-
Poslednjih 5 pesama
- Tajči - Hajde Da Ludujemo Ove Noci
- Valentino - Ne mogu
- Aleksandra Radović - Ljubavi Moja
- Massimo Savic - Samo Jedan Dan
- Djordje Balašević - Ja luzer
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
Čia puding sa nektarinom i malinama
Ovaj obrok može da bude sjajan doručak, ali takođe i odlična užina ili poslastica nakon treninga...
Gulaš sa paprikama i mesom
Pravi gurmani nikako neće moći da odole ovom savršenom, aromatičnom jelu.
-
Zdravlje
Melatonin iz prirode: Najbolje namirnice za miran san
Melatonin je hormon ključan za regulaciju sna. Proizvodi ga epifiza u mozgu, a njegovi nivoi prirodno rastu nakon zalaska sunca i opadaju s dolaskom dana. Istraživanja pokazuju da povećan unos melatonina putem ishrane može poboljšati kvalitet sna.
Ultra-prerađena hrana može da sabotira mršavljenje, čak i kada se zdravo hranite!
Ultra-prerađena hrana (UPF) već ima lošu reputaciju, a nova studija pokazuje da čak i njene „zdravije“ varijante mogu ozbiljno narušiti napore u mršavljenju.
-
-
Putovanja
Nepal omogućio besplatan uspon na skoro 100 planina, a evo i zašto
Planinarenje po Himalajima jeste ozbiljan hobi i ujedno ozbiljan trošak, ali vlada Nepala je nedavno saopštila uzbudljivu vest: naredne dve godine čak 97 planina biće dostupne za besplatan uspon. Prava planinarska prilika!
Pet najboljih gradova za digitalne nomade u 2025. godini
Život digitalnog nomada može biti izuzetno ispunjavajući, naravno, ako se pravilno organizuje. Prava i etička opcija smeštaja, fleksibilni radni prostori, prilika da se izgradi nova zajednica i sloboda da se svet istražuje sopstvenim tempom i sve to čini ovaj stil života sve privlačnijim.
-
Preporučujemo
Zašto ne bi trebalo da okrećemo čaše naopako nakon pranja?
Mnogi ne obraćaju pažnju na način odlaganja čaša nakon pranja, ali stručnjaci upozoravaju da ih nikada ne treba stavljati naopako. Iako se često čini praktičnim jer čaše brže osuše, to može ozbiljno da ugrozi njihov kvalitet i dugovečnost.
Koliko često bi zapravo trebalo da peremo kuhinjske krpe?
Kuhinjske krpe se ne koriste samo za sudove – često njima brišemo ruke, radne površine, pa čak i ostatke hrane. Nakon toga ih obično zgužvamo i ostavimo da vise preko stolice, radijatora ili na nekom uglu radne ploče. Ali koliko često ih zaista operemo?
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.35 117.17 117.99 CHF 123.66 124.53 125.41 USD 99.98 100.68 101.39
-
Nastup kakav se retko viđa: Sergej Krilov u Beogradu
Sergej Krilov i renomirani Litvanski kamerni orkestar ostvariće novi susret sa beogradskom publikom 14. aprila u Kolarčevoj zadužbini, u organizaciji Centra beogradskih festivala.
27-03-2019 | 12:10 | Autor/Izvor: Naxi media-CEBEF PR
Foto: Bigstock/Yastremska
Sergej Krilov je iz svog raznovrsnog repertoara za beogradski koncert odabrao najlepše kompozicije Čajkovskog (Serenada), Sarasatea (Andaluzijska romansa i Karmen fantazija) i Sen-Sansa (Introdukcija i Rondo kapričozo).Ulaznice su u prodaji na blagajni Kolarčeve zadužbine po cenama od 900 i 1200 dinara.
Violinista Sergej Krilov otvorio je Stradivari festival 2017. u Kremoni neobičnim nastupom na kom je svirao čak osam najkvalitetnijih violina - 4 Stradivarijeve, 3 Gvarnerijeve i 1 Amatijevoj violini za jedno veče.
Program koji je izveo bio je raznovrstan, a umetnik imao je duplu ulogu: soliste i dirigenta Litvanskog kamernog orkestra. Ovakav nastup je bila pomalo “uvrnuta” zamisao, ali je rezultat bio veoma impresivan.
Sergej Krilov je dostigao visok nivo prefekcije kombinovanjem jedinstvenih tehničkih veština i otkrivanjem posebnog kvaliteta zvuka i kolorita u svakom od ovih instrumenata koji svaki ponaosob ima ogromnu vrednost i predstavljaju prava umetnička dela, dok ga je zadivljena publika u jednom dahu pratila.
-
Pročitajte i...
Zabranjeno pušenje 31. oktobra u MTS dvorani!
Nakon rasprodatih koncerata u Sarajevu, Ljubljani i Zagrebu, legendarni bend u akustičnoj postavi stiže i u Beograd, gde će nastupiti 31. oktobra u mts Dvorani.
Crvena jabuka – 13. novembra u Sava Centru!
Crvena jabuka je nedavno najavila svoju novu turneju „Nije slučajno“, a kao deo nje zakazan je i veliki beogradski koncert 13. novembra u Sava Centru. Najava je stigla simbolično – s prvim danima proleća, baš kao u njihovoj pesmi „Nekako s proljeća“. A proleće, kao i ova turneja, donosi novi početak, boje, mirise i emocije.
Još jedan koncert posvećen Vladi Divljanu 11. maja u MTS Dvorani
Još jedan koncert posvećen Vladi Divljanu biće održan u mts Dvorani. Tako će događaj pod nazivom "Samo jednu ljubav imam", posvećen jednom od najznačajnih muzičkih autora sa Balkana biti održan dva dana zaredom 10. i 11. maja.
Muzičko majstorstvo novog milenijuma – pijanista Aleksandar Malofejev samo u Beogradu
Uporedo sa najvećim svetskim muzičkim umetničkim scenama, Velika dvorana Zadužbine Ilije M. Kolarca biće mesto susreta beogradske publike i mladog pijaniste svetske slave Aleksandra Malofejeva (23) u ponedeljak, 17. marta od 20 časova.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: