Njen omiljeni partner za ples
Ketin Zita Džons i Majkl Daglas pojavili su se na humanitarnoj proslavi New York City Dance Alliance Foundation's Bright Lights Shining Stars u Njujorku, a proslavljeni par privukao je pažnju zvanica i medija.
28-09-2015
|15:30
|Autor / Izvor: Naxi media
Ketrin se plesom bavi od svoje četvrte godine, ali je za medije izjavila da joj je omiljeni partner za igru, onaj koji uspešno "prati svaki njen korak" - njen suprug Majkl Daglas.
Svoje igračko umeće Velšanka je pokazala u svetskom hitu "Čikago" koji je snimila 2002. sa Rene Zelveger i Ričardom Girom.
(Foto: Dailymail-WireImage)
Ketrin je za ovu priliku ponela elegantnu čipkanu haljinu i pobrala brojne pozitivne kritike na račun svog izgleda.
Ovo nije prvi put da Ketrin podržava organizacije koje se bave humanitarnim radom, a ovoga puta imala je i podršku svoje jače polovine, sa kojim je u braku 15 godina.