-
Poslednjih 5 pesama
- Vlado Georgiev - Jedina
- Smak - Daire
- Osvajači - S' kim cekas dan
- Nina Badrić - Dodiri od stakla
- Dejan Cukić - Nebo jedino zna
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
Onion Rings
Ako volite grickalice koje su i hrskave i aromatične, onion rings (kolutovi luka) su savršen izbor. Jednostavni su za pripremu, a idealni kao prilog uz burger, pivo ili kao samostalna užina.
Bolonjeze kao iz restorana!
Najveći broj ljudi verovatno misli da zna kako se priprema ovo tradicionalno italijansko jelo. Međutim, mnogi se iznenade kada ga pripreme i shvate da ukus ipak ne može da se poredi sa onim iz restorana i obično se pitaju gde su pogrešili. Zato zapamtite da postoje izvesni trikovi poput dugog dinstanja na srednjoj vatri, dodavanja kašike mleka na kraju dinstanja, ali i dodavanja izvesnih (neobičnih sastojaka) koji će poboljšati ukus ovog jela i dati mu pravi "šmek".
-
Zdravlje
Studija otkriva koliko treba da hodamo kako bismo sprečili hroničan bol u leđima
Duge šetnje ne samo da mogu ublažiti, već i sprečiti pojavu hroničnog bola u donjem delu leđa, pokazuje novo istraživanje
Pet namirnica koje izazivaju zadržavanje vode u organizmu
Zadržavanje vode može se javiti u bilo koje doba godine, ali otečene i teške noge posebno su česta (i neprijatna) pojava tokom leta. Srećom, postoje načini da se ublaži osećaj nadutosti, ili još bolje, da se potpuno izbegne. Jedan od najefikasnijih koraka jeste izbacivanje namirnica koje pospešuju zadržavanje tečnosti.
-
-
Putovanja
Futuristički grad sa najviše nebodera na svetu
Možete li da pogodite koji grad prednjači po broju nebodera? Jedna od najlepših stvari u šetnji velikim gradovima jeste pogled na njihove impozantne, visoke zgrade. Ovi vertikalni džinovi predstavljaju platno za arhitekte, koje zahteva mnogo mašte i pametno urbanističko planiranje kako bi se dostigla takva visina.
Šarmantna prestonica proglašena najpovoljnijom letnjom destinacijom u Evropi
Tražite evropsku destinaciju koja neće isprazniti vaš budžet? Ova prestonica nudi luksuz po pristupačnoj ceni, prema najnovijoj listi.
-
Preporučujemo
Zbog čega vaše zamrzivač troši više struje nego što mislite?
Malo je onih koji uživaju u procesu odmrzavanja zamrzivača – često se to doživljava kao dugotrajan i zamoran posao. Ipak, ovo je neophodan zadatak koji se nikako ne treba da zanemarimo, jer samo redovnim odmrzavanjem možemo da osiguramo da hrana u zamrzivaču ostane bezbedna za konzumaciju.
Jedna površina obično ostane neprimećena dok čistimo: Pogledajte bolje!
Australijanka Džodi Alen podelila je slike svog kauča na Fejsbuku, iznenadivši mnoge. Iako je u prvom trenutku njena fotografija izazvala čuđenje, ubrzo je podstakla mnoge da pregledaju sopstvene domove.
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.35 117.17 117.99 CHF 125.16 126.05 126.93 USD 101.73 102.45 103.17
-
Pogledajte novi spot Jelene Rozge
Jelena Rozga predstavila je spot za svoj novi singl "Samo se ljubit isplati".
14-11-2022 | 15:00 | Autor/Izvor: Naxi media-Digital Music Serbia PR
Foto: Naxi media, Željka Dimić
Atmosferom nas vraća na same početke Jeleninog muzičkog puta, što je u kontekstu karijere koja sada traje već punih dvadeset i sedam godina i kulminira najavljenom regionalnom turnejom, za pevačicu vrlo emotivno iskustvo.
Pesma koja inspiriše pozitivnom energijom nastala je u „kreativnoj radionici“ Vjekoslave i Tončija Huljića, a u fokus stavlja ono što i sama Jelena drži jedinom pravom vrednošću u životu.
"Veoma sam ponosna na svoje početke, na činjenicu da sam kroz tolike godine izgradila divan odnos kako s ljudima koji pišu pesme moje duše, tako i s onima koji te pesme sa mnom pevaju, mojom publikom. A još sam ponosnija na činjenicu da reči "Sve proleti, samo se ljubit isplati"", rekla je muzička zvezda.
Jelena uskoro kreće i na veliku regionalnu turneju. Počinje 17. decembra u već gotovo rasprodanoj zagrebačkoj Areni, 11. februara sledi koncert u Spaladium areni i napokon 7. aprila u Štark Areni.
-
Pročitajte i...
Aleksandar Čović objavio spot za pesmu "Nije me strah"
Pesma "Nije me strah" osvojila nagradu za najbolju kompoziciju na prestižnom festivalu "Beogradsko proleće", koji se prvi put održao davne 1961. godine. Sada nas je Aleksandar obradovao i novim spotom.
''Sve ili ništa'': Toni Cetinski i Adi Šoše predstavljaju sjajan duet i spot
Toni Cetinski, jedan od najpopularnijih muzičara na ovim prostorima i šire predstavlja nam duet sa Adijem Šošeom, „Sve ili ništa“.
"Ne sjećam se": Marija Mirković predstavlja spot za pesmu koja je oduševila publiku
Sjajna kantautorka Marija Mirković nedavno je publici predstavila dva albuma – “Ja sam Marija” i “I to sam ja”, a neke pesme su se već izdvojile kao favoriti publike.
Ana Stanić i Boris Novković: Crno-bela estetika i neprolazne emocije
Ana Stanić i Boris Novković ovog leta ostvarili su saradnju na duetskoj pesmi "S one strane ljubavi", koja je danas dobila i ekranizaciju.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: