-
Poslednjih 5 pesama
- Gibonni - Oprosti
- Zana - Rukuju se rukuju
- Boris Novković - Ti si tu
- Željko Samardžić - U ime ljubavi
- Osvajači - Marija
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
Gulaš sa paprikama i mesom
Pravi gurmani nikako neće moći da odole ovom savršenom, aromatičnom jelu.
Kokos kuglice sa malinama
Recept je toliko jednostavan, pa ove kuglice uvek možete pripremati sa decom i prijateljima...
-
Zdravlje
Ultra-prerađena hrana može da sabotira mršavljenje, čak i kada se zdravo hranite!
Ultra-prerađena hrana (UPF) već ima lošu reputaciju, a nova studija pokazuje da čak i njene „zdravije“ varijante mogu ozbiljno narušiti napore u mršavljenju.
Dijetetičari tvrde da je ovo najbolje voće za zdravlje creva
Iako papaja nije među najpopularnijim voćkama u našoj zemlji, može se pronaći u bolje snabdevenim marketima i zaista vredi uvrstiti je u ishranu, posebno ako vodite računa o zdravlju creva. Zdravlje organa za varenje danas je jedna od najvažnijih tema u oblasti ishrane, i to s razlogom: ono utiče na mnoge aspekte opšteg zdravlja, od varenja, preko imuniteta, do raspoloženja. Zato nutricionisti sve češće ističu značaj konzumiranja voća, koje obiluje vlaknima, enzimima i korisnim mikronutrijentima.
-
-
Putovanja
Nepal omogućio besplatan uspon na skoro 100 planina, a evo i zašto
Planinarenje po Himalajima jeste ozbiljan hobi i ujedno ozbiljan trošak, ali vlada Nepala je nedavno saopštila uzbudljivu vest: naredne dve godine čak 97 planina biće dostupne za besplatan uspon. Prava planinarska prilika!
Pet najboljih gradova za digitalne nomade u 2025. godini
Život digitalnog nomada može biti izuzetno ispunjavajući, naravno, ako se pravilno organizuje. Prava i etička opcija smeštaja, fleksibilni radni prostori, prilika da se izgradi nova zajednica i sloboda da se svet istražuje sopstvenim tempom i sve to čini ovaj stil života sve privlačnijim.
-
Preporučujemo
Koliko često bi zapravo trebalo da peremo kuhinjske krpe?
Kuhinjske krpe se ne koriste samo za sudove – često njima brišemo ruke, radne površine, pa čak i ostatke hrane. Nakon toga ih obično zgužvamo i ostavimo da vise preko stolice, radijatora ili na nekom uglu radne ploče. Ali koliko često ih zaista operemo?
Koliko dugo možemo da čuvamo jaja u frižideru?
Jaja su sigurno jedna od najvažnijih namirnica u ljudskoh ishrani. Ako niste vegan i nemate određene zdravstvene tegobe, verovatno uvek imate jaja u frižideru, čak i kada vam sve drugo nestane...
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.35 117.17 117.99 CHF 123.60 124.47 125.34 USD 99.74 100.44 101.14
-
Lola Astanova u mts Dvorani
Lola Astanova, proslavljena pijanistkinja nastupiće 1. juna u mts Dvorani.
19-05-2023 | 13:38 | Autor/Izvor: Naxi media-mts Dvorana promo
Foto: Bigstock- Vitalii Petrushenko
Astanova koja sada važi za jednu od najtraženijih pijanistkinja širom sveta, počela je svoj muzički put sa samo osam godina, da bi do danas postigla, kako je kritičari opisuju „vrhunsku klavirsku tehniku u kombinaciji sa dubokom muzičkom senzualnošću i jedinstvenim osećajem za modu“.
Izvođenjem originalnih koncerata klasične muzike i saradnjom sa najboljim orkestrima i muzičarima, Astanova je osvojila srca ljubitelja klavira u svakom kutku planete, a retko ko ostaje imun na njenu želju da svaki njen nastup, kako i sama opisuje "bude jedna posebna elegantna i strastvena ljubavna veza sa klavirom".
Lola važi za umetnicu sa veoma uzbudljivom muzičkom karijerom, uklapajući se u definiciju savremenog virtuoza. Nastupala je sa internacionalno priznatim muzičarima, među kojima su Andrea Bočeli, Al Di Meola, 2 Cellos, Marko Antonije, kao i David Foster, a vlasnica je i velikog broja priznatih muzičkih nagrada.
Zbog svega navedenog, Lola Astanova i na Instagramu važi za jednu od najpregledanijih klasičnih muzičara na svetu u periodu od 2018. do 2021. godine.
Karte za koncert su u prodaji na blagajni mts Dvorane, tickets.rs i efinity.rs
-
Pročitajte i...
Pretpremijera akcionog filma "F1" 24. juna
Američki blokbaster F1 biće pretpremijerno prikazan 24. juna u Velikoj sali mts Dvorane.
Ring ABBA bend i orkestar Muzikon spremaju ABBA koncerte 19. oktobra u MTS dvorani
Nakon više od 200 održanih koncerata u protekle dve godine u 14 različitih zemalja Evrope i Azije, RING - ABBA tribute bend, u pratnji gudačkog orkestra “Muzikon”, održaće koncert pod nazivom “ABBA stRINGs SHOW” 19. oktobra u 20h u mts Dvorani. Pre toga, očekuje se i program ABBA KONCERT ZA DECU koji će početi u 17h.
Predstava Hristine Popović "Dobro sam ispala, šta mi fali?" 26. maja u MTS dvorani.
Nakon brzo rasprodate premijere predstave “Dobro sam ispala-šta mi fali” Hristine Popović, zakazana je repriza i to u mts dvorani za 26.maj. I za to izvođenje vlada veliko intereovanje zbog čega je glumica srećna, ali ujedno i pod pritiskom odgovornosti jer po prvi put, nakon toliko godina glumačkog rada, izlazi pred publiku sama. Predstaviće autobiografski comedy show u kom igra najzahtevniju ulogu do sada: sebe.
Zabranjeno pušenje 31. oktobra u MTS dvorani!
Nakon rasprodatih koncerata u Sarajevu, Ljubljani i Zagrebu, legendarni bend u akustičnoj postavi stiže i u Beograd, gde će nastupiti 31. oktobra u mts Dvorani.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar:

