-
Poslednjih 5 pesama
- Poslednja igra leptira - Nataša
- Bijelo dugme - A i ti me iznevjeri
- Bijelo dugme - Napile se ulice
- Gibonni - Zamoli me
- Gibonni - Ovo mi je skola
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
Domaći sladoled od nektarina
Ako niste imali priliku da probate sladoled od nektarina pravo je pitanje šta čekate? Isprobajte recept koji ne uključuje veštačke arome i verujte nam na reč da će vas ukus ovog fenomenalnog deserta oduševiti.
Kokos rolat
Ako ste ljubitelj kokosa, obavezno obradujte sebe ovim fenomenalnim desertom. Poslužite ga uz kafu ili hladnu limunadu za još bolji ugođaj.
-
Zdravlje
Šta uzrokuje tamne podočnjake i kako ih ublažiti?
Tamni kolutovi ispod očiju (poznati i kao periorbitalna hiperpigmentacija) mogu se pojaviti iz više razloga - genetike, alergija, umora, dehidratacije i drugih faktora. Mada nisu opasni po zdravlje, mogu uticati na samopouzdanje. Postoje kućni i medicinski tretmani koji mogu pomoći u ublažavanju njihovog izgleda.
Ubrzajte metabolizam i dovedite liniju do savršenstva!
Postoji nekoliko jednostavnih i efikasnih načina da podržite svoj metabolizam, od kojih mnogi uključuju jednostavne promene u vašoj ishrani i načinu života.
-
-
Putovanja
Italija proglašena za „ultimativnu“ destinaciju za solo avanturiste u 2025. godine!
Ako ste planirali solo putovanje u 2025. i tražite destinaciju koja ne nudi samo kulturno obogaćenje već i uzbuđenje i dozu adrenalina, Italija je – prema novom istraživanju – pravo mesto za vas.
Lisabon je zvanično dom najboljeg luksuznog hotela na svetu!
TripAdvisor je objavio dobitnike nagrada Travellers’ Choice, otkrivši listu najboljih hotela na svetu – a titula apsolutnog pobednika pripala je jednom portugalskom dragulju.
-
Preporučujemo
Zaboravite hemikalije: Očistite celu kuću uz pomoć limuna!
Limunska kiselina poseduje izuzetnu moć čišćenja i pokazala se kao jedno od najučinkovitijih prirodnih sredstava za održavanje higijene doma. Zahvaljujući svojim antibakterijskim i dezinfekcionim svojstvima, idealna je za sve koji žele da izbegnu upotrebu agresivnih hemikalija i opredele se za zdravije, ekološki prihvatljivije alternative.
Savet dizajnera: Kombinacije boja koje donose luksuzni izgled prostora
Dizajneri enterijera otkrili su za Homes & Gardens da postoje izvesne kombinacije boja koje da prostoru daju luksuzan izgled.
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.39 117.22 118.04 CHF 124.69 125.57 126.44 USD 100.98 101.70 102.41
-
Predstava Hristine Popović "Dobro sam ispala, šta mi fali?" 26. maja u MTS dvorani.
Nakon brzo rasprodate premijere predstave “Dobro sam ispala-šta mi fali” Hristine Popović, zakazana je repriza i to u mts dvorani za 26.maj. I za to izvođenje vlada veliko intereovanje zbog čega je glumica srećna, ali ujedno i pod pritiskom odgovornosti jer po prvi put, nakon toliko godina glumačkog rada, izlazi pred publiku sama. Predstaviće autobiografski comedy show u kom igra najzahtevniju ulogu do sada: sebe.
30-04-2025 | 14:22 | Autor/Izvor: Naxi media
Foto: Naxi media, Željka Dimić
Ovo nije priča o savršenim ženama ni o životu sa Instagrama. Ovo je sočna, duhovita i vrlo živa ispovest žene koja se saplitala, padala, ustajala i – na kraju – dobro ispala. Predstava kombinuje oštar humor, britku autoironiju i one male istine koje svi znamo, ali retko ko kaže naglas.
Hristina kreće na regionalnu turneju od gradova koje za nju imaju posebno značenje ili gde ima familiju : 10.maja je u Kruševcu, 13.maja u Aranđelovcu, 21.maja u Osijeku, 24.maja u Sremskoj Mitrovici, 26.maja u Beogradu, 29.maja u Novom Sadu, 3.juna u Kragujevacu.
“Poslednjih godina sam više vremena provela na Arktiku i Antarktiku nego na sceni. I taman kad sam pomislila da ne postoji izazov koji me može izbaciti iz zone komfora – rešila sam da stanem pred publiku, bez kostima, bez uloge, bez maski. Samo mikrofon i ja. "Dobro sam ispala - Šta mi fali? "je autobiografski comedy show, ali i nešto više od toga. To je pokušaj da ispričam razvojni put jedne porodice – kroz smeh, kroz sećanja, kroz sve ono što nas je oblikovalo, a retko se pominje. Nema tu velikih istina, ali ima momenata u kojima se svi prepoznajemo. Nakon osam godina bez javnih nastupa, ovo je moj najluđi izazov do sada. I najličniji. Radujem se svakom susretu s publikom – jer mislim da za bliskost i ranjivost treba uvek napraviti malo prostora pa makar i kroz smeh.” izjavila je glumica Hristina
Autobiografski comedy show o preživljavanju porodice, prošlosti, onoga što je sad. I svega ostalog što čini život.
Hristina će nam otkriti “zašto je ispala, kome je ispala?”.
U koju boju je tata okrečio sobu kad se rodila?Kako ju je mama rodila nakon samo tri meseca trudnoće?
Koje su vaspitne metode tada bile “normalne”, a danas bi završile na sudu?
I koji ultimativni savet za dobar život bi svima dala njena baka na svom 95.rođendanu?
-
Pročitajte i...
Pretpremijera akcionog filma "F1" 24. juna
Američki blokbaster F1 biće pretpremijerno prikazan 24. juna u Velikoj sali mts Dvorane.
"Kako podgrejati savršen đuveč?" – komedija o muškarcima koji (ne)odrastaju
U sredu, 14. maja u 20 časova, na sceni Akademije 28 premijerno će biti izvedena predstava „Kako podgrejati savršen đuveč?“ – duhovita i dirljiva priča o muškarcima koji pokušavaju da se pomire s godinama, prošlošću i međusobnim razočaranjima.
Ring ABBA bend i orkestar Muzikon spremaju ABBA koncerte 19. oktobra u MTS dvorani
Nakon više od 200 održanih koncerata u protekle dve godine u 14 različitih zemalja Evrope i Azije, RING - ABBA tribute bend, u pratnji gudačkog orkestra “Muzikon”, održaće koncert pod nazivom “ABBA stRINGs SHOW” 19. oktobra u 20h u mts Dvorani. Pre toga, očekuje se i program ABBA KONCERT ZA DECU koji će početi u 17h.
Zabranjeno pušenje 31. oktobra u MTS dvorani!
Nakon rasprodatih koncerata u Sarajevu, Ljubljani i Zagrebu, legendarni bend u akustičnoj postavi stiže i u Beograd, gde će nastupiti 31. oktobra u mts Dvorani.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: