-
Poslednjih 5 pesama
- Ana Stanić - Molila sam andjele
- Aleksandra Radović - Cuvaj moje srce
- Prljavo Kazalište - Iz nekih starih razloga
- Valentino - Samo sklopi okice
- Neverne Bebe - Uzmi boje
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
-
Zdravlje
Pravilan način sedenja
Ukoliko vaša profesija podrazumeva dugo sedenje za računarom, ili generalno dosta vremena provodite u sedećem položaju, pored vežbi istezanja ili laganog hoda, veoma je važan i pravilan način sedenja, odnosno postavljanja tela u adekvatan položaj.
Zdrav tanjir: Izbalansirajte unos namirnica
Ukoliko polažete pažnju na količinski i sadržajni unos hrane na dnevnom nivou, možete isprobati tehniku tzv. zdravog tanjira.
-
-
Putovanja
Venecija: Grad mostova
Jedna od veoma popularnih turističkih destinacija Italije je Venecija - grad mostova i kanala, maski i karnevala, veličanstvenih građevina...
Budimpešta: Grad za uživanje u zimskoj atmosferi
Budimpešta, glavni grad Mađarske, ubraja se među najposećenije destinacije domaćih turista, usled blizine i sjajnog ugođaja koji ova evropska metropola nudi. Ona je posebno magična tokom zime i prazničnog perioda, te predstavlja vikend destinaciju vrednu posete.
-
Preporučujemo
Trik za domaćinstvo: Evo kako možete očistiti odvod od sudopere
Odvod od sudopere preventivno je poželjno očistiti s vremena na vreme, kako ne bi došlo do zapušavanja.
Očistite drveni pribor pomoću soli i limuna
Ukoliko u vašem domaćinstvu koristite drveni pribor za jelo i pripremu hrane, znajte da mu je pored regularnog pranja potrebna i adekvatna nega i dezinfekcija.
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.52 117.34 118.16 CHF 117.28 118.11 118.93 USD 107.57 108.32 109.08
-
Paklene ulice 9 u bioskopima od juna
Paklene ulice 9 pretpremijerno će biti prikazane od 10. juna 2021. godine, dok će se od 17. juna naći na redovnom bioskopskom reprtoaru širom zemlje.
31-05-2021 | 13:52 | Autor/Izvor: Naxi media-Taramount PR
Foto: Bigstockphoto-Debby Wong
Film "Paklene ulice 9" je najnoviji nastavak sage koja traje skoro dve decenije i koja je zaradila preko 5 milijardi dolara širom sveta.
Dom Toreto (Vin Dizel) vodi miran život sa Leti i njihovim sinom, malim Brajanom, ali oni znaju da opasnost uvek vreba izvan njihovog mirnog horizonta. Ovog puta pretnja će primorati Doma da se suoči sa gresima iz svoje prošlosti ako želi da spasi one koje najviše voli. Njegova ekipa se okuplja kako bi zaustavila vrhunskog vozača i veoma veštog ubicu koji namerava da uništi svet: čoveka koji je takođe slučajno i Domov napušteni brat, Džejkob (Džon Sina).
"Paklene ulice 9" režira Džastin Lin, koji je režirao i treće, četvrto, peto i šesto poglavlje franšize, kada ona i prerasta u svetski blokbaster. Akcija se odigrava širom sveta, od Londona i Tokija, od centralne Amerike do Edinburga i od tajnih bunkera Azerbejdžana do prepunih ulica Tbilisija. Na tom putu uskrsnuće stara prijateljstva, stari neprijatelji će se vratiti, istorija će biti napisana ponovo, a pravo značenje porodice biće na testu kao nikada do sada.
U filmu glume Mišel Rodrigez, Tajris Gibson, Kris “Ludakris” Bridžiz, Džordana Bruster, Natali Emanuel i Sung Kang, zajedno sa Kurom Raselom i dobitnicama Oskara Helen Miren i Šarliz Teron. Takođe pojavljuje se i superstar, dobitnica Gremi nagrade, Kardi B, kao novi lik franšize Lejsa, žena koja ima veze sa Domovom prošlošću i Regeton senzacija Ozuna.
-
Pročitajte i...
April u bioskopima u znaku velikih glumačkih i rediteljskih imena
Sa poznatim glumačkim i rediteljskih imenima poput Monike Beluči, Penelopom Kruz i Paolom Vircijem, ali i domaćim zvezdama i zvezdama regiona među kojima su Branka Katić, Boris Isaković, Jasna Žalica, Emir Hadžihafizbegović i dr. počinje aprilski niz prikazivanja filmova, različitih svetskih kinematografija i žanrova, saopštavaju iz MCF-a.
Džon Vik 4 stigao u Srbiju!
Nastavak čuvene sage Džon Vik 4, koga tumači Kijanu Rivs, stigao je u Srbiju ekskluzivno 21. marta u CineStaru (Ada Mall), a zatim će se naći na redovnom programu bioskopa, u distribuciji Blitz Filma.
Animirani film Baš super dolazi u bioskope
Animirani film Baš super (Just Super) našao se u takmičarskom programu Generation Kplus ovogodišnjeg Berlinala, a ubrzo nakon prikazivanja na prestižnom filmskom festivalu sinhronizovana animacija o superherojskoj porodici zaživeće 2. marta na platnima domaćih bioskopa.
"Neko kuca na vrata kolibe" od danas u bioskopima
Na veliko oduševljenje fanova žanra, kao i poštovalaca reditelja M. Najta Šjamalana film "Neko kuca na vrata kolibe" (KNOCK AT THE CABIN) u domaće bioskope stiže u četvrtak, 2. februara.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: