-
Poslednjih 5 pesama
- Ambasadori - Dodji u pet do pet
- Azra - Mokre ulice
- Željko Vasić - Žena kao ti
- Tap 011 - Zbog tebe
- Plavi orkestar - Bolje Biti Pijan, Nego Star
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
-
Zdravlje
Zdrav tanjir: Izbalansirajte unos namirnica
Ukoliko polažete pažnju na količinski i sadržajni unos hrane na dnevnom nivou, možete isprobati tehniku tzv. zdravog tanjira.
Vitamini u čaši!
Prirodni sokovi su višestruko blagotvorni po naš organizam. Oni će ujutru povećati našu energiju i pomoći nam da se razbudimo, pospešiti probavni sistem, ujedno i detoksikaciju. Isprobajte ovaj narandžasti miks voća i povrća!
-
-
Putovanja
Budimpešta: Grad za uživanje u zimskoj atmosferi
Budimpešta, glavni grad Mađarske, ubraja se među najposećenije destinacije domaćih turista, usled blizine i sjajnog ugođaja koji ova evropska metropola nudi. Ona je posebno magična tokom zime i prazničnog perioda, te predstavlja vikend destinaciju vrednu posete.
Kapri: Mesto za odmor iz bajke
Kapri je ostrvo u Napuljskom zalivu, koje važi za mondensko letovalište, te predstavlja destinaciju koja privlači turiste iz celog sveta.
-
Preporučujemo
Očistite drveni pribor pomoću soli i limuna
Ukoliko u vašem domaćinstvu koristite drveni pribor za jelo i pripremu hrane, znajte da mu je pored regularnog pranja potrebna i adekvatna nega i dezinfekcija.
Za buket iz bajke: Obradujte voljenu osobu
Cveće bi dragim osobama trebalo poklanjati uvek, jer je to znak pažnje i ljubavi koji nikada ne zastareva. Ljubav bi, isto tako, trebalo slaviti svakog dana, no ukoliko pripadate onom delu populacije koji voli da obeleži svetski dan ljubavi, napravite neki od neodoljivih cvetnih aranžmana.
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.49 117.32 118.14 CHF 117.81 118.64 119.47 USD 109.12 109.89 110.66
-
Održana premijera filma Divljaci
Akciona komedija “Divljaci” reditelja Daria Lonjaka sinoć je premijerno prikazana domaćoj publici u bioskopu Cineplexx Galerija Belgrade.
02-06-2022 | 16:05 | Autor/Izvor: Naxi media-Taramount PR
Foto: Naxi Media, Željka Dimić
Deo autorske i glumačke ekipe fotografisao se na crvenom tepihu družeći se sa publikom, a svoju podršku filmu i ekipi dale su kolege iz filmske industrije.
Po završetku filma deo ekipe reditelj Dario Lonjak, glumci Branko Janković, Alen Liverić i Dejan Aćimović, producent Jozo Patljak, scenarista Velimir Grgić i scenograf Antonio Patljak poklonio se gledaocima u sali uz aplauz.
Leto 2018. godine, Svetsko prvenstvo u fudbalu - u susret finalu u Moskvi, u hrvatskim gradovima vlada opšte "ludilo", koje je ponelo i naše glavne junake. Zolja (Alen Liverić), Jasmin (Branko Janković) i Mali (Borko Perić) rešavaju da opljačkaju malu radnju da bi nabavili novac za put u Rusiju. Bežeći od policije prelaze granicu s Bosnom i Hercegovinom i zalutaju u šumi gde ih čeka iznenađenje. Ako ste pomislili da planirana mala pljačka može da prođe ispod radara, varate se. Mnogo nepredviđenih stvari će im se usput dogoditi (da ne otkrivamo baš sve).Nakon svečane premijere, “Divljaci” na redovni bioskopski repertoar stižu u četvrtak 2. juna a prikazivaće se u bioskopima Cineplexx UŠĆE Shopping Center, Cineplexx Delta City, Cineplexx BIG Beograd, Cineplexx BEO Beograd, Cineplexx Galerija Belgrade, CineStar Ada Mall Beograd, Roda, Tuckwood, Cine Grand Capitol Park Rakovica, mts dvorana, Arena (Novi Sad), Cineplexx Promenada (Novi Sad), CineStar (Novi Sad), CineStar (Zrenjanin), CineStar (Pančevo), Cineplexx Niš, Cineplexx BIG Kragujevac, Cine Grand Niš, Vilin Grad Niš, Eurocinema (Subotica), Aleksandar Lifka (Subotica), Ekran (Sombor), Kvart (Kraljevo), Art (Užice), Dom kulture (Čačak), Dom kulture (Pirot), Centar za kulturu (Valjevo), Centar za kulturu (Mladenovac), Centar za kulturu (Lazarevac), Kulturni centar (Novi Pazar), Centar za kulturu (Požarevac), Kulturni centar (Vrnjačka Banja), Dom kulture (Trstenik), Kulturni centar Vrbasa, Kulurni centar "Mladost" (Futog), Centa za kulturu (Stara Pazova), Cineplexx MNE Delta City (Podgorica), Cadmus Cineplex (Budva), Cinema 213 (Nikšić) i Centar za kulturu (Kotor).
-
Pročitajte i...
Munje Opet premijerno: Otvorene dodatne projekcije
Karte za premijeru i prvo prikazivanje nastavka kultne domaće komedije Munje naziva Munje opet u režiji Raše Andrića, a po scenariju Srđana Anđelića, koje su zakazane za 29. mart u mts Dvorani, su rasprodate. Zbog velikog interesovanja publike u prodaju su puštene ulaznice za dodatnu projekciju u 22 sata.
Premijera predstave Razvojni put Bore Šnajdera
Premijera predstave Razvojni put Bore Šnajdera Aleksandra Popovića u režiji Egona Savina biće održana u četvrtak 16. marta u 20.00 na Sceni Ljuba Tadić.
Boris Režak i Rogati premijerno na Naxi radiju
U ponedeljak, 13. marta slušaoci Naxi radija u 12:30h imaće priliku da premijerno čuju novu pesmu Borisa Režaka koju je snimio u saradnji sa sastavom Rogati.
Objavljen trejler za film Ovuda će proći put Nine Ognjanović
Srpska premijera filma „Ovuda će proći put“ autorke Nine Ognjanović biće održana u ponedeljak, 27. februara u 19.30 časova u mts Dvorani u okviru glavnog takmičarskog programa 51. FEST-a.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: