-
Poslednjih 5 pesama
- Sergej Ćetković - 1000 razloga
- Valentino - Oka tvoja dva
- Vlado Georgiev - Navika
- Prljavo Kazalište - Ako tražiš nekoga
- Djordje Balašević - Pa dobro gde si ti
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
Palenta sa semenkama
Ako ste ljubitelj palente sa sirom ili pavlakom možda ćete poželeti da isprobate nešto novo i drugačije... Ako, ipak niste ljubitelj ove vrste obroka ovaj recept može prijatno da vas iznenadi.
Krompir sa slaninom i belim lukom
Pripremite danas zapečeni mladi krompir sa belim lukom i slaninom. Ovo je pravo prolećno jelo koje će uz zelenu salatu i mladi luk biti još ukusnije, a mnoge će vratiti u detinjstvo.
-
Zdravlje
Efekti nedostatka sna na telo!
Nedovoljno sna iscrpljuje mentalne sposobnosti i ugrožava fizičko zdravlje. Nauka je povezala hroničan nedostatak sna sa brojnim zdravstvenim problemima – od gojenja do oslabljenog imunog sistema. Ako ste ikada proveli noć prevrćući se u krevetu, znate kako ćete se osećati sutradan: umorno, razdražljivo i dezorijentisano. Ali, redovno uskraćivanje preporučenih 7 do 9 sati sna ima mnogo ozbiljnije posledice od pukog jutarnjeg umora.
Devet napitaka koje treba da izbegavate ako vodite računa o zdravlju
Neka pića koji mnogi od nas svakodnevno kozumiraju predstavljaju rizik za zdravlje. Možda smatramo da su neka zdravija i bolja opcija od gaziranih pića, ali neki podaci govore suprotno.
-
-
Putovanja
Ovaj gradić proglašen je najlepšim priobalnim mestom na svetu!
Prestižni magazin Architectural Digest sastavio je listu najlepših priobalnih gradova sveta, a na samom vrhu našao se Camogli, slikoviti gradić na severozapadu Italije, nadomak Đenove.
Najdinamičniji gradovi sveta: London opet na vrhu, a evo ko ga prati!
Redakcija magazina Time Out donosi pregled najuspešnijih urbanih sredina na osnovu opsežnog istraživanja IESE Cities in Motion indeksa.
-
Preporučujemo
Koje su to najčešće greške koje pravimo kad peremo veš u veš mašini?
Iako pranje veša deluje kao rutinska aktivnost, mnogi od nas prave uobičajene greške koje utiču na miris, dugotrajnost i izgled odeće. Jedna od najčešćih zabluda ogleda se u korišćenju previše omekšivača ili deterdženta, kao i u pogrešnom izboru temperature pranja.
Pet biljaka za prelepo prolećno dvorište bez mnogo održavanja
Proleće je pravo vreme da udahnete novi život svom dvorištu – bilo da raspolažete prostranim vrtom ili malim zelenim kutkom. Sadnja biljaka koje ne zahtevaju previše nege odličan je način da oplemenite prostor bez dodatnog opterećenja. Donosimo vam pet idealnih biljaka koje će uneti boju, miris i eleganciju u vaše dvorište, a pritom ne traže mnogo pažnje.
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.37 117.19 118.01 CHF 124.22 125.10 125.97 USD 102.31 103.04 103.76
-
Otvara se Trg bajki
U subotu, 1. decembra u 17 časova na Trgu ispred UK vUK i Opštine Zvezdara na Bulevaru, ponovo se otvara Trg bajki.
29-11-2018 | 10:59 | Autor/Izvor: Naxi media/Trg bajki PR
Foto: Bigstock/Stanislav Maliarevskyi
Posle velikog uspeha prošlogodišnjih novogodišnjih manifestacija „Trg bajki“, koje su tokom mesec dana okupile i zabavile preko 120 000 mališana i njihovih roditelja, učitelja i vaspitača, i ove godine ponovo, Beograđani i gosti Beograda imaće priliku da uživaju na „Trgu bajki“!U sklopu prazničnog programa Beogradske zime, od 1. do 31. decembra svakodnevno će se igrati naše narodne bajke, opere za decu, lutkarske predstave, organizovaće se koncerti, prezentacije, edukativne i ekološke radionice u saradnji sa Srbijašumama, Zvezdarskim ekološkim centrom, Čuvarima zanata... i bogat zabavni i inkluzivni program za decu! U ambijentu koji dočarava povratak u detinjstvo i maštu svako će pronaći delić svoje praznične radosti.
Na ovom Trgu tokom decembra u pretprazničnom i prazničnom raspoloženju, uz brojne glumce, pevače, animatore, žonglere, mađioničare i ulične svirače, deca i svi koji se osećaju kao deca – imaće priliku da na najlepši način upoznaju i uživaju u našoj tradicionalnoj kulturi i promociji nacionalnih proizvoda.
Trg bajki je jedinstvena manifestacija na kalendaru zimskih zabavnih događaja našeg glavnog grada. Kao najlepši uvod u praznično slavlje, predstavlja mesto najkvalitetnijih novogodišnjih sadržaja: zabave i druženja, koncerata, predstava, zabavnih programa za decu, predstavljanje starih srpskih zanata i rukotvorina, a ulaz za sve posetioce je besplatan.
-
Pročitajte i...
Novogodišnji filmski matine uz besplatne projekcije
Novogodišnji filmski matine za najmlađe, kao deo "Beogradske zime", koji je u mts Dvorani zaživeo još 2019. godine biće održan i ove zime od 15. decembra do 15. januara.
Femkanje: Premijera u Teatru Vuk
Na velikoj sceni Teatra Vuk, 25. marta 2022. godine održaće se premijera komedije Femkanje po tekstu Jordana Cvetanovića ru režiji Isidora Goncić. U predstavi igraju: Dušan Kaličanin, Zoran Pajić i Jovana Milovanović. Predstava je rađena u koprodukciji MERLINKA festivala i Teatra VUK.
Belgrade Rocks: Satnica koncerata na Trgu Nikole Pašića
Ukupno 10 grupa nastupiće u sredu i četvrtak, 29. i 30. decembra na Trgu Nikole Pašića na “Belgrade Rocks” koncertima, u okviru “Beogradske zime”, u organizaciji Centra beogradskih festivala - CEBEF.
Trg bajki - čarolija Beogradske zime
I ove godine, u petak 10. decembra ponovo se otvara Trg bajki, u okviru gradske manifestacije „Beogradska zima“.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: