-
Poslednjih 5 pesama
- Željko Samardžić - Nisi Ti
- Dejan Cukić - Julija
- Colonia - Sve oko mene je grijeh
- Boris Rezak - Voli me
- Kerber - Bolje da sam druge ljubio
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
Onion Rings
Ako volite grickalice koje su i hrskave i aromatične, onion rings (kolutovi luka) su savršen izbor. Jednostavni su za pripremu, a idealni kao prilog uz burger, pivo ili kao samostalna užina.
Bolonjeze kao iz restorana!
Najveći broj ljudi verovatno misli da zna kako se priprema ovo tradicionalno italijansko jelo. Međutim, mnogi se iznenade kada ga pripreme i shvate da ukus ipak ne može da se poredi sa onim iz restorana i obično se pitaju gde su pogrešili. Zato zapamtite da postoje izvesni trikovi poput dugog dinstanja na srednjoj vatri, dodavanja kašike mleka na kraju dinstanja, ali i dodavanja izvesnih (neobičnih sastojaka) koji će poboljšati ukus ovog jela i dati mu pravi "šmek".
-
Zdravlje
Studija otkriva koliko treba da hodamo kako bismo sprečili hroničan bol u leđima
Duge šetnje ne samo da mogu ublažiti, već i sprečiti pojavu hroničnog bola u donjem delu leđa, pokazuje novo istraživanje
Pet namirnica koje izazivaju zadržavanje vode u organizmu
Zadržavanje vode može se javiti u bilo koje doba godine, ali otečene i teške noge posebno su česta (i neprijatna) pojava tokom leta. Srećom, postoje načini da se ublaži osećaj nadutosti, ili još bolje, da se potpuno izbegne. Jedan od najefikasnijih koraka jeste izbacivanje namirnica koje pospešuju zadržavanje tečnosti.
-
-
Putovanja
Futuristički grad sa najviše nebodera na svetu
Možete li da pogodite koji grad prednjači po broju nebodera? Jedna od najlepših stvari u šetnji velikim gradovima jeste pogled na njihove impozantne, visoke zgrade. Ovi vertikalni džinovi predstavljaju platno za arhitekte, koje zahteva mnogo mašte i pametno urbanističko planiranje kako bi se dostigla takva visina.
Šarmantna prestonica proglašena najpovoljnijom letnjom destinacijom u Evropi
Tražite evropsku destinaciju koja neće isprazniti vaš budžet? Ova prestonica nudi luksuz po pristupačnoj ceni, prema najnovijoj listi.
-
Preporučujemo
Zbog čega vaše zamrzivač troši više struje nego što mislite?
Malo je onih koji uživaju u procesu odmrzavanja zamrzivača – često se to doživljava kao dugotrajan i zamoran posao. Ipak, ovo je neophodan zadatak koji se nikako ne treba da zanemarimo, jer samo redovnim odmrzavanjem možemo da osiguramo da hrana u zamrzivaču ostane bezbedna za konzumaciju.
Jedna površina obično ostane neprimećena dok čistimo: Pogledajte bolje!
Australijanka Džodi Alen podelila je slike svog kauča na Fejsbuku, iznenadivši mnoge. Iako je u prvom trenutku njena fotografija izazvala čuđenje, ubrzo je podstakla mnoge da pregledaju sopstvene domove.
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.35 117.17 117.99 CHF 125.16 126.05 126.93 USD 101.87 102.58 103.30
-
Naxi radio na Beogradskom proleću
Ekskluzivni radijski pokrovitelj obnovljenog festivala Beogradsko proleće ove godine je Naxi radio, koji će u uživo prenosu na RTS-u dodeliti nagradu za najbolju pesmu festivala.
28-04-2022 | 12:35 | Autor/Izvor: Naxi media
Foto: Andreja Damnjanović za Naxi Media
Festival zabavne muzike "Beogradsko proleće 2022" ponovo se nakon 12 godina vraća u prestonicu. Pod sloganom „U novom ruhu“ na istom mestu, u nekadašnjoj Dvorani Doma sindikata a danas MTS dvorani u petak, 29. aprila s početkom u 21 sat počinje festival zabavne i pop muzike. Na festivalu će biti izvedeno 18 novih kompozicija koje će se takmičiti u kategorijama najbolja kompozicija, najbolji tekst, najbolji aranžman i najbolja interpretacija. Naxi radio će na ovom festivalu dodeliti nagradu za najbolju pesmu festivala. Maja Rakovic, vlasnica i glavna urednica najslušanije beogradske radio-stanice uručiće nagradu ,,Najbolja pesma festivala”.
RTS će direktno prenositi "Beogradsko proleće" na RTS 1, Radio Beograd 1, kanalu RTS Svet i internet platformi RTS Planeta.
Muzičko veče proteći će u takmičarskom i revijalnom delu programa. Na festivalu u takmičarskom delu će biti osamnaest pesama koje je odabrala selekciona komisija među 300 pristiglih pesama na konkurs. Njih će uz pratnju velikog Revijskog orkestra Muzičke produkcije RTS, premijerno izvesti: Toni Cetinski, Željko Vasić, Lado Leskovar, Jasna Gospić, Filip Žmaher, Boris Režak, Mirza Selimović, Davor Jovanović, Bojana Stamenov i Marko Tolja, Kristijan Rahimovski, Maya Sar, Dejan Najdanović Najda, Bojan Marović, Lukijan Ivanović, Igor Simić, Saška Janković Janks, Angelina i Boris Pingović.
Prvo "Beogradsko proleće" održano je 1961. godine, a poslednje 2000. godine. Nakon što je prava za festival i brend, Kombank dvorana otkupila od Udruženja Jazz, zabavne i rok muzike Srbije, Beogradsko proleće nastaviće da živi u koorganizaciji Radio-televizije Srbije, Color Press Group-e i MTS dvorane. Ekskluzivni medijski partner je Naxi radio.
-
Pročitajte i...
Spisak 50 omiljenih pesama - Boris Režak
Pogledajte koje je pesme Boris Režak odabrao u emisiji Mojih 50.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: