-
Poslednjih 5 pesama
- Magazin - Minut srca tvog
- Aerodrom - Obicna ljubavna pesma
- Sergej Ćetković - Daj Sta Das
- Zdravko Čolić - Malo pojačaj radio
- Crvena jabuka - Dao Sam Ti Dusu
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
Krompir čorba sa pečurkama
Ako ste ljubitelj krompir čorbe probajte ovu interesantniju verziju sa pečurkama, koje tradicionalnom jelu daju posebnu aromu.
Kokos kuglof
Ako volite brze i mirisne kolače, ovaj jednostavan kokos kuglof biće vaš novi omiljeni desert za hladnije dane...
-
Zdravlje
Kako odrediti najbolje vreme za spavanje?
Idealno vreme za spavanje u zavisnosti od vašeg ustaljenog buđenja Količina sna koja vam je potrebna menja se tokom života. Zato vaš uzrast može pomoći u određivanju tačnog vremena odlaska na spavanje, kako biste se probudili odmorni i spremni za dnevne obaveze.
Kako ostati budan bez kafe? Pet namirnica koje prirodno daju snagu
Hrana je gorivo za telo i um, ali ne deluje svaka isto: dok one bogate šećerom izazivaju brzi skok i još brži pad energije, postoje namirnice koje pružaju postojan osećaj budnosti i snage. Neke od njih sadrže blagu dozu kofeina uz dodatne hranljive koristi, dok druge telu obezbeđuju prirodnu energiju i pomažu ćelijama da je efikasnije koriste.
-
-
Putovanja
Mala baltička zemlja nadmašila Portugal i Grčku po gostoprimstvu
Kada planirate svoje sledeće evropsko putovanje, šta vam prvo pada na pamet? Spektakularne obale, povoljna i ukusna hrana, ulice sa kaldrmom prepune galerija i vinskih barova? Sve su to odlični razlozi za put, ali ima nešto još lepše, osećaj dobrodošlice. Jer, budimo iskreni, ništa ne može da se meri s onim trenutkom kad zalutate u usku uličicu, uđete u mali bar i završite večer u razgovoru s meštanima do zatvaranja.
Najlepši evropski grad za posetu ove godine - mediteranski dragulj koji je osvojio sve
Pariz, Berlin i Prag su već dobro poznate destinacije, ali prema izboru čitalaca magazina Condé Nast Traveller, najbolji grad za posetu u Evropi 2025. godine je - Valeta, glavni grad Malte.
-
Preporučujemo
Zaboravite usisivač: Stari kineski trik za savršeno čiste podove
I pored redovnog čišćenja i korišćenja savremenih sredstava, sitne čestice prašine brzo se ponovo skupljaju na raznim površinama u domu. Zbog toga se mnogi oslanjaju na jednu staru, ali izuzetno delotvornu tehniku čišćenja – tradicionalni kineski način mokrog brisanja podova.
Da li je bezbedno jesti smrznutu hranu kojoj je istekao rok?
Pitanje koliko dugo smrznuta hrana ostaje bezbedna za konzumaciju često zbunjuje mnoge. Dr Deina Figure nedavno je u videu na Instagramu objasnila šta zapravo znači kada u zamrzivaču pronađemo namirnice kojima je istekao rok.
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.35 117.17 117.99 CHF 124.72 125.60 126.47 USD 100.52 101.23 101.93
-
Marvel najavljuje novi hit proleća – „Gromovnici“
Nakon filma „Kapetan Amerika: Vrli novi svet“ sa kojim je Marvel studio započeo ovogodišnji niz svojih superherojskih ostvarenja, iz američkog studija stiže još jedan efektni naslov – „Gromovnici*“ (Thunderbolts*).
21-02-2025 | 12:20 | Autor/Izvor: Naxi media, MegaComFilm PR
Foto: youtube printscreen
Na samom početku maja meseca u bioskopima će se naći ostvarenje reditelja Džejka Šrajera (Jake Schreier) sa aktuelnom Florens Pju u glavnoj ulozi donoseći naučnu fantastiku sa već do tančina usavršenim vizuelnim efektima.
Predstojeći film o superherojima baziran je na istoimenom Marvelovom stripu stavljajući lik Jelene Balove, koju smo poslednji put videli u filmu "Crna udovica" u prvi plan. Kao nastavak franšiza Antmen i Crna udovica reč je o trideset i šestom ostvarenju u Marvelovom filmskom univerzumu i petnaestom u petoj fazi njihove šematske raspodele.
Kanadski vebsajt ScreenRant navodi da su "Gromovnici*" najbolja postavka antiheroja koje smo do sada mogli da upoznamo tokom predhodnih filmova, a sinopsis nagoveštava da je reč o grupi od nekoliko od njih koji se okupljaju sa jednim ciljem, a to je okončanje opasne sa upotrebom neočekivanih metoda do sada.
Lik koji se posebno ističe je Jelena Balova poznata kao sporedan heroj i sestra Nataše Romanov iz filma "Crna udovica", a sada kao neko ko dobija vodeću ulogu u timu.
Za britanski filmski magazin Empire glumica Florens Pju koja tumači Jelenu, ističe kako je njen lik drugačiji od onoga predhodnog što smo mogli da vidimo pre. Odgajana je izolovano gde je naučena da bude ubica. "Ona nosi težinu svega kroz šta je prošla, ali potpuno je druga osoba od one za koju biste pretpostavili da bi bila," rekla je glumica.
Pored mlade Pjuove koju smo nedavno mogli da gledamo u ljubavnoj priči "Vreme koje imamo", u filmu igraju i Sebastijan Sten kao ve' veteran Baki Barens, zatim Olga Kirilenko, Džulija Luj Drajfus, Vajet Rasel i drugi. -
Pročitajte i...
Svečano zatvoren jubilarni Serbia Fashion Week
U oktobru 2025. godine, Novi Sad je zablistao u punom sjaju zahvaljujući fascinantnom programu jubilarnog, 25. izdanja Serbia Fashion Week-a. Svečano zatvaranje održano je u prestižnom ambijentu Titovih salona Petrovaradinske tvrđave, prostoru koji odiše istorijom, ali i elegancijom dostojnom svetskih modnih manifestacija.
Sopran Marija Jelić dobitnica je nagrade „Milenijumska žena“ za 2025. godinu
Srpski sopran Marija Jelić dobitnica je nagrade „Milenijumska žena“ za 2025. godinu u oblasti kulture.
Opera & teatar Madlenianum - bogatstvo repertoara za novu sezonu
Opera & Theatre Madlenianum donosi raskošan program koji spaja operu, balet, dramu, komediju i koncerte, nudeći publici nezaboravne umetničke doživljaje.
Počeo Festival saksofona u Bioskopu Balkan
Dvanaesti međunarodni festival saksofona u Srbiji – Belgrade Saxperience – otvoren je u četvrtak, 25. septembra, koncertom Dua Metis u prepunom Atrijumu Narodnog muzeja.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: