Novi parfemi Majkl Korsa

Novi parfemi jednog od najcenjenijih dizajnera današnjice nalaze se u sasvim jednostavnim bočicama, ali zato mirisne note u njima istovremeno su i delikatne i provokativne.

03-06-2015

|

10:56

Novi parfemi jednog od najcenjenijih dizajnera današnjice nalaze se u sasvim jednostavnim bočicama, ali zato mirisne note u njima istovremeno su i delikatne i provokativne.

Autor/izvor: Naxi media
Datum objave: 26.11.2013. - 12:29:00

Majkl Kors
Foto:(beautyscene)

Dizajner Majkl Kors nedavno je napravio novu liniju šminke, ali i tri parfema prefinjenog mirisa. Nalaze se u sasvim jednostavnim bočicama, ali zato, sudeći po sastavu i nazivima, mirisne note u njima istovremeno su i delikatne i provokativne.

Jedan od njih, "Sporty Citrus", ugrejaće vas. U njega su, kako sam naziv kaže, smeštene note mandarine, pomorandže i pomorandžinog cveta, ali i ružičastog bibera, jasmina i sasvim malo pačulija.

Majkl Kors
Foto:(harrods)

"Glam Jasmine", izuzetno ženstven, sačinjen je od latica jasmina sambak i egipatskog jasmina. Nasuprot ovom cvetnom buketu nalaze se topla kremasta kedrovina i iskričava citrusna nota.

"Sexy Amber" je, kako i naziv govori, najzavodljiviji. To duguje takođe kremastim notama, ali sandalovine koja se udružila sa pačulijem i mošusom. Osetićete i note mirisne smole ambre i belih cvetova, što ovaj zavodljivi parfem čini veoma raskošnim.