Slušate: Noć uz Naxi

Pesma: Viktorija - Daj, ne pitaj

Noć uz Naxi
Naxi Radio
  • Poslednjih 5 pesama
    1. Viktorija - Daj, ne pitaj
    2. Eva Braun - Odvedi me iz ovog grada
    3. Petar Grašo - Ako Te Pitaju
    4. Galija - Poljubi me
    5. Frajle - Menjam Dane
  • Beograd Uzivo
  • Propuštene emisije
    Ostale emisije
    1. Boris Režak - Utorak - Mojih 50
    2. 30. jun - 1 - Dodir noći
    3. 30. jun - 2 - Dodir noći
    4. 30. jun - 3 - Dodir noći
    5. Boris Režak - Ponedeljak - Mojih 50
  • Preporučujemo
    Engleska pita sa jabukama Engleska pita sa jabukama

    Naša domaća pita sa jabukama je savršen desert, ali ako volite da eksperimentišete probajte i englesku, starinsku verziju.

    Grčka musaka sa šampinjonima Grčka musaka sa šampinjonima

    Vrlo interesantna musaka koja će oduševiti sve ljubitelje šampinjona...

  • Zdravlje
    Evo šta se dešava u telu tokom šest sati nakon prve jutarnje kafe Evo šta se dešava u telu tokom šest sati nakon prve jutarnje kafe

    Mozak je izuzetno složen sistem, koji se neprestano prilagođava. Što češće konzumirate kafu, u mozgu se stvara veći broj adenozinskih receptora, zbog čega vam s vremenom može biti potrebno više kofeina da biste ostali budni nego kada ste prvi put počeli da je pijete u mlađim danima.

    Šest znakova da vam nedostaje kalijum: Evo kako da ga nadoknadite Šest znakova da vam nedostaje kalijum: Evo kako da ga nadoknadite

    Kalijum je mineral koji se često zanemaruje, iako ima presudnu ulogu u funkcionisanju tela – od pravilnog rada mišića i srca, do regulacije krvnog pritiska i održavanja ravnoteže tečnosti. Njegov dovoljan unos može imati veći efekat na snižavanje pritiska čak i od smanjenja unosa soli, zbog čega je važno prepoznati signale koje telo šalje kada mu ovog minerala nedostaje.

  • Naxi aplikacija radio 2
  • Putovanja
    Jedan od najpopularnijih evropskih gradova za vikend putovanja uvodi zabranu alkohola Jedan od najpopularnijih evropskih gradova za vikend putovanja uvodi zabranu alkohola

    Od srede, 25. juna, Porto je počeo sa primenom zabrane prodaje alkohola za konzumaciju na javnim mestima u večernjim satima – evo šta to znači za noćni život u ovom portugalskom gradu.

    Da li je ovo najbolji grad za stanovanje u 2025. godini? Da li je ovo najbolji grad za stanovanje u 2025. godini?

    Beč je ponovo dospeo u žižu međunarodne pažnje zahvaljujući izuzetnom kvalitetu života – ali ovog puta sa posebnim naglaskom na stanovanje. Prema najnovijem izdanju prestižnog magazina Monocle, austrijska prestonica proglašena je najboljim gradom na svetu za stanovanje u 2025. godini.

  • Preporučujemo
    Koliko je dovoljno? Proverite da li koristite previše deterdženta prilikom pranja u veš mašini Koliko je dovoljno? Proverite da li koristite previše deterdženta prilikom pranja u veš mašini

    Ako vam se dešava da odeća nakon pranja u veš mašini deluje grubo, kruto ili neprijatno na dodir – iako je naizgled čista i mirišljava – možda niste ni svesni da koristite previše deterdženta. Prekomerna količina praška ili tečnog sredstva ne znači nužno bolje pranje, a često može imati suprotan efekat: vlakna postaju tvrđa, koža iritirana, a mašina se dodatno opterećuje. Vreme je da proverite – možda je manje zapravo više kada je deterdžent u pitanju.

    Sunčani dani – idealno vreme za pranje zavesa, ali koliko često bi to trebalo da radimo? Sunčani dani – idealno vreme za pranje zavesa, ali koliko često bi to trebalo da radimo?

    Leto je donelo sunčane i tople dan, što znači da je pravo vreme za pranje zavesa. Ipak, mnogi nisu sigurni koliko često bi trebalo da ih peru. Stručnjaci za čišćenje upozoravaju da prljave zavese mogu zadržavati prašinu, alergene i neprijatne mirise, čineći prostor nezdravim i vizuelno neurednim.

  • Kursna lista
    Kupovni Srednji Prodajni
    EUR 116.32 117.14 117.96
    CHF 124.52 125.40 126.27
    USD 98.69 99.38 100.08
  • Povezani članci
  • Milan Lane Gutović u Mojih 50

    Od ponedeljka, 13. februara gost emisije "Mojih 50" na Naxi radiju biće proslavljeni glumac Milan Lane Gutović.




    12-02-2017 | 14:43 | Autor/Izvor: Naxi media-Wikipedia

    Foto: Naxi media, Željka Dimić

     
    Lane je rođen 11. avgusta 1946. godine u beogradskom naselju Umka.


    Završio je Akademiju za pozorište, film, radio i televiziju u Beogradu, a tokom karijere imao je priliku da igra u pozorištu, na filmu i televiziji.


    Značajne uloge ostvario je u JDP. Igrao je u predstavama "Protekcija", "Kad su cvetale tikve", "Buba u uhu", "Za kim zvono zvoni", "Pučina", "Kolubarska bitka", "Valjevska bolnica", "Narodni poslanik"... Neke od tih uloga donele su mu Sterijinu nagradu, "Ćurana" na "Danima komedije" u Jagodini, nagradu "Zoran Radmilović" i nekoliko godišnjih nagrada JDP.


    Milan Lane Gutović je veoma uspešno prezentovao i svoj "Kabare" sa kojim je gostovao širom sveta.


    Filmsku karijeru započinje 1968. godine u filmu Radoša Novakovića Bekstva, nakon koje je usledio bogati kinematografski opus. Veće sporedne i epizodne uloge je igrao u nekoliko filmova kao što su "SB zatvara krug" i "Povratak otpisanih". Prvu glavnu ulogu igra 1979 u filmu Miće Miloševića "Drugarčine" koji ga je angažovao i 1981 za film "Laf u srcu" čiji su scenario pisali Siniša Pavić i Ljiljana Pavić gde se epizodno pojavio kao Srećko Šojić i uloga se osim gledaocima dopala i Siniši Paviću i Mići Miloševiću. Godinu dana kasnije, odlučuju da njegov lik prošire i snimaju film "Tesna koža", gde je sa Nikolom Simićem igrao jednu od glavnih uloga i koja je doživela enormnu gledanost. Te zbog toga snimaju nastavke 1987, 1988, 1991. Osim toga veće i glavne uloge ostvaruje i u filmovima "Erogena zona", "Debeli i mršavi","Crna Marija", "Majstor i Šampita" i "Špijun na štiklama".


    Prvu veću ulogu na televiziji ostvaruje 1971. u seriji Siniše Pavića "Diplomci". Veću popularnost stiče kao Đan Karlo Maroti u "Boljem životu" i Dragoslav u "Otvorenim vratima". Nastupio je u više od 400 epizoda serije "Pustolov", koja je emitovana na RTS-u, kao program za decu i mlade. Najveću popularnost na televiziji je stekao 2006. godine u televizijskoj seriji "Bela lađa" kada je ponovo zaigrao lik Srećka Šojića iz "Tesne kože" koji je igrao do 2011.


    Bio je voditelj i autor nekoliko emisija i kratkih humorističko-satiričnih priloga na Televiziji Pink, TV Foks i RTS. Njegove najpoznatije emisije su "Oralno doba" i "Ne može da škodi".


    Kvalitet njegovog talenta i rada našao je potvrdu ne samo u popularnosti i uspešnosti projekata na kojima je radio, već i u brojnim nagradama: "Zoran Radmilović" 1988. za ulogu Uče u drami "Ruženje naroda u dva dela", "Zlatna arena" za ulogu u filmu "Poltron", Car Konstantin za uloge u filmovima "Uslovna sloboda" i "Sedam i po", "Raša Plaović" 2007. za ulogu Falstafa u predstavi "Vesele žene vindzorske" Narodnog pozorišta u Beogradu.


    Godine 2014. je dobio nagradu koju mu je dodelio najgledaniji makedonski estradni TV magazin — Backstage, koji se svakodnevno emituje na prvom kanalu Makedonske Radio Televizije, za ulogu Srećka Šojića u filmu "Tesna koža", koji je najrepriziraniji strani film u zemlji i najveći filmski favorit makedonske publike.


    Trenutno Milana Laneta Gutovića možemo gledati u ostvarenju "Vrati se Zone" Juga Radivojevića, a gledaoci će 24. februara u Velikoj dvorani Doma sindikata imati priliku da ponovo pogledaju kultnu predstavu "Obično veče".

    U emisiji "Mojih 50" čuveni Lane će reći kakav je savet dobio od oca u vezi sa devojkama, odnosno ženama. Ispričaće nekoliko anegdota koje su mu asocijacije na pesme ili koje su pesme asocijacije na anegdote. Kroz listu omiljenih pesasma saznaćete koja ga "čini ranjivim", kao i koja je to ''pijana pesma'', a nije "Bolje biti pijan nego star".

    Emisija "Mojih 50" na programu je svakog radnog dana od 18 do 19 časova na Naxi radiju, a možete je slušati i na Naxi nacionalu, najvećoj radijskoj mreži u Srbiji.

    Pogledajte koje pesme je Milan Lane Gutović odabrao u emisiji "Mojih 50". 


    Ukoliko ste propustili emisiju u kojoj je gostovao Milan Lane Gutović, možete je poslušati OVDE. 

    Galerija
  • Pročitajte i...
    Spisak 50 omiljenih pesama - Boris Režak

    Pogledajte koje je pesme Boris Režak odabrao u emisiji Mojih 50.

    Boris Režak u Mojih 50 Boris Režak u Mojih 50

    Od ponedeljka, 30. juna gost emisije "Mojih 50" je Boris Režak.

    Spisak 50 omiljenih pesama - Tijana Bogićević Spisak 50 omiljenih pesama - Tijana Bogićević

    Pogledajte koje je pesme Tijana Bogićević odabrala u emisiji Mojih 50.

    Tijana Bogićević u Mojih 50 Tijana Bogićević u Mojih 50

    Od ponedeljka, 23. juna gošća emisije "Mojih 50" je Tijana Bogićević.

  • Komentari

    Komentara: 0

    Postavi komentar: