Lady weekend rezervisan samo za dame

Lady weekend održaće se 07. i 08. marta u TC Mercator. Uz besplatan ulaz i veliki broj izlagača koji će predstaviti svoje proizvode i usluge, dame će moći da uživaju i u brojnim iznenađenjima i poklonima koji ih očekuju na ovoj manifestaciji.

06-06-2015

|

16:31

"Lady weekend" održaće se 07. i  08. marta u "TC Mercator". Uz besplatan ulaz i veliki broj izlagača koji će predstaviti svoje proizvode i usluge, dame će moći da uživaju i u brojnim iznenađenjima i poklonima koji ih očekuju na ovoj manifestaciji.

Autor/izvor: Naxi media
Datum objave: 10.2.2015. - 11:40:00

U ritmu Beograda - Lady weekend rezervisan samo za dame
(Foto:Lady weekend PR promo)

Na jednom mestu biće predstavljeno sve ono što je potrebno nežnijem polu: nega lica i tela, velnes i zdravlje, moda i lepota, dok će izlagači svojom ponudom i raznolikim sadržajem privući pažnju velikog broja posetiteljki.

Dame će na sajmu moći da dobiju i informacije i savete o zdravoj ishrani, kozmetičkim preparatima, parfemima, dok će one najsrećnije imati priliku da osvoje nagrade i poklone koje pripremili izlagači specijalno za "Dan žena".

Na štandovima izlagača dame će moći da se upoznaju i sa predstojećim prolećnim trendovima u kozmetici, a ujedno i da isprobaju novu šminku, nakit, kao i proizvode za zdravu ishranu.

Oranizatori zajedno sa sponzorima manifestacije: Bioten i B.U. pripremaju odličnu zabavu za sve dame koje nas prvog vikenda marta budu posetile u TC "Mercator".