pogledajte koje je pesme Stefan Đoković odabrao u emisiji Mojih 50.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: