Prljavi inspektor Blaža na Naxi radiju
Ovog petka sasvim sigurno ćete se zagrcnuti do smeha pijući prvu jutarnju kafu sa Igorom Blažićem, u narodu poznatijem kao Prljavi inspektor Blaža, koji će biti gost u emisiji Imlek Jutro uz Žarka Stepanova na Naxi radiju.
05-06-2015
|16:54
Ovog petka sasvim sigurno ćete se zagrcnuti do smeha pijući prvu jutarnju kafu sa Igorom Blažićem, u narodu poznatijem kao Prljavi inspektor Blaža, koji će biti gost u emisiji " Imlek Jutro uz Žarka Stepanova" na Naxi radiju.
Autor/izvor: Naxi media
Datum objave: 5.6.2014. - 10:00:00
(Foto: Naxi media, autor: Željka Dimić)
Blaža ( koji kaže da ga pravim imenom, Igore, zove samo supruga i to kad je ljuta) tvrdi da je kao i većina rok muzičara, od Džimija Pejdža iz "Led Zepelina" do Gorana Bregovića gitaru počeo da svira zbog- čega drugog- nego žena.
- Znaš ono kad na plaži ja sviram i svi pokupe devojke i odu, a ja ostanem sam sa gitarom. Ili u boljem slučaju sa nekom debelom. Šalim se, jako mi je drago što je Gile iz Električnog orgazma napravio pesmu Debela devojka; ja stvarno mislim da su devojke koje su punačkije mnogo seksipilnije od ovih mršavica koje se popularišu po Fashion TV-ovima i sličnim televizijama. Ja sam kao tinejdžer bio jako mršav, za jedno leto sam izrastao petnaest centimetara i tada su me u školi zvali Glista. Kao što se vidi, ta građa člankovite gliste mi je ostala i do danas- priča Blaža uz smeh.
O tome zašto treba pročitati biografiju Kita Ričardsa iz legendarne grupe "Rolingstouns", kako je bilo prvi put svirati na sceni SKC-a i zašto su prvo vojska pa fakultet "stali na put sreći" njegovog prvog benda "Fiskulturno lane", saznaćete ovog petka od 7 do 10h na Naxi radiju.
Slušajte nas na: www.naxi.rs/live