Love people: Pesma nastala iz humanosti

Muzičari iz regiona, zajedno sa dečijim horom Superar Bosnia su se okupili da sa pesmom Love people pokažu da su pomoć i solidarnost i dalje potrebni onima koji su stradali u poplavama koje su nedavno pogodile zemlje u regionu.

05-06-2015

|

14:52

Muzičari iz regiona, zajedno sa dečijim horom "Superar Bosnia" su se okupili da sa pesmom "Love people" pokažu da su pomoć i solidarnost i dalje potrebni onima koji su stradali u poplavama koje su nedavno pogodile zemlje u regionu.

Autor/izvor: Naxi media
Datum objave: 31.7.2014. - 15:38:00

Love people
(Foto:youtubescreenshot)

Izvođenjem nedavno snimljene pesme "Love people", dečji hor "Superar BiH" i pop legenda Mladen Vojičić Tifa obeležili su sinoć u Sarajevu zvanični početak regionalne humanitarne kampanje "Kad se srca slože". Kampanja je direktan poziv na donacije za pomoć žrtvama skorašnjih poplava i pomoć za četiri muzičke škole koje su pretrpele ozbiljnu štetu, u Bosni i Hercegovini, Hrvatskoj i Srbiji.

Među pevačima koji su se pridružili inicijativi Superar BiH su i oni koji su ostavili trag u istoriji pop i rok scene regiona, poput Alena Islamovića, Mladena Vojičića Tife i Jasne Gospić, kao i zvezde kao što su Maid Hećimović, Igor Vukojević, Dragana Kajtazović i Geronimo iz Bosne i Hercegovine, Ivana Kindl, Ivana Husar i Jacques Huodek iz Hrvatske, Daniel Kajmakoski iz Makedonije i Zoe Kida iz Srbije.

Muzičari koji su učestvovali su: Muris Varajić (gitara), Dado Marinković (bubanj), Alen Ekmečić (bas gitara), Kenan Glavinić (klavir) i Ismar Porić (saksofon). Muziku je napisao Mirko Šenkovski Geronimo, a tekst potpisuju Geronimo i Ismar Porić. Miks i mastering je radio Mahir Sarihožić (Longplay studio), a video spot je snimao Muris Beglerović (Gotiva Production).