Slušate: Noć uz Naxi

Pesma: Knez - Pobjedila si ti

Noć uz Naxi
Naxi Radio
  • Poslednjih 5 pesama
    1. Knez - Pobjedila si ti
    2. Parni Valjak - Javi Se
    3. Hari Mata Hari - Baš ti lijepo stoje suze
    4. Djordje Balašević - Neki novi klinci
    5. Aleksandra Radović - Još danas
  • Beograd Uzivo
  • Propuštene emisije
    Ostale emisije
    1. Aleksandar Dunić - Sreda - Mojih 50
    2. 16. septembar - 1 - Dodir noći
    3. 16. septembar - 2 - Dodir noći
    4. 16. septembar - 3 - Dodir noći
    5. Aleksandar Dunić - Utorak - Mojih 50
  • Preporučujemo
    Teleći gulaš sa paprikom Teleći gulaš sa paprikom

    Recept za prave gurmane i ljubitelje kuvanih jela. Paprika ovom jelu daje posebnu aromu i sigurno će vam prijati u ovom periodu kada se lagano opraštamo od letnjih dana i ulazimo u jesen...

    Keks od grčkog jogurta Keks od grčkog jogurta

    Jednostavan biskvit koji može da bude lagana đačka užina, posluženje za goste ili dodatak uz obrok...

  • Zdravlje
    Da li je bundeva voće ili povrće i koliko je zapravo zdrava? Da li je bundeva voće ili povrće i koliko je zapravo zdrava?

    Večita dilema: da li je bundeva povrće? Ali ima semenke, pa znači da je voće? A da li se bundeva razlikuje od tikve ili tikvice? Dok provodite sate pripremajući pitu ili čorbu od bundeve, ovakva pitanja lako mogu da vam padnu na pamet...

    Tajna dugovečnosti: Hrana koja potencijalno može da nam produži život! Tajna dugovečnosti: Hrana koja potencijalno može da nam produži život!

    Stručnjak za dugovečnost Dan Buetner već 20 godina proučava šest svetskih Plavih zona, uključujući oblasti u Grčkoj, Kostariki i Japanu, gde stanovnici imaju čak deset puta veću verovatnoću da dožive stotu godinu nego prosečan Amerikanac.

  • Putovanja
    Evropska prestonica sa najlepšim kruzer lukama na svetu Evropska prestonica sa najlepšim kruzer lukama na svetu

    U poređenju desetina glavnih kruzer luka širom sveta, osiguravajuća kompanija AllClear je samo jednoj dodelila savršenih 100 poena - možete li pogoditi koja?

    Jesenji šarm Pariza: Idealan period da posetite ovaj grad Jesenji šarm Pariza: Idealan period da posetite ovaj grad

    Pariz je predivan u svako doba godine, ali tokom jeseni njegov šarm posebno dolazi do izražaja. Šetnje kroz zlatno lišće, miris kiše i toplih kroasana stvaraju neponovljivu atmosferu koja ovu sezonu čini nezaboravnom. Iskoristitite zato ovaj period i posetite grad koji će vas opčiniti svojom neverovatnom energijom.

  • Preporučujemo
    Naučite da perete veš kao profesionalac i očuvate odeću! Naučite da perete veš kao profesionalac i očuvate odeću!

    Kažu da su pravila tu da bi se kršila, ali to nikako ne važi za pranje veša. Jedna pogrešna odluka može uništiti vašu omiljenu majicu ili pantalone zauvek. Kako da garderoba što duže ostane sveža i očuvana? Pratite jednostavna pravila...

    Kulinarsko saveti za savršenu testeninu koji vam možda nisu poznati! Kulinarsko saveti za savršenu testeninu koji vam možda nisu poznati!

    Iako se čini da je kuvanje testenine najjednostavniji kulinarski zadatak, verovatno vam se bar jednom dogodilo da bude prekuvana, bezukusna ili potpuno neukusna. Uz ovih pet proverenih saveta, takve greške možete lako da izbegnete, a samo je važno da pratite svaki korak.

  • Kursna lista
    Kupovni Srednji Prodajni
    EUR 116.36 117.18 118.00
    CHF 124.67 125.55 126.43
    USD 98.15 98.84 99.53
  • Povezani članci
  • Osetite duh Italije s dramom Najbolje godine

    Još jedna primamljiva filmska premijera obogatiće ove nedelje repertoar originalne domaće Online platforme MojOFF.




    28-06-2021 | 13:09 | Autor/Izvor: Naxi media-Moj OFF PR

    Foto: Bigstockphoto/ maxxyustas

     

    Posetioci "dvorane" mojoff.net mogu da pogledaju igrani film inspirisan duhom Italije, dramu „Najbolje godine“ (Gli anni più belli) reditelja Gabriela Mućina (Gabriele Muccino).

    Priča koja se proteže od osamdesetih godina do danas ispričana je kroz živote četvorice dobrih prijatelja, kao i kroz 40 godina njihovih ljubavi, traganja, uspeha i padova. Mućinijev film poneo je tri nominacije za "David di Donatello" nagradu, a jedna od glavnih uoga u filmu pripala je višenagrađivanom glumcu Pjerfrančesku Faviniju koga domaća publika pamti po ulozi u biografskoj drami "Izdajnik" koja je takođe deo repertoara MojOFF platforme.

    Da ove nedelje provejava duh Italije potvrđuje još jedno ostvarenje njihove produkcije, te osim filma "Najbolje godine" ljubitelji sedme umetnosti imaće priliku da pogledaju i italijanski dokumentarni film „Santjago, Italija“, poznatog reditelja Nanija Moretija. Od septembra 1973. godine, nakon vojnog udara koji je vodio general Pinoče, italijanska ambasada u Santijagu prihvatila je stotine tražilaca azila. Film govori dramatičnom periodu, tokom kojeg su italijanske diplomate pružile spas velikom broju izbeglica.

    Još nekoliko naslova naći će se kao novina repertoara MojOFF, poput ostvarenja: „DNK“ , rediteljke i scenaristkinje Majven (Maiwenn) u kom, nakon gubitka dede Majven istražuje svoje nasleđe i alžirske korene, zatim biografsko ostvarenje „Trambo“, o Daltonu Trambu holivudskom scenaristi, s popularnim Brajanom Krestonom u glavnoj ulozi i filmu koji mu je i doneo nominaciju za nagradu Oskar. Na repertoaru je i film za celu porodicu – „Moja porodica i vuk“.


    Popularni MojOFF bioskop nedavno je postao ekskluzivna filmska platforma sa najnovijim naslovima evetskih kinematografija i u potpuno novom i drugačijem obličju, za njene posetioce i publiku daje mogućnost pretplate na jedan od tri predviđena paketa – mesečni, tromesečni i šestomesečni.

    Svim novim korisnicima platforme dostupan je i promo period po ceni od 1RSD u trajanju od mesec dana.

    Svake nedelje na repertoaru „obnovljene“ platforme publiku očekuje najmanje 2 ekskluzivne premijere poslednjih produkcija, dok će tokom svakog meseca platforma biti dopunjena sa još 50 novih filmskih naslova.


    Dobitnik Oskara i Bafta nagrade za najbolji inostrani film 2021. "Još jedna tura" premijerno je prikazan na MojOFF platformi tokom prethodne nedelje.

    Značajan i potpuno nov deo ekskluzivne „Online filmske dvorane“ je MojOFF KUTAK. Naime, u holu Kombank Dvorane, u okviru ovog specijalno pripremljenog odeljka, u atmosferi i ugođaju dnevne sobe, publika će moći da pogleda novu platformu MojOFF - sadržaj platforme, odgleda film ili seriju.

    Podsetimo, festival MojOFF nastao je proleća 2020. godine, s početkom epidemije korona virusa, zamišljen je kao mesto porodičnog utočišta i kulturološke odbrane od novonastale pošasti. Nakon besplatnog dvonedeljnog festivala, sa najnovijim nagrađivanim filmovima, MojOFF je nastavio da živi svoj Online bioskopski život, prateći najnovije tehnološke trendove i razvijajući se u ono što ga čini danas – najekskluzivnijom filmskom platformom.

     

  • Pročitajte i...
    Moj OFF - Besplatan onlajn letnji filmski maraton Moj OFF - Besplatan onlajn letnji filmski maraton

    Besplatan onlajn letnji filmski maraton „Moj OFF“ biće održan od 1. do 31. avgusta na platformi mojoff.net.

    Memorija ekskluzivno na Moj Off platformi Memorija ekskluzivno na Moj Off platformi

    Najnoviji film miljenika kritike, tajlandskog reditelja Apičatponga Verasetakula, Memorija, od danas je premijerno dostupan na MojOFF platformi, kao i MojOFF Android aplikaciji. Sa Tildom Svinton u glavnoj ulozi, koja je dobila priliku da pokaže i svoje znanje španskog jezika, kritičari ovo ostvarenje opisuju kao hipnotišuće i intrigantno.

    MOJ OFF: Eksluzivni repertoar uskoro na Android i IOS aplikaciji MOJ OFF: Eksluzivni repertoar uskoro na Android i IOS aplikaciji

    MojOFF platforma koja je prošle godine nastala kao jedinstveni Moj ONline Filmski Festival, početkom leta 2021. prešla je na sistem mesečne pretplate, a od januara 2022. svim ljubiteljima filma biće dostupna i aplikacija za Android i iOS mobilne uređaje.

    Gledaliste-naxi Dobitnik Zlatnog medveda i Zlatne arene na MOJOFF platformi

    Ovogodišnji pobednik Berlinala Baksuzni seks ili luda pornografija rumunskog reditelja Radua Žudea dostupan je na onlajn filmskoj platformi MojOFF, a publika će imati priliku da ga pogleda sve do kraja decembra. Ovo ostvarenje nalazi se u sklopu glavnog programa 27. izdanja Festivala autorskog filma i nesumnjivo predstavlja film koji se ne zaboravlja.

  • Komentari

    Komentara: 0

    Postavi komentar: