Slušate: Dodir noći

Pesma: Bajaga - Vesela Pesma

Dodir noći
Naxi Radio
  • Poslednjih 5 pesama
    1. Bajaga - Vesela Pesma
    2. Hari Mata Hari - Tvoje je samo to sto das
    3. Elektricni Orgazam - Da si tako jaka
    4. Cacadou Look - Kao pjesma
    5. Merlin - Sve Do Medalje
  • Beograd Uzivo
  • Propuštene emisije
    Ostale emisije
    1. Jelena Tomašević - Sreda - Mojih 50
    2. 19. avgust - 1 - Dodir noći
    3. 19. avgust - 2 - Dodir noći
    4. 19. avgust - 3 - Dodir noći
    5. Jelena Tomašević - Utorak - Mojih 50
  • Preporučujemo
    Čia puding sa nektarinom i malinama Čia puding sa nektarinom i malinama

    Ovaj obrok može da bude sjajan doručak, ali takođe i odlična užina ili poslastica nakon treninga...

    Gulaš sa paprikama i mesom Gulaš sa paprikama i mesom

    Pravi gurmani nikako neće moći da odole ovom savršenom, aromatičnom jelu.

  • Zdravlje
    Melatonin iz prirode: Najbolje namirnice za miran san Melatonin iz prirode: Najbolje namirnice za miran san

    Melatonin je hormon ključan za regulaciju sna. Proizvodi ga epifiza u mozgu, a njegovi nivoi prirodno rastu nakon zalaska sunca i opadaju s dolaskom dana. Istraživanja pokazuju da povećan unos melatonina putem ishrane može poboljšati kvalitet sna.

    Ultra-prerađena hrana može da sabotira mršavljenje, čak i kada se zdravo hranite! Ultra-prerađena hrana može da sabotira mršavljenje, čak i kada se zdravo hranite!

    Ultra-prerađena hrana (UPF) već ima lošu reputaciju, a nova studija pokazuje da čak i njene „zdravije“ varijante mogu ozbiljno narušiti napore u mršavljenju.

  • Naxi aplikacija radio 2
  • Putovanja
    Nepal omogućio besplatan uspon na skoro 100 planina, a evo i zašto Nepal omogućio besplatan uspon na skoro 100 planina, a evo i zašto

    Planinarenje po Himalajima jeste ozbiljan hobi i ujedno ozbiljan trošak, ali vlada Nepala je nedavno saopštila uzbudljivu vest: naredne dve godine čak 97 planina biće dostupne za besplatan uspon. Prava planinarska prilika!

    Pet najboljih gradova za digitalne nomade u 2025. godini Pet najboljih gradova za digitalne nomade u 2025. godini

    Život digitalnog nomada može biti izuzetno ispunjavajući, naravno, ako se pravilno organizuje. Prava i etička opcija smeštaja, fleksibilni radni prostori, prilika da se izgradi nova zajednica i sloboda da se svet istražuje sopstvenim tempom i sve to čini ovaj stil života sve privlačnijim.

  • Preporučujemo
    Zašto ne bi trebalo da okrećemo čaše naopako nakon pranja? Zašto ne bi trebalo da okrećemo čaše naopako nakon pranja?

    Mnogi ne obraćaju pažnju na način odlaganja čaša nakon pranja, ali stručnjaci upozoravaju da ih nikada ne treba stavljati naopako. Iako se često čini praktičnim jer čaše brže osuše, to može ozbiljno da ugrozi njihov kvalitet i dugovečnost.

    Koliko često bi zapravo trebalo da peremo kuhinjske krpe? Koliko često bi zapravo trebalo da peremo kuhinjske krpe?

    Kuhinjske krpe se ne koriste samo za sudove – često njima brišemo ruke, radne površine, pa čak i ostatke hrane. Nakon toga ih obično zgužvamo i ostavimo da vise preko stolice, radijatora ili na nekom uglu radne ploče. Ali koliko često ih zaista operemo?

  • Kursna lista
    Kupovni Srednji Prodajni
    EUR 116.35 117.17 117.99
    CHF 123.66 124.53 125.41
    USD 99.98 100.68 101.39
  • Povezani članci
  • Najbolji svetski kreativci i komunikatori na festivalu #KAKTUS2018

    Najbolji i najnagrađivaniji svetski kreativci i komunikacioni stručnjaci iz agencija David&Goliath Los Anđeles, Leavingstone Tbilisi, McCann London, Havas Blockchain Pariz, WINGS Creative Leadership Lab, Ketchum Moskva, Wecollab i We are Social, samo su neki od predavača na četvrtom po redu nacionalnom festivalu integrisanih komunikacija – KAKTUS 2018. Festival će biti održan 12. i 13. novembra u hotelu Hyatt Regency u Beogradu, pod sloganom Idea is nothing without execution!.




    06-11-2018 | 12:59 | Autor/Izvor: Naxi media

    Foto: Bigstockphoto/kasto


    Kao i prošle godine, KAKTUS 2018 ponudiće učesnicima kvalitetan i raznovrstan program iz različitih oblasti integrisanih komunikacija, kao i pregled najnovijih svetskih trendova, a festival će otvoriti Marcelo Padoca, kreativni direktor agencije David&Goliath Los Anđeles (USA), sa predavanjem „What we can unlearn from Michael Bay“. Padoca je jedan od najnagrađivanijih kreativnih direktora u Americi sa preko 15 godina iskustva. Tokom karijere osvojio je preko 150 nagrada na svetski priznatim festivalima, a 2013. imao je čast da pomogne agenciji Ogilvy Brazil da postane agencija godine na najvećem svetskom kreativnom festivalu Cannes Lions.

