Slušate: Muzički mix

Pesma: Danijela - Neka mi ne svane

Muzički mix
Naxi Radio
  • Poslednjih 5 pesama
    1. Danijela - Neka mi ne svane
    2. Željko Joksimović - Stihija
    3. Denis & Denis - Oaza snova
    4. Severina - Ostavljena
    5. Mirzino Jato - Apsolutno tvoj
  • Beograd Uzivo
  • Propuštene emisije
    Ostale emisije
    1. Slaven Došlo - Petak - Mojih 50
    2. 23. mart - 1 - Dodir noći
    3. 23. mart - 2 - Dodir noći
    4. 23. mart - 3 - Dodir noći
    5. Slaven Došlo - Četvrtak - Mojih 50
  • Preporučujemo
    Limunada sa jagodama Limunada sa jagodama

    Napravite osvežavajuću limunadu sa jagodama.

    Domaća pileća pašteta Domaća pileća pašteta

    Napravite ukusnu pileću paštetu za celu porodicu.

  • Zdravlje
    Pravilan način sedenja Pravilan način sedenja

    Ukoliko vaša profesija podrazumeva dugo sedenje za računarom, ili generalno dosta vremena provodite u sedećem položaju, pored vežbi istezanja ili laganog hoda, veoma je važan i pravilan način sedenja, odnosno postavljanja tela u adekvatan položaj.

    Zdrav tanjir: Izbalansirajte unos namirnica Zdrav tanjir: Izbalansirajte unos namirnica

    Ukoliko polažete pažnju na količinski i sadržajni unos hrane na dnevnom nivou, možete isprobati tehniku tzv. zdravog tanjira.

  • Naxi aplikacija radio 2
  • Putovanja
    Venecija: Grad mostova Venecija: Grad mostova

    Jedna od veoma popularnih turističkih destinacija Italije je Venecija - grad mostova i kanala, maski i karnevala, veličanstvenih građevina...

    Budimpešta: Grad za uživanje u zimskoj atmosferi Budimpešta: Grad za uživanje u zimskoj atmosferi

    Budimpešta, glavni grad Mađarske, ubraja se među najposećenije destinacije domaćih turista, usled blizine i sjajnog ugođaja koji ova evropska metropola nudi. Ona je posebno magična tokom zime i prazničnog perioda, te predstavlja vikend destinaciju vrednu posete.

  • Preporučujemo
    Trik za domaćinstvo: Evo kako možete očistiti odvod od sudopere Trik za domaćinstvo: Evo kako možete očistiti odvod od sudopere

    Odvod od sudopere preventivno je poželjno očistiti s vremena na vreme, kako ne bi došlo do zapušavanja.

    Očistite drveni pribor pomoću soli i limuna Očistite drveni pribor pomoću soli i limuna

    Ukoliko u vašem domaćinstvu koristite drveni pribor za jelo i pripremu hrane, znajte da mu je pored regularnog pranja potrebna i adekvatna nega i dezinfekcija.

  • Kursna lista
    Kupovni Srednji Prodajni
    EUR 116.52 117.34 118.16
    CHF 117.28 118.11 118.93
    USD 107.57 108.32 109.08
  • Povezani članci
  • Ljubav premijerno na Naxi radiju

    Početak 2016.godine nam donosi novi singl Aleksandre Kovač, romantičnu pesmu Ljubav koju je Aleksandra napisala i orkestrirala, a koju izvodi u duetu sa talentovanim i harizmatičnim hrvatskim pevačem neodoljivog glasa, Markom Toljom.




    08-02-2016 | 11:32 | Autor/Izvor: Naxi media

    Foto: Željka Dimić, Naxi media


    Duetska pesma "Ljubav" je ujedno i prva pesma sa Aleksandrinog novog albuma na kome će se naći najlepše pesme koje je tokom poslednjih petnaest godina napisala za najveće muzičke zvezde regiona, ali ovaj put u njenom izvodjenju. Zvuk koji će dominirati na ovom albumu nastavlja tradiciju bogatih orkestarskih aranžmana koje smo mogli da čujemo na njenim pesmama "Idemo dalje", "Jedna žena", i "U šaci me imaš".


    Spot za pesmu "Ljubav", u produkciji video kuce RAprodukcija, uz vrhunsku fotografiju i bogatu scenografiju obiluje odlicnom energijom koja se rodila na snimanju izmedju Marka i Aleksandre, koji uz puno osmeha, sarma i iskrenih simpatija donose pricu o najvecoj ljubavi koja se dogadja samo jednom u zivotu! Posebno je uzbudljiva i romanticna scena plesa Marka i Aleksandre koja nas vraca u vreme starih filmova, skrivenih pogleda i ponekog dodira!


    - Dugo već želim da snimim duet sa pevačem sa naših prostora. Kada sam čula Marka uživo na RetrOpatijskom festivalu, gde smo prošle godine zajedno nastupali, znala sam da je to pevač koji odgovara mom senzibilitetu i koji svojim upečatljivim glasom može da prenese najtananije emocije. Zanimljivo je da smo vokale snimali u MPA studiju, u Zagrebu, gde inače održavam redovno svoje vokalne seminare "Pevajte sa Aleksandrom!". Posebno mi je drago i meni lično značajno što sam na ovoj numeri uspela da okupim neke od naši najtalentovanijih klasičnih muzičara, kao što su flautistkinja Ana Tanasijević, violinistkinje Miljana Popovic Materni i Jelena Dragnić, i violista Ljubomir Milanović. Za zvuk i muzičku produkciju je kao i do sada bio zadužen jedan od naših najboljih muzičkih producenata, Roman Goršek. Ponosna sam što u vreme najvećeg kulturnog sunovrata u našoj zemlji, i dalje postoje ljudi koji stvaraju muziku i umetnost koja ima neki smisao i daju nadu da može i drugačije. Nadam se da će iskrene emocije ove pesme pronaći put do svih onih koji žive za ljubav i kojima je ona potrebna."


    - Beskrajno sam sretan što mogu biti dio ovako lijepe pjesme i priče. Aleksandrin rad sam pratio i prije i bio sam jako iznenađen i ponosan kada me pozvala da s njom otpjevam ovu divnu pjesmu. Super je feeling kada sasvim spontano naletiš na nekoga tko ima isti glazbeni senzibilitet i poglede na umjetnost kao ti. Po tom pitanju smo Aleksandra i ja u potpunosti na istoj valnoj duljini i savršeni smo primjer da u glazbi ne postoje ni granice ni godine ni zadane norme koje nam trendovi nalažu - istakao je Marko Tolja.


     

    A photo posted by Naxi Radio (@naxiradio) on

  • Pročitajte i...
    Premijera predstave Otac u Ateljeu 212 Premijera predstave Otac u Ateljeu 212

    Premijera predstave Otac zakazana je na Svetski dan pozorišta 27. marta u 20h na sceni Mira Trailović pozorišta Atelje 212.

     Munje Opet premijerno: Otvorene dodatne projekcije Munje Opet premijerno: Otvorene dodatne projekcije

    Karte za premijeru i prvo prikazivanje nastavka kultne domaće komedije Munje naziva Munje opet u režiji Raše Andrića, a po scenariju Srđana Anđelića, koje su zakazane za 29. mart u mts Dvorani, su rasprodate. Zbog velikog interesovanja publike u prodaju su puštene ulaznice za dodatnu projekciju u 22 sata.

    Premijera predstave Razvojni put Bore Šnajdera Premijera predstave Razvojni put Bore Šnajdera

    Premijera predstave Razvojni put Bore Šnajdera Aleksandra Popovića u režiji Egona Savina biće održana u četvrtak 16. marta u 20.00 na Sceni Ljuba Tadić.

    Boris Režak i Rogati premijerno na Naxi radiju Boris Režak i Rogati premijerno na Naxi radiju

    U ponedeljak, 13. marta slušaoci Naxi radija u 12:30h imaće priliku da premijerno čuju novu pesmu Borisa Režaka koju je snimio u saradnji sa sastavom Rogati.

  • Komentari

    Komentara: 0

    Postavi komentar: