Nakit je najbolji prijatelj žene

U emisiji Ni crno, ni belo koja je večeras na Tv KCN 3 u 21.30 čas, gostuju dva umetnika, Dragoslav Ulić- Dag, umetnički fotograf svetskog reneomea i dizajner nakita Vojislav Žakula.

06-06-2015

|

16:31

U  emisiji "Ni crno, ni belo"  koja je večeras na Tv KCN 3 u 21.30 čas, gostuju dva umetnika, Dragoslav Ulić- Dag, umetnički fotograf svetskog reneomea i dizajner nakita Vojislav Žakula.

Autor/izvor: Naxi media
Datum objave: 3.12.2013. - 12:40:00

viki
(Foto:KCN promo)

Nedavno je posle izložbe fotografija u Njujorku i Los Anđelesu i u Beogradu održao izložbu pod nazivom "Insajder". U emisiji "Ni crno, ni belo" govori o sličnostima i razlikama mentaliteta ljudi i modela Srbije i Amerike. Govori da su Amerikanci opušteniji i neposredniji i da lako stupaju u komunikaciju, kao i da su njegovi modeli pozirali u ambijentu koji su sami birali u skladu sa sopstvenim željama, snovima...Najavio je da Novu godinu dočekuje radno u Americi, a tokom decembra radi na fotografisanju modela za srpski Plejboj kalendar za 2014.

Drugi sagovornik, dizajner nakita Vojislav Žakula koji je Plejboj model  za naslovnu stranu obukao samo u unikatni nakit. Žakula kaže da je nakit najbolji prijatelj svake žene. I govori o tome da dame treba da nose nakit u skladu sa svojom ličnošću. Ipak, glamur je ono što voli većina žena, a kad dizajnira trudi se da svaki komad bude raskošan i jedinstven. Otkriva da kad izrađuje nakit najpre upozna navike osobe za koju kreira i smatara da se dame širom sveta zbog toga odlučuju za  kreacije njegovog unikatnog nakita .

Repriza emisije je u petak 6.decembra u 11.30 časova.