-
Poslednjih 5 pesama
- Aleksandra Radović - Ljubavi Moja
- Bijelo dugme - Evo zakleću se
- Parni Valjak - U ljubav vjerujem
- Željko Joksimović - Žena za sva vremena
- Crvena jabuka - Šampanjski poljubac
-
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
-
-
Kuća
Koje kozmetičke preparate ne bi trebalo da držite u vašem kupatilu?
U kupatilu na policama i odložnim delovima nameštaja uglavnom držimo različitu kozmetiku, odnosno različite preparate za održavanje higijene, čišćenje, negu. Možda niste znali, ali neke od preparata poput parfema ne bi trebalo držati u kupatilu, jer im ta sredina ne prija i šteti njihovoj strukturi.
Praznična dekoracija stola: Ključ je u detaljima
Praznična trpeza okuplja porodicu i prijatelje u vreme proslava, a sveukupna situacija u svetu uslovila je da će ljudi Novu godinu dočekati u svojim domovima. Zato, potrudite se da napravite čaroban novogodišnji ambijent, te detaljima odgovorite na tematski zadatak Nove godine i Božića.
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.75 117.58 118.40 CHF 108.26 109.03 109.79 USD 96.20 96.88 97.56
-
Posetioci uživali uz Bend Ane Štajdohar i sjajne popuste
Naxi radio i Delta City večeras, 11. maja organizovali su još jedan Shopping night, koji je ispunio očekivanja posetilaca. Sjajna atmosfera, dobra muzika i neodoljivi popusti i ovoga puta bili su razlozi da noć posvećena kupovini zabeleži veliku posećenost.
11-05-2018 | 23:16 | Autor/Izvor: Naxi media
Foto: Naxi media, Željka Dimić
Šopingholičari su mogli da uživaju u popustima brojnih brendova zastupljenih u Delta City-ju, ali i da se odlično zabave uz bitove DJ-jeva Naxi digitala koji su posebno za ovu priliku nastupali na dve bine.
Centralni muzički događaj bio je nastup Benda Ane Štajdohar koji su od 20h atmosferu u atrijumu Delta City-ja doveli do usijanja. Energična Ana, praćena sjajnim bendom i saksofonistom Nikolom Demonjom izveli su brojne hitove: "Neko kao ti", "U mraku", "Beli Jablan", legendarnog "Flojda", obradu pesme Dina Dvornika "Ti si mi u mislima", kao i brojne hitove svetske pop scene. Atrijum je tako postao centar prave zabave i podijum za igru, pa su brojni posetioci, kako oni najmlađi, tako i stariji uz mnoge pesme i zaplesali.
(Foto: Naxi media, Željka Dimić)Nakon nastupa Benda Ane Štajdohar, posetioci su do kraja večeri mogli da uživaju u najvećim popustima u gradu i muziku DJ-jeva Naxi digitala.
Vidimo se na narednom Shopping Night-u, kada ćemo ponovo napraviti najbolji spoj šopinga i dobre zabave!
-
Pročitajte i...
Naxi Digital: Nove radio stanice u vreme praznika
Naxi digital, prva mreža digitalnih radio stanica u Srbiji, svoje slušaoce obradovala je sa još dve sjajne digitalne radio stanice - Naxi Blues Rock Radio i Naxi ChillWave Radio.
Dočekajmo Novu godinu zajedno uz najbolju domaću muziku Naxi radija!
Zaplešite uz najbolju muziku Naxi radija i dočekajte 2021. godinu uz najveće hitove, jer je Naxi radio za vas pripremio specijalnu novogodišnju muzičku listu!
Novogodišnji popusti brendova u Delta City-ju
Šoping centar Delta City najavio je brojne novogodišnje popuste.
Hari Mata Hari: Premijera nove pesme na Naxi radiju
Hari Mata Hari predstavlja novu pesmu Ja sam sam što nemam tebe, a slušaoci Naxi radija imaće priliku da je premijerno čuju u petak, 25. decembra u 12:30h.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: