Naxi zvezda 2026: Koji koncert će vam ostati u najlepšem sećanju?

Vi donosite odluku o tome čiji koncert zaslužuje titulu „Koncert godine“, a evo i liste nominovanih za koje glasamo sve do 26. maja.

04-05-2026

|

09:34

|

Autor / Izvor: Naxi media


Nina Badrić – Sava Centar

Nina Badrić priredila je beogradskoj publici tri koncerta za pamćenje u Sava Centru, tokom kojih su se smenjivali hitovi koji su obeležili različite generacije. Među njima su bile pesme „Takvi kao ti“, „Dodiri od stakla“, „Ja za ljubav neću moliti“ i mnoge druge.

„Moja duša se nahranila i ispunjena je. Nadam se da ćemo se družiti još dugo, dugo. Hvala vam“, poručila je Nina, iskreno dirnuta podrškom i energijom iz publike.

Podsetimo, dok su koncerti još bili u pripremi, Nina je za Naxi rekla: „Jedva čekam da se ponovo sretnem sa beogradskom publikom“, najavljujući novi muzički spektakl.

Boris Režak Sava Centar

Boris Režak, kantautor raskošnog glasa, održao je u oktobru prošle godine veliki koncert u Plavoj dvorani Sava centra.

Koncert je započeo pesmom „Gospodska ulica“, a tokom večeri nizali su se i ostali hitovi ovog popularnog pevača, koji su ispraćeni snažnim emocijama publike.

„Kada čovek radi na nečemu dugo i temeljno, onda zna da uspeh neće izostati. Večeras je veče muzike i pesme“, rekao je Boris, pozdravivši publiku koja je čitavo veče uživala u njegovom emotivnom nastupu.

Vlado Georgiev – beogradska Arena

Vlado Georgiev nakon dva rasprodata koncerta u Beogradskoj areni tokom decembra, ponovo je stao pred publiku 14. februara, a zatim i 7. marta, kada je održao finalni „gospodski“ koncert.

Legendarni Barba oduševio je publiku na svakom nastupu, a fanovi posebno izdvajaju koncert održan 14. februara, ističući da je bio izuzetno emotivan i iskren — baš onakav kakav je i sam Vlado najavio

Nakon duže pauze koju je Georgiev napravio, publika je s nestrpljenjem dočekala da ponovo zajedno pevaju njegove hitove „Mi nismo mi“, „Žena bez imena“, „Anđele“ i mnoge druge.

Hari Mata Hari – Sava Centar

Hari Mata Hari vratio se pred beogradsku publiku u okviru turneje kojom obeležava veliki jubilej — 40 godina na muzičkoj sceni.

Za horsko pevanje izdvojili su se brojni hitovi poput „Kao domine“, „Prsten i zlatni lanac“, „Kad dođe oktobar“, „Svi moji drumovi“, „Strah me da te volim“, „Lud sam za tobom“, „Ja nemam snage da te ne volim“ i mnogi drugi...

Umetnik koji godinama stoji na sceni, priredio je svojoj vernoj publici posebno zadovoljsto i dva fenomenalna nastupa, ispunjena snažnim emocijama i neverovatnom energijom.

Jakov Jozinović – Sava Centar

Jakov Jozinović je mlada regionalna muzička zvezda i važi za jedno od najprijatnijih iznenađenja na savremenoj muzičkoj sceni.

U prethodnom periodu održao je seriju koncerata u Sava centru, a svaki njegov nastup bio je posebna priča i veče za pamćenje.

Publika je imala priliku da uživa u regionalnim hitovima, kao i u pesmama mladog izvođača. Svi su prepoznali njegovu energiju, veličanstven vokal i način na koji komunicira sa publikom kroz čistu emociju.