    Atraktivno predavanje na temu „Creative Confidence“ održaće Giorgi Avaliani, kreativni direktor gruzijske agencije Leavingstone. Avaliani deli svoj profesionalni život između kreativnog osmišljavanja kampanja, dizajna i digitala u agenciji, vođenja lokalne proizvodnje gruzijske vodke i stvaranja muzike. Njegov multidisciplinarni talenat pomogao je da jedna mala agencija iz Tbilisija preraste u najveću lokalnu kreativnu kompaniju sa više od 100 međunarodnih nagrada.

    Učesnicima festivala, u okviru interaktivnih kreativnih razgovora, predstaviće se Chad Warner, Integrated Creative Director, McCann London (UK). On će govoriti na temu „Being obsessed with creative reinvention“. Bez obzira da li radio na promociji Lexusa, osmišljavanju inovativnih bilborda za Xbox, njegova strast su integrisane komunikacije i promocija brendova kroz multi-channel. Osnivač je jedne od prvih agencija za integrisane komunikacije u Detroitu u Americi.

    Na veoma aktuelnu temu „Creative content powered by people. Approaching creative production in a social world“ govoriće Gabriele Cucinella, Stefano Maggi i Ottavio Nava, direktori agencije We are Social (Italy&Spain). Oni vode jednu od najvećih i najinovativnijih digitalnih agencija u Italiji i Španiji, sa timom od preko 180 ljudi.

    Drugog dana festivala biće organizovana i debata na temu „Idea is nothing without execution“ (powered by Huawei Srbija), u kojoj će učestvovati Uroš Miklavčić (Huawei, SLO); Ljiljana Radosavljević (PepsiCo West Balkans); Aleksandar Milić (Sberbank); Katarina Lero (MARS - Orbit); Sašo Dimitrievski (Pristop grupacija, SLO); Nemanja Stanković (Executive Group), dok je moderator Marina Grihović (Headline i Dkit).

    Tokom dva dana festivala učesnicima festivala predstaviće se i Fabien Aufrechter, Lead, Havas Blockchain (France), Gabriela Lungu, Founder, WINGS Creative Leadership Lab (CZ), Michael Maslov, General Director and Partner, Ketchum Moscow (Russia), Roxana Marin i Diana Nedelea, Co-founders, Wecollab (RO), Nikola Žinić, Co-Chairman and Chief Creative Officer, Bruketa&Žinić&Grey (HR), Veljko Golubović, Executive Creative Director, New Moment New Ideas Company, kao i Sanja Lalević Cvetković, Head of Digital, Direct Media (Serbia) i Igor Černiševski, Digital Group Account Manager, Direct Media (Serbia).

    Pored toga, biće upriličena i godišnja dodela strukovnih nagrada KAKTUS 2018. Nagrade se dodeljuju u 25 kategorija, a dobijaju ih organizacije, kompanije, institucije i agencije za najkvalitetnije i najprofesionalnije pojedinačne i integrisane kampanje u protekloj godini. O tome ko će dobiti ovogodišnje KAKTUS nagrade odlučuje stručni žiri koji čine 26 uglednih profesionalaca iz kreativnih, PR i digitalnih agencija iz Srbije i regiona.

    Više informacija o festivalu KAKTUS pronađite na sajtu www.kaktus.rs.

  • Pročitajte i...
    Pokrenuta platforma sa dokumentarnim pričama mladih o važnim društvenim pitanjima Slobodna zona Junior: Dokumentarne priče mladih o važnim društvenim pitanjima

    U okviru projekta Naše razlike su naša snaga od danas je pokrenuta onlajn platforma na kojoj se nalaze kratke dokumentarne priče o snagama, problemima i pitanjima koja se tiču različitih manjinskih grupa, društvene raznolikosti i multikulturalizma. Dvanaest dokumentarnih ostvarenja pripremili su mladi autori i autorke uzrasta od 15 do 26 godina iz različitih delova Srbije, koji su prethodno pohađali Kamp angažovanog filma u okviru istog projekta.

    Dan nauke: Konferencija o klimatskim promenama Dan nauke: Konferencija o klimatskim promenama

    Ovogodišnji nacionalni Dan nauke, 10. jul, obeležiće konferencija koju Centar za promociju nauke organizuje u Narodnoj skupštini, a čije su centralne teme klimatske promene, kvalitet vode i vazduha i obnovljivi izvori energije.

    Savremena osnovna škola: Koji tip inteligencije je najrazvijeniji kod vašeg deteta? Savremena osnovna škola: Koji tip inteligencije je najrazvijeniji kod vašeg deteta?

    Savremena osnovna škola nalazi se na Novom Beogradu i svojim edukativnim konceptom čini najsavremeniju osnovnu školu u regionu. U toku je upis nove generacije, a tim povodom, škola je postavila besplatan test za sve buduće prvake, koji ukazuje koji tip inteligencije kod deteta ja najrazvijeniji.

    konferencija-naxi Ove godine održava se jubilarna 10. PRilika!

    Jubilarnu desetu po redu konferenciju PRilika, pod nazivom Umetnost komunikacije, Društvo Srbije za odnose s javnošću organizuje u hotelu Hilton Beograd, 22. novembra 2018. godine.

  • Komentari

    Komentara: 0

    Postavi komentar: