Robert Ožvar u Mojih 50
Od ponedeljka, 2. maja gost emisije Mojih 50 na Naxi radiju je Robert Ožvar.
01-05-2022
|13:01
|Autor / Izvor: Naxi media-wikipedia
Robert Ožvar je pozorišni i televizijski glumac, a širu publiku osvojio je ulogom inspektora Atile Varge koji se pojavljuje u drugoj sezoni popularne serije "Močvara" iza koje stoji autorski dvojac Milena Marković i Oleg Novković.
Ožvar je diplomirao glumu na Akademiji umetnosti u Novom Sadu, a u Srpskom narodnom pozorišu ostvario je veliki broj pozorišnih uloga.
U emisiji "Mojih 50" Robert će se prisetiti nekih pesama sa ekskurzija iz osnovne škole, nekih koje je zavoleo u srednjoj, a na listi će biti, pored ostalih, i jedna zbog koje se "liju suze muške" i nekoliko "žurkastih". Takođe ćete čuti i koja mu pesma "stisne neko dugme" kada je sluša u nekim teškim životnim situacijama.
Emisija "Mojih 50" na programu je svakog radnog dana od 18 do 19 časova na Naxi radiju. Emisiju "Mojih 50", možete slušati i na Naxi nacionalu najvećoj radijskoj mreži u Srbiji.
Pogledajte koje pesme je Robert Ožvar odabrao u emisiji "Mojih 50".
Ukoliko ste propustili emisiju u kojoj je gostovao Robert Ožvar, možete je poslušati OVDE.