-
Poslednjih 5 pesama
- Kiki Lesendric I Piloti - Negde Duboko Tu
- Poslednja igra leptira - Grudi Balkanske
- Colonia - Sve oko mene je grijeh
- Boris Novković - Mi smo jači i od sudbine
- Van Gogh - Neko te ima nocas
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
Grčka musaka sa šampinjonima
Vrlo interesantna musaka koja će oduševiti sve ljubitelje šampinjona...
Osvežavajući voćni koktel!
Ovaj koktel je idealan i za nas i za decu jer ne sadrži alkohol. Osvežiće nas tokom vrućina, a svakako je savršena zamena za kupovne, industrijske sokove...
-
Zdravlje
Šest znakova da vam nedostaje kalijum: Evo kako da ga nadoknadite
Kalijum je mineral koji se često zanemaruje, iako ima presudnu ulogu u funkcionisanju tela – od pravilnog rada mišića i srca, do regulacije krvnog pritiska i održavanja ravnoteže tečnosti. Njegov dovoljan unos može imati veći efekat na snižavanje pritiska čak i od smanjenja unosa soli, zbog čega je važno prepoznati signale koje telo šalje kada mu ovog minerala nedostaje.
Tri sporne navike koje povećavaju rizik od dijabetesa
Nije tajna da je hranljiva, uravnotežena ishrana važna komponenta vašeg ukupnog zdravlja.
-
-
Putovanja
Da li je ovo najbolji grad za stanovanje u 2025. godini?
Beč je ponovo dospeo u žižu međunarodne pažnje zahvaljujući izuzetnom kvalitetu života – ali ovog puta sa posebnim naglaskom na stanovanje. Prema najnovijem izdanju prestižnog magazina Monocle, austrijska prestonica proglašena je najboljim gradom na svetu za stanovanje u 2025. godini.
Velika vest: Avio-kompanije u Evropi više neće smeti da naplaćuju ručni prtljag
Putnici u EU uskoro će moći da ponesu kabinski prtljag bez dodatne nadoknade, a evo šta za sada znamo...
-
Preporučujemo
Sunčani dani – idealno vreme za pranje zavesa, ali koliko često bi to trebalo da radimo?
Leto je donelo sunčane i tople dan, što znači da je pravo vreme za pranje zavesa. Ipak, mnogi nisu sigurni koliko često bi trebalo da ih peru. Stručnjaci za čišćenje upozoravaju da prljave zavese mogu zadržavati prašinu, alergene i neprijatne mirise, čineći prostor nezdravim i vizuelno neurednim.
Kako da eliminišete neprijatne mirise iz usisivača uz jednostavne trikove?
Ukoliko ste primetili da vaš usisivač tokom rada širi neprijatan miris, niste jedini – to je čest problem koji može pokvariti utisak svežine u domu. Dobra vest je da postoji nekoliko jednostavnih i pristupačnih rešenja pomoću kojih možete efikasno neutralisati te mirise.
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.32 117.14 117.96 CHF 124.52 125.40 126.27 USD 98.69 99.38 100.08
-
Odložen koncert Slobodana Trkulje
Koncert Slobodana Trkulje i Balkanopolisa zakazan za subotu 13. mart u Kombank dvorani, usled promenjenih epidemioloških mera, pomera se na ponedeljak 15. marta od 19h. Kupljene ulaznice važe za novi datum, navodi se u saopštenju.
08-03-2021 | 14:14 | Autor/Izvor: Naxi media-Kombsnk dvorana PR-Slobodan Trkulja PR
Foto: Naxi media, Željka Dimić
"I pored pomeranja koncerta želim da naglasim da će ovaj koncert biti svojevrstan BAL POD MASKAMA i da je organizovan uz striktne mere kojih će apsolutni svi morati da se pridržavaju. Raspored sedenja je takav da će svih dozvoljenih 500 posetilaca biti dovoljno udaljeni jedini od drugih i da će svi morati da nose maske! Ko je bude skinuo za vreme koncerta moraće da napusti dvoranu! Ko smatra da ne može da se toga pridržava ne treba da dolazi. Oni koji mogu i žele, dobiće 100 minuta energičnog muzičkog programa koji jedva čekamo da izvedemo. Prošlo je godinu dana od poslednjeg koncerta, akumuliralo se mnogo energije u nama. Ovakav koncert je trenutno jedini bezbedan način da vratimo umetnost u naše živote. Moramo da budemo maksimalno odgovorni i da brinemo o sebi i drugima. Radujem se što ćemo vam svirati i jedva čekam da vas sve vidim pa makar i maskirane“ poručio je Slobodan Trkulja.
Ovaj priznati umetnik i inovator zvučnih tradicija, koji sa svojim sastavom „Balkanopolis“ oplemenjuje globalnu muzičku scenu modernom tradicijom Balkana, podjednako je hvaljen od publike i od svetske kritike, koja ga svrstava u red nacionalnog blaga Balkana a njegov zvuk, kao novi muzički talas. Na koncertu će publika uživati u zvuku moderne srpske tradicije po kojoj je “Balkanopolis” svetski poznat.
-
Pročitajte i...
Matteo Bocelli danas premijerno u Beogradu!
Matteo Bocelli, zvezda klasičnog crossovera, sin velikana Andree Bocellija, u sklopu turneje „Summer Nights“ stiže u četvrtak, 19. juna u MTS Dvoranu.
Odložen koncert Marije Jelić i Nelsona Kalcija na Kolarcu
Koncert soprana Marije Jelić i pijaniste Nelsona Kalcija, koji je bio zakazan za 9. mart u Velikoj dvorani Kolarčeve zadužbine, odložen je zbog bolesti izvođača.
Postmodern Jukebox sinoć oduševili Beograđane na Tašmajdanu
Sinoć je Beograd bio domaćin jedinstvenog muzičkog spektakla – Scott Bradlee's Postmodern Jukebox su na Stadionu Tašmajdanu priredili nezaboravan koncert, koji je trajao puna dva sata.
Deep Purple pred prepunim Tašom: Legendarni rokeri oduševili Beograd!
Engleski hard rok sastav Deep Purple sinoć je priredio nezaboravan koncert na Stadionu Tašmajdan u organizaciji Skymusic-a, a raspoloženi fanovi svih generacija uživali su u večeri ispunjenoj legendarnim hitovima jednog od najvećih r'n'r bendova ikada.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: