Osma godišnjica liste - Šta je seksi?
Viktorijini anđeli pokazali su da im seksipil ne manjka i kada je poziranje u haljinama u pitanju. Supertrojka ovog brenda, Andriana Lima, Lili Oldriz i Behati Prinslu posle promovisanja nove linije kupaćih kostma, pojavila se obučena na plaži u Santa Moniki kako bi obelezila osmu godišnjicu lste Šta je seksi
05-06-2015
|04:24
Viktorijini anđeli pokazali su da im seksipil ne manjka i kada je poziranje u haljinama u pitanju. Supertrojka ovog brenda, Andriana Lima, Lili Oldriz i Behati Prinslu posle promovisanja nove linije kupaćih kostma, pojavila se obučena na plaži u Santa Moniki kako bi obelezila osmu godišnjicu lste "Šta je seksi?".
Autor/izvor: Naxi media
Datum objave: 16.5.2013. - 12:20:00
(Foto: mondo)
"Listu - Šta je seksi?" osmislio je brend "Victoria's Secret", a nagrade koje se dodeljuju povodom ovog izbora promovišu liniju donjeg veša Seksi je...".
Ove godine Rijana ja izabrana za najseksi telo za bikini, Bijonse za najseksi pevačicu. Glumica Dženifer Lorens kao osoba koja ima najseksi smisao za humor, a titula najseksi glumice pripala je Dzesiki Češtajn.
Nakon drugog porođaja, supruga srpskog košarkaša, Andrijana Lima, svoju liniju je dovela do savršenstva pa je i na fotografisanju na plaži Santa Monike blistala u ljubičastoj haljini. Iz kompanije "Victoria's Secret" najavili su da imaju osecaj da Andijana Lima zna sta je seksi.
(Foto:poznati)