-
Poslednjih 5 pesama
- Tajči - Hajde Da Ludujemo Ove Noci
- Valentino - Ne mogu
- Aleksandra Radović - Ljubavi Moja
- Massimo Savic - Samo Jedan Dan
- Djordje Balašević - Ja luzer
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
Čia puding sa nektarinom i malinama
Ovaj obrok može da bude sjajan doručak, ali takođe i odlična užina ili poslastica nakon treninga...
Gulaš sa paprikama i mesom
Pravi gurmani nikako neće moći da odole ovom savršenom, aromatičnom jelu.
-
Zdravlje
Melatonin iz prirode: Najbolje namirnice za miran san
Melatonin je hormon ključan za regulaciju sna. Proizvodi ga epifiza u mozgu, a njegovi nivoi prirodno rastu nakon zalaska sunca i opadaju s dolaskom dana. Istraživanja pokazuju da povećan unos melatonina putem ishrane može poboljšati kvalitet sna.
Ultra-prerađena hrana može da sabotira mršavljenje, čak i kada se zdravo hranite!
Ultra-prerađena hrana (UPF) već ima lošu reputaciju, a nova studija pokazuje da čak i njene „zdravije“ varijante mogu ozbiljno narušiti napore u mršavljenju.
-
-
Putovanja
Nepal omogućio besplatan uspon na skoro 100 planina, a evo i zašto
Planinarenje po Himalajima jeste ozbiljan hobi i ujedno ozbiljan trošak, ali vlada Nepala je nedavno saopštila uzbudljivu vest: naredne dve godine čak 97 planina biće dostupne za besplatan uspon. Prava planinarska prilika!
Pet najboljih gradova za digitalne nomade u 2025. godini
Život digitalnog nomada može biti izuzetno ispunjavajući, naravno, ako se pravilno organizuje. Prava i etička opcija smeštaja, fleksibilni radni prostori, prilika da se izgradi nova zajednica i sloboda da se svet istražuje sopstvenim tempom i sve to čini ovaj stil života sve privlačnijim.
-
Preporučujemo
Zašto ne bi trebalo da okrećemo čaše naopako nakon pranja?
Mnogi ne obraćaju pažnju na način odlaganja čaša nakon pranja, ali stručnjaci upozoravaju da ih nikada ne treba stavljati naopako. Iako se često čini praktičnim jer čaše brže osuše, to može ozbiljno da ugrozi njihov kvalitet i dugovečnost.
Koliko često bi zapravo trebalo da peremo kuhinjske krpe?
Kuhinjske krpe se ne koriste samo za sudove – često njima brišemo ruke, radne površine, pa čak i ostatke hrane. Nakon toga ih obično zgužvamo i ostavimo da vise preko stolice, radijatora ili na nekom uglu radne ploče. Ali koliko često ih zaista operemo?
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.35 117.17 117.99 CHF 123.66 124.53 125.41 USD 99.98 100.68 101.39
-
Počeo XI Regionalni online sajam poslova
Svi oni koji traže prvi posao ili bi rado do novog zaposlenja, neka spreme radne biografije (CV) jer imaju šansu da pronađu pravu ponudu za sebe na najvećem online Regionalnom sajmu poslova!
07-10-2020 | 10:35 | Autor/Izvor: Naxi media/Poslovi/Infostud PR
Foto: Bigstock-Yacobchuk
Ove godine online Regionalni sajam poslova biće organizovan po jedanaesti put zaredom, a održaće se od 7. do 14. oktobra. Svake godine, sajam se realizuje u saradnji sajtova Poslovi.infostud.com, Moj-posao.net iz Hrvatske, MojPosao.ba iz Bosne i Hercegovine i makedonskog sajta Vratobuvanje.com.mk.
Posebna novina je to što ove godine na sajmu učestvuju i kolege sa sajta Deloglasnik.si iz Slovenije, i to je još jedan od razloga zbog čega ovaj događaj sa pravom nosi titulu najvećeg regionalnog online sajma zapošljavanja.Nove zaposlene traži više od 30 kompanija, dok će više od 300 oglasa za posao na sajmu biti ponuđeno iz sledećih oblasti:
• IT
• Trgovina i prodaja
• Proizvodnja
• ObrazovanjePored toga što je svima koji se prijave na sajam omogućeno konkurisanje za posao, kandidatima je na raspolaganju ponovo i Lov na blago. Lov na blago je igra u kojoj su svi dobrodošli. Cilj igre je da posetite što više šandova u sva četiri paviljona i time steknete veću šansu da „uhvatite“ nagradnu ikonicu. Kada ugledate ikonicu, kliknete na nju i upišete se za učešće u nagradnom izvlačenju. Možete osvojiti mobilni telefon Huawei P40 Lite ili 1 od 10 Poslovi Infostud poklon paketa.
Uz sve navedeno ove godine umesto standardnih događaja organizujemo i dva Webinara. Prvi, IT webinar, pod nazivom „IT ČAJANKA Vol.4“ biće održan 8.10. od 18 časova, a ovoga puta na panelu govoriće isključivo ljudi iz struke, odnosno IT industrije. Biće reči o tome kakva je trenutna situacija u IT-ju, šta jednog IT-jevca drži lojalnim, tehnologije u kojima najčešće žele da se usavršavaju ali i o mnogim drugim temama. Drugi webinar, pod nazivom „Stalno konkurišem, a niko me ne zove“ predviđen je za 13.10. od 18 časova i na njemu će učestvovati predstavnici sektora ljudskih resursa i odgovarati na sva vaša pitanja. Tema opšteg webinara biće za sve one koji su se do sada pitali gde greše i zašto ih niko ne zove na intervjue, ali i zašto nemaju nikakvog odgovora nakon razgovora za posao. Takođe i kako bi trebalo da izgleda CV da bi vas neko pozvao na razgovor.
Sajam možete posetiti od danas odlaskom na web adresu https://rs.regionalnisajamposlova.com/ -
Pročitajte i...
Više od 600 poslovnih mogućnosti na XII Regionalnom online sajmu
Ukoliko ste u potrazi za novim ili prvim zaposlenjem, 12. Regionalni sajam poslova je prava adresa za vas.
Infostud poziva na učestvovanje u istraživanju
Talent X je najveće istraživanje brenda poslodavaca na domaćem tržištu rada koje sprovodi sajt Poslovi Infostud. Istraživanje Talent X ima za cilj da otkrije ko su najpoželjniji poslodavci na domaćem tržištu rada, kao i kako treba da izgleda idealan poslodavac po izboru kandidata.
Prilika za zaposlenje na skoro 250 radnih pozicija
Osmi regionalni sajam zapošljavanja i obrazovanja „Virtuelni dani karijera i znanja 2017.“, ove godine biće održan od danas 11. do 18. oktobra. Kao i prethodnih godina, sajam se realizuje u saradnji sajta Poslovi.infostud.com i obrazovnih sajtova koji su deo „Infostud grupacije“, sajta Moj-posao.net iz Hrvatske i Posao.ba iz Bosne i Hercegovine.
Prilika za zaposlenje na preko 200 radnih pozicija
Svi oni koji traže posao, ali i šansu da steknu prvo radno iskustvo mogu od 11. do 18. oktobra da posete sedmi regionalni online Sajam zapošljavanja i obrazovanja Virtualni dani karijera i znanja 2017.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: