Miranda Ker reklamira Escada-u

Miranda Ker s osmehom pozira u kampanji za brend Escada.

03-06-2015

|

10:56

Miranda Ker s osmehom pozira u kampanji za brend Escada.

Autor/izvor: Naxi media
Datum objave: 10.7.2014. - 11:10:00

Miranda Ker
(Foto:fashionphotosho)

Devojka koja je osvojila modni svet, Miranda Ker pojavljuje se na vizualima novog parfemskog hita, mirisa "Joyful" kuće Escada, a s obzirom na prelep osmeh 31-godišnje, čini se da se internacionalna luksuzna grupacija ovaj put odlučila za savršeno zaštitno lice.

U reklamnoj kampanji, Miranda pozira u dugoj ružičastoj lepršavoj haljini na konjiću usred parka, a izjavila je i da "miris potiče pozitivnost i samopouzdanje te pomaže da vidite vedriju stranu života".

Miranda Ker

Inače, parfem "Joyful" inspirisan je pozitivnim pogledom na svet, optimizmom i uživanjem u trenutku, a dizajniran je s ciljem da podstakne dobro raspoloženje. U gornjim notama nalaze se voćne arome crne ribizla, dinje i mandarine, srce uključuje akorde božura i magnolije, a baza se sastoji od meda i sandalovine.