Moje filmsko utočište: Cena ulaznice 250 dinara

U skladu sa epidemiološkim merama, u Kombank Dvorani će tokom predstojeća tri dana od petka 11. decembra do nedelje 13. decembra pod sloganom "Moje filmsko utočište" , svi filmovi sa redovnog bioskopskog repertoara biti dostupni domaćoj publici po simboličnoj ceni od 250 dinara.

10-12-2020

|

14:09

|

Autor / Izvor: Naxi media - Kombank dvorana PR

Filmska publika će imati prilike da tokom tri PROMOTIVNA FILMSKA DANA pogleda najnovija ostvarenja svetske i domaće kinematografije, koja se već nedeljama ili mesecima nalaze na repertoaru bioskopa.

Tako će se među naslovima naći jedan od najpopularnijih domaćih filmova i prva domaća premijera tokom pandemije, a dolazi od reditelja Miroslava Momčilovića VIKEND SA ĆALETOM. U filmu zapaženu ulogu ima poznati glumac Nenad Jezdić, ali i Vasa Vraneš, Bane Vidakovič, Svetlana Ceca Bojković, Jelena Đukić, Anja Alač, Katarina Radivojević, kao i nedavno preminuli pevač Džej i drugi.

Repertoar će krasiti i IME NARODA čuvenog reditelja Darka Bajića, koji je takođe doživeo svoju premijeru u pandemijskom periodu i zabeležio veliko interesovanje domaće publike. Glavne uloge u filmu tumače Ljubomir Bandović,Katarina Žutić, Ana Franić, Žarko Laušević, Mima Karadžić i drugi.

Istovremeno, na filmskom platnu naći će se i francusko -belgijski triler PREVODIOCI, ali i porodični film LESI SE VRAĆA KUĆI i animacije OPERACIJA KOLAČIĆI I TROLOVI SVETSKA TURNEJA.