-
Poslednjih 5 pesama
- Valentino - Oka tvoja dva
- Aleksandra Radović - Još danas
- Oliver Dragojević - Molitva za Magdalenu
- Oliver Mandić - Odlazim, a volim te
- Neverne Bebe - Uzmi boje
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
Najsočnija pita od bundeve
Miris tradicije i miris detinjstva, a sve to u jednostavnom receptu za našu pitu od bundeve... Možemo li uopšte da zamislimo jesen bez ovog sjajnog deserta?
Vitaminska salata sa narom
Hrskavi crveni kupus, sočni krastavci, slatke šargarepe i cvekla u kombinaciji sa malo voća i zanimljivim dresingom čine je savršenim obrokom ili prilogom.
-
Zdravlje
Kako brzo, bezbedno i na prirodan način sniziti krvni pritisak?
Visok krvni pritisak, poznat i kao hipertenzija, nastaje kada je potrebna prevelika sila da bi krv prošla kroz arterije, što dodatno opterećuje srce. Više od 1,2 milijarde odraslih širom sveta ima visok pritisak, a gotovo polovina njih i ne zna za to.
Namirnice koje verovatno nisu dobre za zdravlje mozga
Ishrana je jedan od najvažnijih faktora koji dugoročno oblikuju kako naše telo i mozak funkcionišu. Neke namirnice obezbeđuju stabilnu energiju, štite neurone i podržavaju pamćenje. Druge, međutim, mogu imati suprotan efekat, podizati nivo šećera u krvi, izazivati upale i remetiti san. Vremenom, te posledice mogu da oslabe koncentraciju, pamćenje i kognitivne sposobnosti.
-
Putovanja
Helsinki ponovo proglašen za najodrživiju destinaciju na svetu
Po drugi put zaredom, finska prestonica zauzela je prvo mesto na Global Destination Sustainability (GDS) indeksu - rang listi koja svake godine meri održivost turističkih destinacija širom sveta.
Gde videti Severnu svetlost 2026. godine? Najlepše destinacije za čarobno iskustvo
Aurora Borealis, poznata kao Severna svetlost, za mnoge je jedno od najlepših i najređih iskustava u životu. Ove godine svetleći zavese bile su vidljive čak i u južnoj Engleskoj, ali uobičajeno ih možete posmatrati samo u hladnim, severnim krajevima sveta.
-
Preporučujemo
Ako vaš veš nakon pranja ima neprijatan miris isprobajte ove trikove!
Ako primetite da vaš veš ima neprijatan, pa čak i gori miris nego pre pranja, to je znak da vašoj mašini za pranje veša treba dubinsko čišćenje.
Održavanje dušeka: Koliko često treba da ih usisavamo?
Verovatno redovno usisavate podove i nameštaj, ali postoji jedan deo doma koji mnogi često zanemaruju - dušek. Iako na prvi pogled deluje čist, on može biti pravo leglo prašine, alergena i grinja, što može negativno uticati na kvalitet vazduha i vaš san. Zato je važno da ga redovno održavate i usisavate, kako biste smanjili nakupljanje nečistoća i poboljšali higijenu spavaće sobe.
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.34 117.16 117.98 CHF 124.40 125.27 126.15 USD 99.14 99.84 100.53
-
Najstrašnija horor priče svih vremena u bioskopima od 23. avgusta
Krajem avgusta posetici bioskopa širom zemlje biće u prilici da pogledaju horor, koji je i pre prikazivanja dobio epitet najstrašnije horor priče svih vremena! Radi se o najpoznatijem (ne)izmišljenom natprirodnom liku i svojevrsnoj horor ikoni Slendermenu.
21-08-2018 | 13:38 | Autor/Izvor: Naxi media-Con film
Foto: Bigstock-kentoh
Slendermen se prvi put pojavio 2009. godine u obliku jezivog mema i brzo je zaludeo tinejdžere širom sveta. Njegov lik munjevito se proširio internetom i postao ultimativni hit i izvor inspiracije za razne horor priče. Upravo se Slendermen povezuje sa misterioznim nestajanjima, najvećim strahovima i naravno – okrutnim stradanjima.
Ova tajanstvena figura koja se prikazuje kao tanki, neprirodno visoki čovek bez glave i lica, podstaknuće gledaoce da se zapitaju šta je stvarnost, a šta njihova mašta.
Film Slendermen je inspirisan istinitim događajem, koji se desio 2014. godine u američkom gradu Viskonsinu, kada su dve devojke ubile svoju prijateljicu, uz objašnjenje kako je ona zapravio bila žrtva Slendemena.Radnja filma se odvija u malom gradiću u Masačutesu gde četiri srednjoškolke izvode ritual sa ciljem razotkrivanja opasnog Slendermena. Kada jedna od njih misteriozno nestane, devojke postavljaju pitanje da li se radi o još jednoj žrtvi upravo Slandermena.
Zastrašujući nestanci, smrt, konstantna opasnost i strah, ljubitelje horora ostaviće prikovane za njihova bioskopska sedišta, još dugo nakon filma. Ne propustite Slendermena od 23. avgusta u bioskopima. -
Pročitajte i...
Film „Kontinental '25“ Radu Žudea na repertoaru domaćih bioskopa
Posle zapažene svetske premijere na 75. Berlinskom filmskom festivalu gde je osvojio Srebrnog medveda za najbolji scenario, najnovije ostvarenje reditelja Radu Žudea, "Kontinental '25" stiže u domaće bioskope.
Horor „Legenda“ (HIM) u bioskopima od 18. septembra
Jedan od najuspešnijih producenata filmova horor žanra, oskarovac Džordan Pil, ovog septembra predstavlja ostvarenje kakvo još nismo gledali! Od četvrtka, 18. septembra, na redovan repertoar svih bioskopa stiže film „LEGENDA“ (HIM), zbog koga ćemo možda osetiti jezu i mučninu, ali koji će nas naterati da se zapitamo šta i koga smo spremni da žrtvujemo zarad uspeha?
Specijalna projekcija animacije "Elio" 18. juna u bioskopu Cineplexx!
Specijalna projekcija animacije "Elio" održaće se u sredu, 18. juna, s početkom od 19h u bioskopu Cineplexx BIG Beograd, uz predhodno piće dobrodošlice. Nakon projekcije filma pred prisutnom publikom pokloniće se ekipa koja je radila na kompletnoj sinhronizaciji ostvarenja.
Film "Životinja" na repertoaru domaćih bioskopa
Igrani film rediteljke Eme Benestan, fiktivna drama "Životinja" jedan je od inspirativnijih naslova koji se trenutno nalazi na aktuelnom repertoaru domaćih bioskopa.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: